Cadillac

Cadillac

Хочете вірте, хочете ні, але Cadillac має прямі зв'язки з компанією Генрі Форда - тією ж компанією, яка зрештою привела до Ford Motor Company - американського автовиробника, якого ми знаємо сьогодні. Cadillac виник після реорганізації компанії Генрі Форда в 1902 році, отримавши назву Cadillac на честь Антуана де ла Мот Каділака, засновника Детройта в штаті Мічиган. Перший Cadillac зійшов з конвеєра в 1902 році, але, по суті, це був Ford Model A з деякими невеликими відзнаками. Через сім років General Motors купила Cadillac, але на той час назва Cadillac вже утвердилася як великий американський виробник розкішних автомобілів. Пізніше Cadillac став відповідальним за кілька досягнень у галузі автомобільних технологій, включаючи повні електричні системи, сталевий дах та навіть безшумну механічну коробку передач. Перші восьмициліндрові двигуни цієї марки навіть встановили стандарт у американській промисловості.

Незважаючи на дві світові війни, Велику депресію та численні економічні перешкоди протягом багатьох років, Cadillac вдалося вижити, навіть коли інші бренди GM, такі як Saturn та Pontiac, були страчені у скрутну хвилину. Сьогодні Cadillac має повний модельний ряд автомобілів, деякі з яких навіть здатні конкурувати з німецькими розкішними автомобілями. У лінійці представлені чотири позашляховики, шість седанів та одне купе.

Автомобільний портал 4Колеса

4Колеса – найбільший автомобільний портал країн СНД та відмінний сайт для автолюбителів. Автосайт висвітлює різні напрямки автомобільної індустрії – новинки, огляди, тест-драйви та багато іншого. Автоблог стане для вас вірним другом та надійним помічником з вибору автомобіля та догляду за ним. Сайт постійно поповнюється цікавою корисною інформацією та авторськими статтями. Тут ви знайдете огляди від справжніх експертів та рекомендації професіоналів. Тепер вибрати, відремонтувати або просто вивчити автомобіль стало набагато простіше – наші статті зацікавлять навіть найсуворіших скептиків.

Останні огляди

Популярні марки:

Newsletter

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit!