Cadillac

Cadillac

Хочете вірте, хочете ні, але Cadillac має прямі зв'язки з компанією Генрі Форда - тією ж компанією, яка зрештою привела до Ford Motor Company - американського автовиробника, якого ми знаємо сьогодні. Cadillac виник після реорганізації компанії Генрі Форда в 1902 році, отримавши назву Cadillac на честь Антуана де ла Мот Каділака, засновника Детройта в штаті Мічиган. Перший Cadillac зійшов з конвеєра в 1902 році, але, по суті, це був Ford Model A з деякими невеликими відзнаками. Через сім років General Motors купила Cadillac, але на той час назва Cadillac вже утвердилася як великий американський виробник розкішних автомобілів. Пізніше Cadillac став відповідальним за кілька досягнень у галузі автомобільних технологій, включаючи повні електричні системи, сталевий дах та навіть безшумну механічну коробку передач. Перші восьмициліндрові двигуни цієї марки навіть встановили стандарт у американській промисловості.

Незважаючи на дві світові війни, Велику депресію та численні економічні перешкоди протягом багатьох років, Cadillac вдалося вижити, навіть коли інші бренди GM, такі як Saturn та Pontiac, були страчені у скрутну хвилину. Сьогодні Cadillac має повний модельний ряд автомобілів, деякі з яких навіть здатні конкурувати з німецькими розкішними автомобілями. У лінійці представлені чотири позашляховики, шість седанів та одне купе.

Автомобільний портал 4Колеса

4koleca.com - найкраща онлайн-десктоп-платформа про автомобілі в Україні. Ми пропонуємо широкий оглаяд та асортимент автомобілів різних марок та моделей, від бюджетних до преміум-класу, від електрокарів до концеткарів. З 4koleca.com ви можете знайти свій ідеальний автомобіль у зручний для вас час. Наша команда експертів завжди готова допомогти вам з будь-якими питаннями та допоможе зробити правильний вибір. Приєднуйтесь до нашої спільноти та знайдіть свій ідеальний автомобіль сьогодні на 4koleca.com!

Останні огляди

Популярні марки:

Newsletter

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit!