Audi Skysphere Concept характеристики та комплектація

A
udi представила першого представника нової родини концептуальних автомобілів - вражаючий родстер. Audi Skysphere Concept - це назва дводверного кабріолету з електричним приводом, чиї лінії ведуть прямо до дизайну моделей Audi завтрашнього дня. Цим брендом ілюструє своє бачення прогресивного сегменту розкоші майбутнього, в якому інтер'єр стає інтерактивним простором, а автомобіль - платформою для захоплюючих вражень.

Це стало можливим завдяки автономному водінню, революційній зміні дизайну інтер'єру та безшовній цифровій екосистемі.

Концепція Audi Skysphere показує, як бренд переосмислює поняття розкоші у майбутньому - це не просто водіння. Концепт-кар був розроблений із чіткою метою запропонувати своїм пасажирам захоплюючі враження світового класу.

Щоб надати пасажирам максимальну свободу, концепція Audi skysphere була розроблена для двох різних умов водіння: вражень від грандіозних подорожей та спортивних змагань. Тут використовується вражаюча технічна деталь - колісна база, що змінюється. Електродвигуни та складний механізм з елементами кузова та рами, які вставляються один в одного, дозволяють змінювати саму колісну базу та зовнішню довжину автомобіля на 250 міліметрів.

У той же час, дорожній просвіт автомобіля регулюється на 10 міліметрів для підвищення комфорту і динаміки руху.

Одним натисканням кнопки водій може скористатися своєю свободою та вибрати свій власний стиль автономного водіння – або ви самі керуєте своїм електронним родстером завдовжки 4,94 метра у «спортивному» режимі. Задні колеса мають функцію довороту – це гарантує, що автомобіль залишається надзвичайно маневреним, незважаючи на свої габарити.

Також можна вибрати поїздку зі збільшеним кузовом на 5,19-метровому GT в автономному режимі керування «Grand Touring», насолоджуючись небом та пейзажем, максимальним простором для ніг та послугами, що пропонуються повністю інтегрованою цифровою екосистемою.

У цьому режимі кермо та педалі переміщуються в невидиму зону; відчуття простору в концептуальному автомобілі відкриває нові можливості для такого спортивного кабріолету. Тим часом Audi Skysphere автоматично стежить за дорогою та рухом за допомогою своєї сенсорної системи та безпечно доставляє пасажирів до місця призначення.

Подібно до того, як дизайн інтер'єру пропонує нову, сучасну інтерпретацію розкоші, оцифрування та екосистема відкривають безпрецедентні рівні свободи та світи вражень для пасажирів автомобіля. Завдяки власним послугам Audi та можливості інтеграції цифрових послуг можливості практично безмежні. Крім того, пасажири можуть поділитися своїми враженнями від поїздки з друзями через соціальні мережі, із зображеннями інтер'єру та околиць. Автомобіль також виконує повсякденні завдання, що виходять за межі самої поїздки. Наприклад, автономна концепція Audi Skysphere забирає пасажирів з пункту А та доставляє до пункту Б в автономному режимі.

Концептуальний автомобіль був задуманий і розроблений у студії дизайну Audi у Малібу. Легендарна класична модель із власної історії компанії – родстер Horch 853 – послужила натхненням для нової революційної моделі. Вражаючий кабріолет, довжина якого також становить близько 5,20 метра, був не лише уособленням сучасної розкоші у 1930-х роках, а й виграв Concours d'Elegance у Пеббл-Біч у 2009 році.

Але візуальне натхнення від його попередника обмежується розмірами концепт-кара та типовими пропорціями з досить компактною кабіною та довгою передньою частиною. Заглянувши під капот Horch, можна побачити значний рядний восьмициліндровий двигун робочим об'ємом 5 літрів.

Audi Skysphere, в основному має електропривід між передньою віссю та лобовим склом, такі як зарядний пристрій та перетворювач постійного струму, а також електронні та механічні компоненти для адаптивної колісної бази. Він також має просторий багажник, заповнений двома сумками для гольфу спеціально розробленими для концепт-кара.

КУЗОВ

Концепт Audi має 5,23 метра в довжину; ширина 1,85 метри.

Широкі колісні арки підкреслюють широку колію, що є свідченням динамічних талантів концепту. При погляді збоку пропорції вражають: довгий капот і особливо спереду короткий звис. Поверхні колісних арок та переднього капота вигнуті органічно. Задня частина була розроблена в аеродинамічній трубі та поєднує в собі елементи спідстера з великими скляними поверхнями у традиційному обтічному дизайні. Дві сумки багажного відділення, розроблені спеціально для Audi skysphere, знаходять місце під склом і утримуються на місці ременями, натягнутими навхрест.

Передня частина - більше немає решітки радіатора - тепер має типову для бренду тривимірну емблему, що світиться, з чотирма кільцями. Весь передній бампер, а також прилеглі поверхні з боків спроектовані з білими світлодіодними елементами, які буквально служать сценою для візуальних ефектів - як функціональних ефектів, так і мерехтіння, що рухаються при відкритті і закритті автомобіля.

М'яке затемнення і структуроване світло, що ритмічно пульсує, створюють елегантний ефект. Денні ходові вогні у бокових передніх секціях, у свою чергу, надають концепту, зосередженого «погляду». При зміні колісної бази світлодіоди спереду та ззаду відображають спеціально підібрану динамічну послідовність.

У задній частині також переважає світлодіодна поверхня із цифровим керуванням, яка простягається по всій ширині автомобіля. Численні червоні світлодіоди розкидані, як рубіни, по вертикальній задній поверхні. Відображення створюють динамічне освітлення та ефекти тіні при включенні та вимкненні освітлювальних приладів.

При зміні колісної бази і, отже, робочого режиму з GT на Sport, світловий підпис також змінюється і чітко вказує на характер концепції Audi Skysphere, що змінився, особливо в області передньої частини кузова.

Характерною рисою виду збоку є панелі, які, здається, вливаються в арку заднього колеса – необхідна особливість, коли зміна колісної бази фактично штовхає частину кузова назад. За рахунок різних режимів колісну базу можна зменшувати/збільшувати (трансформувати). При зменшенні колісної бази зі стандартного розміру A8 L трансформується до більш компактного розміру за типом Audi RS 5. Ці маніпуляції з кузовом відіграють велику роль як технічно, так і візуально і, насамперед, відчуття від водіння.

Немає сумнівів у тому, що концепція Audi Skysphere має дві особливості – GT та розкішний спортивний автомобіль. Однак основними відмінностями можна насолодитися тільки в інтер'єрі, тому що тут, за дверима, що широко відкриваються, у бік задньої арки, концепт Audi пропонує дуже контрастні враження.

ШАСІ

Автомобіль оснащений подвійними поперечними важелями спереду та ззаду. Верхні та нижні поперечні важелі виковані або відлиті з алюмінію. Рульове керування здійснюється за допомогою електронної системи керування, яка керує як передніми, так і задніми колесами.

Оскільки система механічно не пов'язана з передньою віссю, водій може вибирати різні передавальні числа та налаштування кермового керування – і все це одним натисканням кнопки. Це дозволяє регулювати кермо. Кермо задньої віссю і адаптивна колісна база також сприяють невеликому радіусу розвороту концепту, що допомагає авто в автономному паркінгу.

Audi гарантує, що підвіска забезпечує необхідний рівень універсальності - в концептуальному автомобілі, в якому була реалізована новітня еволюційна стадія адаптивної пневматичної підвіски Audi. Підвіска має три незалежні повітряні подушки для забезпечення комфортної базової їзди. Окремі подушки можна вимкнути для більш спортивної їзди зі швидким прискоренням. В результаті шасі стає прогресивнішою, зменшуючи крен і крок до мінімуму. Зниження кузова на 10 мм знижує аеродинамічний опір, що особливо актуально при русі великі відстані.

Активна підвіска Audi skysphere відіграє ключову роль в універсальності керування автомобілем. При простому русі накатом окремі колеса вибірково піднімаються або опускаються, щоб компенсувати нерівності дорожнього покриття – результат роботи навігаційної системи та складними системами керування, при якому йде адаптація підвіски до дороги. Концепт Audi має 23-дюймові легкосплавні диски з аеродинамічним дизайном, шини 285/30 забезпечують ідеальний баланс між далекими поїздками завдяки мінімальному опору, активному стилю водіння з високим прискоренням.

САЛОН

Коли справа доходить до трьох майбутніх концептуальних автомобілів Audi skysphere, Audi grandsphere та Audi urbansphere, весь внутрішній простір утворює вид сфери, що робить концепт безпечнішим для пасажирів. Це пов'язано з тим, що всі три автомобілі призначені для автономного водіння рівня 4 – це означає, що у певних дорожніх ситуаціях водій може делегувати повну відповідальність автомобілю.

В результаті елементи управління, такі як кермо і педалі, можна відправити в невидиме положення і (під приладову торпеду), таким чином, повністю видалити з салону. А пасажири, у тому числі сидячи на місці водія, можуть насолодитися новою формою свободи - свободою розслабитися на відкритому повітрі, насолодитися пейзажем і вітром або взаємодіяти з Інтернетом і світом.

Вільний від управління інтер'єр виглядає як світле, просторе середовище, у багатьох областях натхненна всесвітом ар-деко. Комфортабельні сидіння відрізняються візуальною елегантністю дизайнерських меблів, але при цьому вони без будь-яких компромісів виконують функції автокрісла в режимі руху – бічна підтримка та функції безпеки.

Вони оббиті екологічно чистою тканиною з мікрофібри і, завдяки своєму мінливому розташуванню в салоні, пропонують таку свободу рухів і простір для ніг, яку інакше можна було б випробувати тільки при польотах першим класом у літаку. Екологічно сертифіковане дерево евкаліпту та синтетична штучна шкіра – це інші екологічно чисті матеріали, які сприяють створенню безпрецедентного досвіду в інтер'єрі автомобіля.

Якщо концепція Audi Skysphere використовуватиметься в режимі керування водієм, то інтер'єр перетвориться на ергономічно досконалу кабіну водія. Панель приладів та панель монітора на центральній консолі також переміщуються ближче до водія. Водій активує всі органи управління, включаючи кермо і педалі, в найбільш зручному для нього положенні.

Великі сенсорні поверхні моніторів - шириною 1415 мм і висотою 180 мм - на панелі приладів і у верхній частині центральної консолі використовуються для керування автомобілем і мультимедійними системами. У режимі Grand Touring можна використовувати для відображення контенту з Інтернету, відеоконференцій або потокових фільмів. Невеликі сенсорні панелі у дверях використовуються для керування кондиціонером.

Високоякісна аудіосистема, варта цього розкішного кабріолету, забезпечує якість звуку як у концертному залі, навіть коли автомобіль перебуває в русі. Динаміки заховані за дверними панелями; ще кілька у задній внутрішній частині за сидіннями видають об'ємний звук. Форма підголівників запобігає турбулентності та дратівливому шуму вітру.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

«Нові технології, такі як електрифікація, цифровізація та автономне водіння, дали нам можливість створити враження, які виходять далеко за межі того, що пропонують сьогодні типові родстери», - сказав керівник дизайн-проекту Гаель Бузін.

Електродвигун, розташований на задній осі із приводом, відповідає за передачу потужності на колеса Audi. Загалом 465 кіловат потужності і 750 Нм моменту, що крутить, легко справляються з родстером, який важить всього близько 1800 кілограмів. Розподіл ваги близько 60% на задній осі з приводом забезпечує достатнє тягове зусилля і скорочення від 0 до 100 км/год всього за 4 секунди, якщо це необхідно.

Акумуляторні модулі Audi skysphere в основному розташовані за кабіною - ідеальна конфігурація для центру важкості та маневреності автомобіля. Додаткові модулі можна знайти між сидіннями в центральному тунелі салону skysphere – ще одне місце, вибране на користь динаміки автомобіля. Очікується, що ємність акумулятора складе більше 80 кВтг, що дасть автомобілю запас ходу понад 500 кілометрів відповідно до стандарту WLTP, принаймні, в економічному режимі GT.

ВИСНОВКИ

Audi skysphere, Audi grandsphere та Audi urbansphere у 2022 році – це три концептуальні автомобілі, які бренд із чотирма кільцями використовує, щоб продемонструвати своє бачення прогресивної розкоші. У процесі Audi створює враження від автомобіля, які виходять далеко за рамки того, щоб просто провести час у машині, щоб дістатися з точки A до точки Б, і навіть виходять далеко за рамки досвіду водіння.

Ці концептуальні автомобілі відрізняються новим дизайном, який зрештою переосмислює інтер'єр. Це відбивається у мінливому компонуванні інтер'єру, зникненні елементів управління та величезному просторі кабіни. У режимі Grand Touring це не тільки дозволяє обом пасажирам насолоджуватися плавною та приємною подорожжю, але й поєднує його з новими пропозиціями послуг. Їх можна використовувати для доступу до різних варіантів послуг, наприклад, для розробки вражаючого мальовничого маршруту, а також для вибору ресторанів або готелів.

Також доступні параметри мультимедійної системи, що настроюються, наприклад підключення бортової служби потокової передачі музики і відео, що використовується вдома. І на наступному етапі Audi також прагне надавати в майбутньому персоналізовані та ексклюзивні можливості для користувачів своїх розкішних автомобілів – наприклад, концерти, культурні заходи або навіть спортивні заходи, які доступні лише за спеціальним запрошенням. Таким чином, автомобіль, подібний до концептуальної Audi Skysphere, всього за кілька років стане платформою для вражень, які розширять горизонти, що виходять за рамки простої їзди.

Якщо Вам сподобався пост чи сам сайт поділіться будь-ласка в соц.мережах для нас це важливо. СЛАВА ЗСУ - УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ

,

Поделиться

Теги:

АВТОР

Олег Михайлюченко

Олег приєднався до команди нещодавно. В даний час він є нашим експертом з седанів і приділяє особливу увагу спорт-карам.

Автомобільний портал 4Колеса

4koleca.com - найкраща онлайн-десктоп-платформа про автомобілі в Україні. Ми пропонуємо широкий оглаяд та асортимент автомобілів різних марок та моделей, від бюджетних до преміум-класу, від електрокарів до концеткарів. З 4koleca.com ви можете знайти свій ідеальний автомобіль у зручний для вас час. Наша команда експертів завжди готова допомогти вам з будь-якими питаннями та допоможе зробити правильний вибір. Приєднуйтесь до нашої спільноти та знайдіть свій ідеальний автомобіль сьогодні на 4koleca.com!

Останні огляди

Популярні марки:

Newsletter

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit!