Renault

Renault

Renault - французький автовиробник, заснований наприкінці 19 століття (1898 року) трьома братами: Луї, Марселем і Фернаном. Компанія неухильно зростала і здобула репутацію інноваційного автовиробника, що виробляє все від невеликих міських автомобілів до вантажівок, тракторів і навіть сільськогосподарської техніки.

В даний час компанія виробляє тільки легкові автомобілі (оскільки у 2001 році вона продала свій підрозділ Renault Trucks компанії Volvo, а підрозділ сільськогосподарських машин – CLAAS у 2008 році), проте їй належить корейська Renault Samsung Motors, контрольний пакет акцій румунського автовиробника Dacia. Nissan (43,4 відсотка) та 1,55 відсотка акцій Daimler AG. Компанія має більше десятка виробничих підприємств у Франції і вдвічі більше, розкиданих по світу.

За останні два десятиліття компанія Renault, зробила собі ім'я, створюючи автомобілі, які не тільки безпечні, але також вражають на вигляд і добре спроектовані, хоч і виглядають дешево. Тепер виробник знову змінює свій імідж, оскільки він представляє все більш німецький дизайн, який набагато більш стриманий, ніж те, що він робив раніше - сприймана якість у його останніх пропозиціях дуже хороша, і вона безперечно займає більш високе місце в рейтингу на ринку автомобілів.

Автомобільний портал 4Колеса

4koleca.com - найкраща онлайн-десктоп-платформа про автомобілі в Україні. Ми пропонуємо широкий оглаяд та асортимент автомобілів різних марок та моделей, від бюджетних до преміум-класу, від електрокарів до концеткарів. З 4koleca.com ви можете знайти свій ідеальний автомобіль у зручний для вас час. Наша команда експертів завжди готова допомогти вам з будь-якими питаннями та допоможе зробити правильний вибір. Приєднуйтесь до нашої спільноти та знайдіть свій ідеальний автомобіль сьогодні на 4koleca.com!

Останні огляди

Популярні марки:

Newsletter

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit!