Renault

Renault

Renault - французький автовиробник, заснований наприкінці 19 століття (1898 року) трьома братами: Луї, Марселем і Фернаном. Компанія неухильно зростала і здобула репутацію інноваційного автовиробника, що виробляє все від невеликих міських автомобілів до вантажівок, тракторів і навіть сільськогосподарської техніки.

В даний час компанія виробляє тільки легкові автомобілі (оскільки у 2001 році вона продала свій підрозділ Renault Trucks компанії Volvo, а підрозділ сільськогосподарських машин – CLAAS у 2008 році), проте їй належить корейська Renault Samsung Motors, контрольний пакет акцій румунського автовиробника Dacia. Nissan (43,4 відсотка) та 1,55 відсотка акцій Daimler AG. Компанія має більше десятка виробничих підприємств у Франції і вдвічі більше, розкиданих по світу.

За останні два десятиліття компанія Renault, зробила собі ім'я, створюючи автомобілі, які не тільки безпечні, але також вражають на вигляд і добре спроектовані, хоч і виглядають дешево. Тепер виробник знову змінює свій імідж, оскільки він представляє все більш німецький дизайн, який набагато більш стриманий, ніж те, що він робив раніше - сприймана якість у його останніх пропозиціях дуже хороша, і вона безперечно займає більш високе місце в рейтингу на ринку автомобілів.

Автомобільний портал 4Колеса

4Колеса – найбільший автомобільний портал країн СНД та відмінний сайт для автолюбителів. Автосайт висвітлює різні напрямки автомобільної індустрії – новинки, огляди, тест-драйви та багато іншого. Автоблог стане для вас вірним другом та надійним помічником з вибору автомобіля та догляду за ним. Сайт постійно поповнюється цікавою корисною інформацією та авторськими статтями. Тут ви знайдете огляди від справжніх експертів та рекомендації професіоналів. Тепер вибрати, відремонтувати або просто вивчити автомобіль стало набагато простіше – наші статті зацікавлять навіть найсуворіших скептиків.

Останні огляди

Популярні марки:

Newsletter

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit!