Старий BMW M4 краще, ніж новий M4 та M440i?

Щ
о стосується зовнішнього вигляду, добре, але як щодо продуктивності?

Все в новому M4 затьмарило то чудовисько, яке BMW називає решіткою радіатора. Іншого в машині нічого не бракує. Комплектація Competition видає більше 500 кінських сил і є великим поліпшенням у порівнянні зі своїм попередником. Тестери з Carwow порівнюють його зі старим M4 і нинішнім M440i у веселій битві. Спочатку M440i не зрівняється з ними двома, але система повного приводу в поєднанні з системою управління запуском може внести деяку родзинку в цей матч з потрійною загрозою. За кого вболіваєте?

M4 Competition 2021 оснащений 3,0-літровим шестициліндровим двигуном з подвійним турбонаддувом під капотом, який видає 510 к.с. і 479 Нм. Потужність передається на задні колеса через восьмиступінчасту автоматичну коробку передач. Розгін до 100 км/год займає 3,8 секунди, а стандартна максимальна швидкість становить 250 км/ч. Автомобіль важить 1 730 кг.

Старий M4 Competition також оснащений тим же 3,0-літровим шестициліндровим двигуном з двома турбінами. Він видає 450 кінських сил і 406 Нм крутного моменту. Двигун працює в парі з семиступінчастою автоматичною коробкою передач з подвійним зчепленням. Розгін до 100 км/год займає чотири секунди. Старий M4, в основному завдяки коробці передач, набагато легше і важить 1590 кг.

BMW M440i 2021 року також оснащений 3,0-літровим шестициліндровим двигуном, але з одним турбонагнітачем. Він дає 374 кінських сил і 369 Нм. Двигун працює в парі з восьмиступінчатою автоматичною коробкою передач. M440i поставляється з функцією Launch Control і розганяється до 100 км/год за 4,3 секунди. Він важить 1 740 кг.

Дивно, але M440i показав себе краще, ніж M4. Однак пройшло всього кілька секунд, перш ніж вони наздогнали його, чи не спітнівши. В кінці кінців, M4 фінішували першими, але ми не будемо розкривати послідовність, в якій вони це зробили.

Далі була гонка з перемиканням передач в комфортному режимі. Вони стартували зі швидкістю 80 км/год, і на цей раз старий M4 з коробкою передач з подвійним зчепленням злетів блискавично. Нового M4 було потрібно декілька секунд, щоб відреагувати на те, що відбувається, і він пролетів повз 440i, але чи зміг він наздогнати старий M4 в кінці злітно-посадкової смуги? Ні.

Вони знову розігналися зі швидкістю 80 км/год, але на цей раз в ручному і спортивному режимах. Однак на цей раз результат був іншим. Нарешті, був проведений тест гальм, і легкий старий M4 зупинився на самому найкоротшій відстані від усіх.

Якщо Вам сподобався пост чи сам сайт поділіться будь-ласка в соц.мережах для нас це важливо. СЛАВА ЗСУ - УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ

,

Поделиться

Теги:

АВТОР

Олег Михайлюченко

Олег приєднався до команди нещодавно. В даний час він є нашим експертом з седанів і приділяє особливу увагу спорт-карам.

Автомобільний портал 4Колеса

4koleca.com - найкраща онлайн-десктоп-платформа про автомобілі в Україні. Ми пропонуємо широкий оглаяд та асортимент автомобілів різних марок та моделей, від бюджетних до преміум-класу, від електрокарів до концеткарів. З 4koleca.com ви можете знайти свій ідеальний автомобіль у зручний для вас час. Наша команда експертів завжди готова допомогти вам з будь-якими питаннями та допоможе зробити правильний вибір. Приєднуйтесь до нашої спільноти та знайдіть свій ідеальний автомобіль сьогодні на 4koleca.com!

Останні огляди

Популярні марки:

Newsletter

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit!