Старий BMW M4 краще, ніж новий M4 та M440i?

Щ
о стосується зовнішнього вигляду, добре, але як щодо продуктивності?

Все в новому M4 затьмарило то чудовисько, яке BMW називає решіткою радіатора. Іншого в машині нічого не бракує. Комплектація Competition видає більше 500 кінських сил і є великим поліпшенням у порівнянні зі своїм попередником. Тестери з Carwow порівнюють його зі старим M4 і нинішнім M440i у веселій битві. Спочатку M440i не зрівняється з ними двома, але система повного приводу в поєднанні з системою управління запуском може внести деяку родзинку в цей матч з потрійною загрозою. За кого вболіваєте?

M4 Competition 2021 оснащений 3,0-літровим шестициліндровим двигуном з подвійним турбонаддувом під капотом, який видає 510 к.с. і 479 Нм. Потужність передається на задні колеса через восьмиступінчасту автоматичну коробку передач. Розгін до 100 км/год займає 3,8 секунди, а стандартна максимальна швидкість становить 250 км/ч. Автомобіль важить 1 730 кг.

Старий M4 Competition також оснащений тим же 3,0-літровим шестициліндровим двигуном з двома турбінами. Він видає 450 кінських сил і 406 Нм крутного моменту. Двигун працює в парі з семиступінчастою автоматичною коробкою передач з подвійним зчепленням. Розгін до 100 км/год займає чотири секунди. Старий M4, в основному завдяки коробці передач, набагато легше і важить 1590 кг.

BMW M440i 2021 року також оснащений 3,0-літровим шестициліндровим двигуном, але з одним турбонагнітачем. Він дає 374 кінських сил і 369 Нм. Двигун працює в парі з восьмиступінчатою автоматичною коробкою передач. M440i поставляється з функцією Launch Control і розганяється до 100 км/год за 4,3 секунди. Він важить 1 740 кг.

Дивно, але M440i показав себе краще, ніж M4. Однак пройшло всього кілька секунд, перш ніж вони наздогнали його, чи не спітнівши. В кінці кінців, M4 фінішували першими, але ми не будемо розкривати послідовність, в якій вони це зробили.

Далі була гонка з перемиканням передач в комфортному режимі. Вони стартували зі швидкістю 80 км/год, і на цей раз старий M4 з коробкою передач з подвійним зчепленням злетів блискавично. Нового M4 було потрібно декілька секунд, щоб відреагувати на те, що відбувається, і він пролетів повз 440i, але чи зміг він наздогнати старий M4 в кінці злітно-посадкової смуги? Ні.

Вони знову розігналися зі швидкістю 80 км/год, але на цей раз в ручному і спортивному режимах. Однак на цей раз результат був іншим. Нарешті, був проведений тест гальм, і легкий старий M4 зупинився на самому найкоротшій відстані від усіх.

Якщо Вам сподобався пост чи сам сайт поділіться будь-ласка в соц.мережах для нас це важливо. СЛАВА ЗСУ - УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ

,

Поделиться

Теги:

АВТОР

Олег Михайлюченко

Олег приєднався до команди нещодавно. В даний час він є нашим експертом з седанів і приділяє особливу увагу спорт-карам.

Add comment

Security code
Refresh

Автомобільний портал 4Колеса

4Колеса – найбільший автомобільний портал країн СНД та відмінний сайт для автолюбителів. Автосайт висвітлює різні напрямки автомобільної індустрії – новинки, огляди, тест-драйви та багато іншого. Автоблог стане для вас вірним другом та надійним помічником з вибору автомобіля та догляду за ним. Сайт постійно поповнюється цікавою корисною інформацією та авторськими статтями. Тут ви знайдете огляди від справжніх експертів та рекомендації професіоналів. Тепер вибрати, відремонтувати або просто вивчити автомобіль стало набагато простіше – наші статті зацікавлять навіть найсуворіших скептиків.

Останні огляди

Популярні марки:

Newsletter

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit!