Tesla Cybertruck характеристики, комплектації і ціни

T
esla входить в гру пікапів з революційним автомобілем

Cybertruck - перший пікап, побудований Tesla, і самий незвичайний пікап, який коли-небудь з'являвся на ринку. Cybertruck, представлений на авто шоу в Лос-Анджелесі в 2019 році, буде запущений у виробництво в 2021 році. Кібертрак - один з перших серійних електричних пікапів , а також один з найбільш передових автомобілів, коли-небудь побудованих. Як і у випадку з Model X і Model 3, Tesla не розкрила багато деталей під час презентації, тому Cybertruck все ще приховує загадки. Але давайте докладніше розглянемо те, що ми вже знаємо про цей автомобіль, в огляді нижче.

КУЗОВ

Зовнішній вигляд Cybertruck явно незвичайний для сучасного автомобіля.

Насправді це складно описати, одним словом. У той час як деякі вітали пікап «вау!», Інші думали, що він «уууу!». І я не можу звинувачувати жодну зі сторін. Cybertruck відноситься до категорії «люби або ненавидь». Іншої альтернативи немає. Ви або любите його таким, яким він є, або топіть його в бензині і підпалюйте. Він викликає ті ж емоції, що і класичні автомобілі, такі як Lamborghini Espada, Aston Martin Lagonda і DeLorean DMC-12.

Весь цей переполох пов'язаний з тим, що Cybertruck не схожий на пікап в традиційному сенсі цього слова. Всі пікапи, доступні прямо зараз, включаючи культові Ford F-150 и Chevrolet Silverado, мають дизайн кузова з довгим носом, прямокутної кабіною і кузовом в задній частині.

Cybertruck, має багатокутний вид з незграбними лініями, чистими поверхнями, а також формою даху і кузова, які не мають нічого спільного зі звичайними вантажівками.

Він більше схожий на лунохід, навіть якщо порівнювати його з дивовижними концепт-карами. Мабуть, найбільш примітною особливістю передньої частини є надзвичайно проста передня частина електромобіля. Звісно, автомобілі Tesla відомі відсутністю будь-якої решітки радіатора.

У той час як Model S і Model X виглядають приємно органічно, Cybertruck - це просто набір геометричних форм.

Лицьова частина автомобіля утворює прямокутну центральну секцію, обрамлену двома квадратами, розташованими під кутом до крил. Але бампер настільки простий, наскільки це можливо, а фари були зменшені до тонкої світлодіодной смуги. У той час як світлові планки стали популярними на серійних моделях в задній частині автомобілів, планка фар - нова ідея для серійних пікапів.

Передній капот такий же простий, а лобове скло довше звичайного. Цікавою деталлю тут є те, що капот виглядає як природне продовження вітрового скла без змін кута від передньої частини даху до носа.

Профіль здається розділеним на дві частини майже прямою лінією пояса. Нижня частина така ж чиста, як і передня панель, поступаючись тільки масивним колісним аркам. Колеса мають закриті колісні диски для поліпшення аеродинаміки. Верхня частина пікапа являє собою трикутник, довший край якого є бортом кузова. Другий край - це, по суті, лобове скло і передній капот.

Двері теж дуже прості, вони визначаються тільки прямими лініями під вікнами. Вікна повторюють форму кабіни, але трикутник неповний через вертикальні лінії, яка закінчується вікном задніх дверей на задній стійці. Говорячи про стійки, у Cybertruck немає середньої стійки, тому бічні вікна виглядають як великий багатокутник зі скла.

Профіль нагадує мені спортивні автомобілі 1970-х років, клиновидні конструкції кузова.

Lamborghini Countach - перший автомобіль, який приходить на розум, оскільки він також має квадратні колісні арки. Я поняття не маю, чи дійсно Ілон Маск використовував Countach як натхнення, але я думаю, що це круто, коли пікап нагадує мені культовий суперкар.

Насправді Маск сказав, що Cybertruck був натхненний підводною машиною з фільму про Джеймса Бонда. Автомобіль з фільму оснований на кузові Lotus Esprit першого покоління.

Цей британський спортивний автомобіль 1970-х років також може похвалитися клиноподібною формою кузова.

Задняя частина пікапу навіть простіше передньої: це просто прямокутна панель корпусу з тонкою червоною світлодіодним смугою вгорі. Сама частина - це двері багажного відділення, що відкриває доступ до кузовної частини. Бампер виглядає просто і утилітарно.

Що ж, кузов пікапа прикритий сталевим «чарівним» чохлом, який забирається в задню частину кабіни автомобіля.

В основному це жорсткий верх для кузова, щось у вигляді залізної штори, і Тесла говорить, що він досить міцний, щоб на ньому можна було стояти. Очевидно, що штора забезпечує кращий захист, ніж звичайна полімерний матеріал, і він відкривається і закривається автоматично, коли ви відкриваєте задні двері кузова. Звичайно, штора може залишатися складеним всередині задніх дверей, якщо ви перевозите речі, як показала Tesla, квадроцикл.

Високі борти, дивна особливість пікапа, залишаються на місці, коли тен зникає в задніх дверях. У них немає особливого використання, крім аеродинамічній функції, коли автомобіль знаходиться в русі, але вони також не впливають на практичність. Насправді, все більш високі сторони у напрямку до кабіни дозволяють зберігати вищі предмети в цій конкретній зоні, так що це дійсно корисна функція. Tesla ще не повідомила, скільки ви можете завантажити в кузов, тому ми поки не можемо порівнювати Cybertruck з конкурентами.

Повертаючись до дивного зовнішнього вигляду, це більше, ніж просто дизайн, покликаний виділити Cybertruck серед інших пікапів. Він також не був створений для того, щоб шокувати публіку. Насправді це частина продуманого дизайну, заснованого на функціональності і аеродинаміці.

Кузов виготовлений з надтвердої холоднокатаної нержавіючої сталі, сплаву, який, за твердженням Tesla, є найкращим з доступних для міцності і захисту пасажирів.

У той час як традиційну сталь нагрівають до високих температур, холоднокатану сталь прокочують при кімнатній температурі. Цей процес дозволяє виробляти більш тонкі плоскі сталеві листи. Це призводить до більш гладкою і міцної поверхні і усуває ризик усадки. Холоднокатана нержавіюча сталь також легше і може бути змодельована в високоточні деталі і частини кузова. Це було перевірено під час презентації, коли співробітник Tesla вдарив кувалдою по передній двері. Незважаючи на сильний удар, двері виглядала як нова, без вм'ятин. Tesla також стверджує, що холоднокатана нержавіюча сталь забезпечує підвищену стійкість до корозії в порівнянні з традиційною сталлю.

Ще одна інноваційна особливість Кібертрака - полімерний композит. Це надміцне скло може поглинати і перенаправляти силу удару, запобігаючи пошкодження і тріщини. Ілон Маск сказав, що він міцний, як броньований пікап, оскільки 9-міліметрові кулі не пробивають його, проте на офіційній церемонії відкриття дверні вікна тріснули від удару сталевою кулею. Хоча цього не повинно було статися, схоже, що Tesla пішла на маркетинговий хід, намалювавши жарти і меми про Cybertruck після інциденту. Ще невідомо, чи стане скло пікапом незруйновними в ході майбутніх випробувань.

За розмірами Tesla Cybertruck - це великий пікап, який конкурує з Ford F-150, Chevrolet Silverado і Ram 1500.

Cybertruck має довжину 6 метрів, ширину 2 метри і висоту майже 2 метри. Його колісна база складає майже 4 метри. Пікап Tesla такий же довгий, як F-150 в SuperCab. Ширина, як у F-150, а колісна база трохи довше, ніж у моделей SuperCab і SuperCrew.

САЛОН

Tesla показала всього одну фотографію салону, і все виглядає неймовірно просто.

Звичайно, всі інтер'єри Tesla мають чисту, серйозне планування, але в салоні Cybertruck майже немає стильних деталей, про які можна було б говорити.

Панель приладів - це просто великий прямокутний блок від одного кута до іншого. І я не знаю, яким матеріалом оброблений, але схоже на стіл у мене у дворі. Не зовсім привабливо.

Тільки дві функції не дозволяють приладової панелі виглядати абсолютно марною: мультимедійна система і рульове колесо.

Мультимедійна система являє собою 17-дюймовий екран , розташований прямо по центру. Tesla заявляє, що надає доступ до абсолютно нового інтерфейсу, але не надає додаткових відомостей. Все, що ми зараз знаємо, це те, що функція автопілота входить в стандартну комплектацію всіх моделей. Нова мультимедійна система, як і у всіх інших моделей Tesla, також буде оновлюватися через бездротові мережі.

Кермо теж виглядає досить просто. Важлива новина полягає в тому, що у нього немає верхньої частини обода. Просто візьміться за ділянки з боків і за плоске дно. Дверна обробка настільки ж проста. У них «чистий дизайн» у верхній частині і масивні підлокітники з парою кнопок.

Сидіння, здається, мають міцну бічну підтримку як переднім, так і заднім пасажирам. Невелике складне сидіння між передніми сидіннями збільшує місткість стандартних п'яти до шести осіб. Ця функція буде пропонуватися як опція. Простір для ніг ззаду здається цілком достатнім, а простір для голови ззаду нарівні з конкурентами, незважаючи на форму даху. Tesla заявляє, що під сидіннями другого ряду є додаткове місце для зберігання речей, але конкретних цифр обсягу немає.

Очікуйте, що деякі речі салону зміняться до того, як Cybertruck надійде в дилерські центри.

ЕЛЕКТРИЧНИЙ ПРИВІД

Cybertruck, очевидно, є повністю електричним транспортним засобом, як і всі інші Tesla, тому він оснащений електродвигунами і батареями. Немає конкретної інформації про трансмісії або потужності електродвигунів, але ми знаємо, що Cybertruck матиме три конфігурації двигунів. Базова збірка буде з одним двигуном, версія з двома двигунами середнього класу і модель вищого класу з не менш ніж трьома двигунами.

Електродвигуни будуть використовуватися спільно з існуючими автомобілями Tesla, але вони будуть мати спеціальні оновлення для пікапа.

Базова версія з одним двигуном, швидше за все, буде мати оновлену версію заднього двигуна, встановленого в Model S Long Range AWD. Агрегат буде виробляти не менше 400 кінських сил, але не чекайте, що він буде генерувати більше 500 кінських сил. Tesla заявляє, що базова модель розженеться до 100 км на годину за 6,5 секунди і проїде не менше 400 км без підзарядки.

Далі слід модель Dual-Motor AWD, що приводиться в рух двома електродвигунами. Ця версія дебютує з новою трансмісією Tesla Raven, яка, мабуть, об'єднає задній двигун від Model S Performance і задній двигун від Model 3 Performance. Згідно з останніми повідомленнями, ці двигуни будуть генерувати загальну потужність близько 690 кінських сил. Ця версія розганяється до 100 км/год за 4,5 секунди, максимальна швидкість становить 200 км/ч. Всі три цифри вражають, хоча по перевезення вантажів поступається деяким версіям Ford F-150. Дальність проїзду оцінюється більш ніж в 483 км.

Нарешті, Tesla запропонує топову версію з трьома моторами і повним приводом.

Ця тримоторна компоновка насправді є довгоочікуваною трансмісією Tesla Plaid з одним двигуном на передній осі і двома на задній.

Розрахункова потужність Cybertruck в цій конфігурації складає більше 800 кінських. Модель з трьома двигунами буде найбільш вражаючою з точки зору продуктивності. Він розженеться до 100 км/год за 2,9 секунди, що на 2,2 секунди швидше, ніж найшвидший Ford F-150 , і досягне максимальної швидкості 210 км/год, що як мінімум на 20 км/год більше, ніж у його конкурента маркой Ford.

Але, безумовно, його найбільш вражаюча особливість - це дальність проїзду, яка оцінюється більш ніж в 805 км. Це як мінімум на 322 км більше, ніж у будь-якій іншій Tesla на ринку, і це повинно встановити новий стандарт для галузі. Tri-Motor Cybertruck також забезпечує кращу в своєму класі тягову здатність. Вантажопідйомність всіх трьох моделей оцінюється в 1600 кг, що на 105 кг більше, ніж у Ford F-150, що є ще одним кращим в своєму класі показником.

Tesla сказала, що Cybertruck буде дуже здібним до бездоріжжя. Він буде оснащений активною підвіскою, яку можна піднімати і опускати на 10см, і системою самовирівнювання. Кут в'їзду розрахований на 35 градусів, а кут з'їзду - на 28 градусів. Це майже на 10,1 градус більше, ніж у Ford F-150 відповідно. Максимальний дорожній просвіт становить 40 см, що майже на 20 см більше, ніж у пікапа F-150.

ЦІНИ

Ілон Маск заявив про ціну в 39 900$, але щось дуже сумнівно, це рекламний трюк, так роблять усі компанії. Cybertruck фактично буде коштувати приблизно від 47 000 $. Але поки поговоримо про офіційні цифри. Версія з двома двигунами, очевидно, дорожче - 49 900$, що на 4000 $ більше, ніж F-150 SuperCrew Lariat, або на 4000 $ дешевше, ніж Raptor. Нарешті, тримоторний версія AWD коштує 69 000$, що на 14 000 $ більше, ніж топовий F-150 Platinum. Якщо ці попередні цифри не включають «потенційну економію» компанії Tesla, очікуйте, що ціна на двомоторний автомобіль буде коштувати близько 57 000$, а на тримоторний пікап - близько 77 000$ без урахування опцій.

КОНКУРЕНТИ

Ford F-150

Як модель, яка працює тільки на бензині, F-150 не є ідеальним автомобілем для цього порівняння, але це автомобіль, проти якого Tesla хоче конкурувати з Cybertruck. І це не дивно, адже F-150 - найбільш продаваємий пікап в США. При більш традиційному підході до дизайну останній F-150 був досить інноваційним автомобілем, коли він з'явився в 2014 році, в основному тому, що Ford відмовився від сталевого кузова на користь алюмінію. П'ять років по тому F-150 залишилися на плаву завдяки легкому рестайлінгу. Варіанти двигунів включають бензинові двигуни V-6 і V-8 потужністю від 290 к.с. і до 450 к.с. Ford також пропонує 3,0-літровий дизельний двигун V-6 потужністю 250 к.с. Ми точно знаємо, що Ford також працює над електричної версією F-150. Він може з'явитися в цьому році і буде мати двигуни, аналогічному представленої в електриченому кроссовері Mustang Mach-E. Не очікуйте, що він буде таким же диким, як Cybertruck з точки зору продуктивності, але принаймні 400 к.с. і запас ходу близько 483 км. на одній зарядці. Ціна на поточний F-150 починається з 32 580$, але електрична версія, ймовірно, буде коштувати близько 40 000 $ без урахування опцій.

Читайте наш повний огляд Ford F-150 тут.

Rivian R1T

Rivian - нова компанія, заснована в 2009 році і спеціалізується на розробці електромобілів. Після 10 років випробувань і створення прототипів Rivian, нарешті, готова до випуску серійних моделей, і перша партія буде включати пікап під назвою R1T. Rivian R1T, був представлений у вигляді прототипу на автосалоні в Лос-Анджелесі в 2018 році, і буде поставлятися з трьома електричними двигунами. Базова модель з потужністю близько 400 к.с. і запасом ходу 370 км., версія середньої дальності з 750 к.с. і 483 км., а також модель з максимальним запасом ходу з 700 к.с. і близько 644 км. Найпотужніший R1T зможе розігнатися до 100 км/год приблизно за 3 секунди, що всього на десяту секунду повільніше, ніж Tesla Cybertruck. Виробництво R1T планується почати в цьому році.

Читайте наш повний огляд Rivian R1T тут.

Якщо Вам сподобався пост чи сам сайт поділіться будь-ласка в соц.мережах для нас це важливо. СЛАВА ЗСУ - УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ

,

Поделиться

АВТОР

Валентин Шостак

Контент-менеджер - автомобільний експерт з електроавтомобілів

Автомобільний портал 4Колеса

4koleca.com - найкраща онлайн-десктоп-платформа про автомобілі в Україні. Ми пропонуємо широкий оглаяд та асортимент автомобілів різних марок та моделей, від бюджетних до преміум-класу, від електрокарів до концеткарів. З 4koleca.com ви можете знайти свій ідеальний автомобіль у зручний для вас час. Наша команда експертів завжди готова допомогти вам з будь-якими питаннями та допоможе зробити правильний вибір. Приєднуйтесь до нашої спільноти та знайдіть свій ідеальний автомобіль сьогодні на 4koleca.com!

Останні огляди

Популярні марки:

Newsletter

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit!