Hyundai

Hyundai

Hyundai Motor Company або просто Hyundai Motors - південнокорейський виробник автомобілів зі штаб-квартирою в Сеулі. Hyundai існує з 1967 року і на момент написання разом з Kia та Genesis утворила так звану Hyundai Motor Group . Hyundai також є третім за величиною виробником автомобілів в світі - в компанії працює близько 75 000 чоловік по всьому світу, і вони керують найбільшим в світі підприємством з виробництва автомобілів в Ульсані. Річна виробнича потужність заводу складає 1,6 мільйона одиниць.

Hyundai продає свої автомобілі через мережу з 5000 дилерських центрів і шоу-румів, розташованих в 193 країнах. Вони також керують центром досліджень і розробок в Німеччині (станом на 1994 рік), а європейська штаб-квартира знаходиться в Рюссельсхаймі, який також є домом для Opel. Перший автомобіль Hyundai, Cortina, був випущений у співпраці з Ford. Hyundai вийшов на британський ринок в 1982 році, а через чотири роки автовиробник почав продавати автомобілі під маркою Hyundai Motor America в США. Першою моделлю бренду, проданої в США, була модель Excel, яка була продана в кількості 168 882 одиниць протягом першого року на ринку.

Автомобільний портал 4Колеса

4koleca.com - найкраща онлайн-десктоп-платформа про автомобілі в Україні. Ми пропонуємо широкий оглаяд та асортимент автомобілів різних марок та моделей, від бюджетних до преміум-класу, від електрокарів до концеткарів. З 4koleca.com ви можете знайти свій ідеальний автомобіль у зручний для вас час. Наша команда експертів завжди готова допомогти вам з будь-якими питаннями та допоможе зробити правильний вибір. Приєднуйтесь до нашої спільноти та знайдіть свій ідеальний автомобіль сьогодні на 4koleca.com!

Останні огляди

Популярні марки:

Newsletter

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit!