Hyundai

Hyundai

Hyundai Motor Company або просто Hyundai Motors - південнокорейський виробник автомобілів зі штаб-квартирою в Сеулі. Hyundai існує з 1967 року і на момент написання разом з Kia та Genesis утворила так звану Hyundai Motor Group . Hyundai також є третім за величиною виробником автомобілів в світі - в компанії працює близько 75 000 чоловік по всьому світу, і вони керують найбільшим в світі підприємством з виробництва автомобілів в Ульсані. Річна виробнича потужність заводу складає 1,6 мільйона одиниць.

Hyundai продає свої автомобілі через мережу з 5000 дилерських центрів і шоу-румів, розташованих в 193 країнах. Вони також керують центром досліджень і розробок в Німеччині (станом на 1994 рік), а європейська штаб-квартира знаходиться в Рюссельсхаймі, який також є домом для Opel. Перший автомобіль Hyundai, Cortina, був випущений у співпраці з Ford. Hyundai вийшов на британський ринок в 1982 році, а через чотири роки автовиробник почав продавати автомобілі під маркою Hyundai Motor America в США. Першою моделлю бренду, проданої в США, була модель Excel, яка була продана в кількості 168 882 одиниць протягом першого року на ринку.

Автомобільний портал 4Колеса

4Колеса – найбільший автомобільний портал країн СНД та відмінний сайт для автолюбителів. Автосайт висвітлює різні напрямки автомобільної індустрії – новинки, огляди, тест-драйви та багато іншого. Автоблог стане для вас вірним другом та надійним помічником з вибору автомобіля та догляду за ним. Сайт постійно поповнюється цікавою корисною інформацією та авторськими статтями. Тут ви знайдете огляди від справжніх експертів та рекомендації професіоналів. Тепер вибрати, відремонтувати або просто вивчити автомобіль стало набагато простіше – наші статті зацікавлять навіть найсуворіших скептиків.

Останні огляди

Популярні марки:

Newsletter

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit!