Новий електричний Lotus Eletre 2023 року

А
бсолютно новий і повністю електричний Lotus Eletre — це вражаючий і прогресивний Hyper-SUV — перший із нової породи чисто електричних позашляховиків. Він бере ключові принципи та здобутки Lotus із більш ніж 70-річного дизайну та розробки спортивних автомобілів, перетворюючи їх у бажаний абсолютно новий стиль життя для клієнтів Lotus.

Знаменитий досвід компанії в області їзди та керованості, рульового управління та оптимізованої аеродинаміки ретельно та з повагою розвивався. Eletre бере в себе серце і душу останнього спортивного автомобіля Lotus – Emira – і революційні аеродинамічні характеристики повністю електричного гіперкара Evija, переосмислюючи їх як Hyper-SUV.

Відомий до оприлюднення лише під кодовою назвою Lotus, Type 132.

Сміливий новий вимір у портфоліо спортивних автомобілів Lotus, Eletre забезпечує значну кількість новинок для Lotus – перший п’ятидверний серійний автомобіль, перша модель поза сегментами спортивних автомобілів, перший EV, найбільш нашпегований електронікою Lotus за всю історію . І все ж він залишається справжнім Lotus, прекрасним автомобілем, оснащеним новаторськими технологіями, справжньою спортивною продуктивністю та простотою призначення. Lotus Eletre живе своїм характером і індивідуальністю.

Lotus Eletre має повний привід, ємність акумулятора перевищує 100 кВт/год і потужність 600 к.с. Зарядний пристрій потужністю 350 кВт забезпечує пробіг 400 км (248 миль) всього за 20 хвилин. Цільовий максимальний запас ходу автомобіля за WLTP становить приблизно 600 км (приблизно 373 милі). Він також поставляється зі стандартною можливістю заряджання змінним струмом потужністю 22 кВт.

Eletre включає найдосконаліший пакет активної аеродинаміки на будь-якому серійному позашляховику та інтелектуальні технології водіння, такі як перша в світі розгортана система виявлення світла та визначення дальності (LIDAR) у серійному автомобілі.

Eletre — це сміливий і революційний новий автомобіль, який виконує наше зобов’язання вивести Lotus у абсолютно нові автомобільні сегменти, оскільки ми розширюємо нашу глобальну привабливість і доступність. Це важливий момент у нашому житті. історія та чіткий сигнал нашого постійного бажання трансформувати наш бізнес. Це справжній Lotus, і ми впевнені, що він порадує клієнтів і запропонує відмінну альтернативу відомим гравцям сегменту. Eletre має душу Lotus і зручність позашляховика.

Метт Віндл, керуючий директор Lotus Cars, прокоментував:,

Eletre, наш гіперпозашляховик, — це новий потужний автомобіль від культового бренду спортивних автомобілів, і він сподобається незалежним і авантюрним ентузіастам водіння — тим, хто любить гострі відчуття від водіння. .Це унікальне поєднання прекрасного дизайну, виняткових динамічних характеристик і зручності в повсякденному використанні, і знаменує собою поворотний момент для нашого бізнесу та бренду».

Qingfeng Feng, генеральний директор Group Lotus, додав:,

Він додав: «У той час як всесвітнє визнання критиків Emira підтвердило позицію Lotus як шанованої марки спортивних автомобілів, Eletre зробить Lotus доступним для абсолютно нової аудиторії. Це переконлива альтернатива для тих, хто хоче мати справжній спортивний автомобіль, але чий спосіб життя вимагає чогось більш практичного, ніж традиційний спортивний автомобіль. І це лише початок для Lotus – попереду ще багато».

Lotus Eletre є першим у новій лінійці високоякісних електромобілів преміум-класу, які будуть виготовлені на абсолютно новому сучасному виробничому підприємстві в Ухані, Китай. Загальний дизайн екстер’єру та інтер’єру очолювала міжнародна команда, яка базується в Lotus Tech Creative Center (LTCC) у Ворікширі, Великобританія.

Eletre побудовано на абсолютно новій та надзвичайно універсальній архітектурі Electric Premium Architecture (EPA) Lotus. Конструкція з низьким приляганням до землі означає виняткову керованість, а EPA може легко адаптуватися до розмірів акумуляторів, двигунів, компонування компонентів і інтелектуальних технологій водіння від C+ до E+.

Платформа стане основою для абсолютно нової серії електромобілів преміум-класу від Lotus. На чолі з Eletre ці автомобілі переносять Lotus у нову еру вищих обсягів роздрібної торгівлі та значних доходів.

Lotus Eletre буде продаватися на світових ринках, а перші поставки клієнтам почнуться в 2023 році в Китаї, Великобританії та Європі.

Якщо Вам сподобався пост чи сам сайт поділіться будь-ласка в соц.мережах для нас це важливо. СЛАВА ЗСУ - УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ

,

Поделиться

Теги:

АВТОР

Евгений Марченко

Помічник контент-менеджера - автомобільний експерт з позашляховиків та кросоверів

Add comment

Security code
Refresh

Автомобільний портал 4Колеса

4koleca.com - найкраща онлайн-десктоп-платформа про автомобілі в Україні. Ми пропонуємо широкий оглаяд та асортимент автомобілів різних марок та моделей, від бюджетних до преміум-класу, від електрокарів до концеткарів. З 4koleca.com ви можете знайти свій ідеальний автомобіль у зручний для вас час. Наша команда експертів завжди готова допомогти вам з будь-якими питаннями та допоможе зробити правильний вибір. Приєднуйтесь до нашої спільноти та знайдіть свій ідеальний автомобіль сьогодні на 4koleca.com!

Останні огляди

Популярні марки:

Newsletter

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit!