Peugeot Inception Concept характеристики та фото

К
омпанія Peugeot представила концепт Inception, який відкриває нову еру для бренду та втілює його бачення електромобілів майбутнього.

Завдяки революційному дизайну екстер’єру та інтер’єру, зокрема Peugeot i-Cockpit® наступного покоління та інноваційній системі керування Hypersquare із технологією кермування, концепт Inception стане джерелом натхнення для майбутніх продуктів Peugeot з 2025 року, мета якого — перенести більшість своїх інновації у виробництві.

Створений на платформі STLA Large, повністю електричний Inception Concept живиться від батареї ємністю 100 кВт/год, що забезпечує запас ходу 800 км. Завдяки двом електромоторам Inception Concept видає майже 680 к.с. і розганяється від 0 до 150 км/год менш ніж за 3 секунди. Модель також оснащена технологією  бездротової індукційної зарядки.

КУЗОВ

Peugeot Inception Concept представляє новий, простіший та вишуканіший дизайн для бренду, який буде представлений ​​на майбутніх моделях з 2025 року. Спереду концепт має унікальний світлодіодний бампер, що включає характерний дизайн Peugeot, який поєднується з передню решітку, щоб створити єдиний вид, який також містить датчики. Він складається з цілісного шматка скла з логотипом у центрі, збільшеним за допомогою 3D-люмінесцентного ефекту.

Цей дизайн кузова реагує, коли водій і пасажири наближаються до нього. Peugeot Inception Concept, дає змогу розпізнавати водія, щоб налаштувати параметри комфорту (позу сидіння, температуру, режим водіння та мультимедійні налаштування), бажані для кожного пасажира. Крім того, TECH BAR також відображає рівень заряду батареї та містить багато датчиків і радарів, залишаючи кузов абсолютно гладким.

Сміливий дизайн Inception Concept включає скло площею 7,25 м2, щоб створити скляну капсулу для салону, яка занурюється до ніг водія та переднього пасажира. Все скло адаптоване до концепції Peugeot Inception, він зберігає свої виняткові теплові якості та переваги багатохромної обробки (обробка оксидами металів), процес, який використовувався NASA для шоломів астронавтів.

Завершує унікальний дизайн автомобіля ексклюзивний колір кузова, який підкреслює форми кузова, як і скло, шляхом тонування. Фарба наноситься в один шар.

Концепція Inception базується на платформі STLA Large, одній із чотирьох майбутніх платформ Stellantis Group "BEV-by-design". Поява цієї нової серії платформ з 2023 року зробить революцію в наступних автомобілях Peugeot. Електричні автомобілі, мають значні відмінності в архітектурі, що дозволило дизайнерам зробити унікальний салон автомобіля Peugeot Inception Concept.

САЛОН

Екологічний формований текстиль використовується в інтер’єрі. Сидіння вкриті оксамитом із 100% переробленого поліестеру, який тягнеться на підлогу та має 3D-візерунки, і виконують роль килимка.

Концепція Peugeot Inception є демонстрацією нових технологій, які Peugeot запровадить, щоб зменшити вуглецеві викиди більш ніж на 50% до 2030 року в Європі та стати повністю Carbon Net Zero до 2038 року.

Протягом наступних двох років Peugeot випустить п’ять нових повністю електричних моделей, а до 2030 року всі автомобілі Peugeot, що продаються в Європі, будуть електричними.

Завдяки новій системі керування Hypersquare Peugeot Inception Concept має велику маневреність водіння та абсолютно нову, більш інтуїтивно зрозумілу i-Cockpit®. Розробники натхненнеми відеоіграми, нова система керування Hypersquare відмовляється від звичайного керма на користь цифрових елементів керування.

Центром Hypersquare є екран планшетного типу, призначений для розподілу керуючої інформації. Піктограми для різних функцій (кондиціонер, гучність радіо, ADAS тощо) відображаються на двох бічних панелях, щоб полегшити доступ до вибраного елемента керування. Останній розташований всередині круглих виїмок і доступний лише рухом великого пальця, не відриваючи руки від керма.

I-Cockpit наступного покоління також включає технологічну платформу Stellantis STLA SmartCockpit і STLA AutoDrive, що забезпечує автономне водіння рівня 4. Коли керування делеговано, Hypersquare втягується, а великий панорамний екран висувається з підлоги, щоб запропонувати новий вид у салоні.

Метою Peugeot є встановлення Hypersquare на автомобілі наступного покоління до кінця десятиліття.

ДВИГУН

100% електричний Peugeot Inception Concept оснащений технологією 800 В. Акумулятор ємністю 100 кВт-год дозволяє проїхати 800 км на одному заряді з надзвичайно низьким споживанням – лише 12,5 кВт-год на 100 км. Також може заряджатися бездротовим способом за допомогою індукції.

Два компактних електродвигуна, один спереду, інший ззаду, роблять Peugeot Inception Concept повнопривідним автомобілем. Сумарна потужність становить близько 680 к.с. (500 кВт), що дозволяє йому розганятися з місця до 150 км/год менш ніж за 3 секунди.

Поделиться

Теги:

АВТОР

Олег Михайлюченко

Олег приєднався до команди нещодавно. В даний час він є нашим експертом з седанів і приділяє особливу увагу спорт-карам.

Media

Автомобільний портал 4Колеса

4koleca.com - найкраща онлайн-десктоп-платформа про автомобілі в Україні. Ми пропонуємо широкий оглаяд та асортимент автомобілів різних марок та моделей, від бюджетних до преміум-класу, від електрокарів до концеткарів. З 4koleca.com ви можете знайти свій ідеальний автомобіль у зручний для вас час. Наша команда експертів завжди готова допомогти вам з будь-якими питаннями та допоможе зробити правильний вибір. Приєднуйтесь до нашої спільноти та знайдіть свій ідеальний автомобіль сьогодні на 4koleca.com!

Останні огляди

Популярні марки:

Newsletter

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit!