Jaguar

Jaguar

Jaguar - виробник автомобілів преміум-класу. Те, що ми сьогодні знаємо як Jaguar, почалося в 1922 як Swallow Sidecar Company, яка пізніше стала S.S. Cars Limited. Назва Jaguar вперше була використана у вересні 1935 року, хоч і не для всієї компанії, а скоріше для конкретної моделі спортивного седана, що тоді продавалася. Офіційно назва компанії була змінена на Jaguar у 1945 році відповідно до рішення знаменитого голови сера Вільяма Лайонса, який зауважив, що «на відміну від назви S.S., Jaguar відрізняється від інших і не може бути пов'язаний або переплутаний з якимось подібним іноземним ім'ям».

Британський автовиробник дійсно зробив собі ім'я після Другої світової війни, випустивши XK120, Mark 2, Mark VII, що вже стали культовими, про-так знаменитий і широко відомий E-Type, а зовсім недавно суперкар XJ220 (серед інших). Протягом багатьох років він належав Британській автомобільній корпорації, потім якийсь час був незалежним, а 1999 року офіційно став частиною Ford Motor Company. Так тривало до 2007 року, коли Blue Oval оголосив про свій намір продати Jaguar (а також Land Rover, яким він також володів на той час), і це сталося у 2008 році. Компанія, що купила його тоді, індійська Tata Motors, як і раніше, володіє обома Jaguar і Land Rover до цього дня.

Під володінням Tata Jaguar отримав нове життя, і компанія почала працювати краще, ніж раніше - автомобілі, розроблені під час володіння Ford, не були найщасливішою годиною Jaguar (передньопривідний X-Type на базі Ford Mondeo або 1999 S-Type. З Татою біля керма Jaguar компанія зазнала серйозних перетворень, відмовившись від традиціоналістського підходу в пошуках нового сучасного напряму, який вона пообіцяла дотримуватися, не втрачаючи свого духу і не заперечуючи своєї багатої спадщини.

Автомобільний портал 4Колеса

4koleca.com - найкраща онлайн-десктоп-платформа про автомобілі в Україні. Ми пропонуємо широкий оглаяд та асортимент автомобілів різних марок та моделей, від бюджетних до преміум-класу, від електрокарів до концеткарів. З 4koleca.com ви можете знайти свій ідеальний автомобіль у зручний для вас час. Наша команда експертів завжди готова допомогти вам з будь-якими питаннями та допоможе зробити правильний вибір. Приєднуйтесь до нашої спільноти та знайдіть свій ідеальний автомобіль сьогодні на 4koleca.com!

Останні огляди

Популярні марки:

Newsletter

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit!