Jaguar

Jaguar

Jaguar - виробник автомобілів преміум-класу. Те, що ми сьогодні знаємо як Jaguar, почалося в 1922 як Swallow Sidecar Company, яка пізніше стала S.S. Cars Limited. Назва Jaguar вперше була використана у вересні 1935 року, хоч і не для всієї компанії, а скоріше для конкретної моделі спортивного седана, що тоді продавалася. Офіційно назва компанії була змінена на Jaguar у 1945 році відповідно до рішення знаменитого голови сера Вільяма Лайонса, який зауважив, що «на відміну від назви S.S., Jaguar відрізняється від інших і не може бути пов'язаний або переплутаний з якимось подібним іноземним ім'ям».

Британський автовиробник дійсно зробив собі ім'я після Другої світової війни, випустивши XK120, Mark 2, Mark VII, що вже стали культовими, про-так знаменитий і широко відомий E-Type, а зовсім недавно суперкар XJ220 (серед інших). Протягом багатьох років він належав Британській автомобільній корпорації, потім якийсь час був незалежним, а 1999 року офіційно став частиною Ford Motor Company. Так тривало до 2007 року, коли Blue Oval оголосив про свій намір продати Jaguar (а також Land Rover, яким він також володів на той час), і це сталося у 2008 році. Компанія, що купила його тоді, індійська Tata Motors, як і раніше, володіє обома Jaguar і Land Rover до цього дня.

Під володінням Tata Jaguar отримав нове життя, і компанія почала працювати краще, ніж раніше - автомобілі, розроблені під час володіння Ford, не були найщасливішою годиною Jaguar (передньопривідний X-Type на базі Ford Mondeo або 1999 S-Type. З Татою біля керма Jaguar компанія зазнала серйозних перетворень, відмовившись від традиціоналістського підходу в пошуках нового сучасного напряму, який вона пообіцяла дотримуватися, не втрачаючи свого духу і не заперечуючи своєї багатої спадщини.

Автомобільний портал 4Колеса

4Колеса – найбільший автомобільний портал країн СНД та відмінний сайт для автолюбителів. Автосайт висвітлює різні напрямки автомобільної індустрії – новинки, огляди, тест-драйви та багато іншого. Автоблог стане для вас вірним другом та надійним помічником з вибору автомобіля та догляду за ним. Сайт постійно поповнюється цікавою корисною інформацією та авторськими статтями. Тут ви знайдете огляди від справжніх експертів та рекомендації професіоналів. Тепер вибрати, відремонтувати або просто вивчити автомобіль стало набагато простіше – наші статті зацікавлять навіть найсуворіших скептиків.

Останні огляди

Популярні марки:

Newsletter

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit!