Lamborghini не продається, скасування угоди на 9,2 мільярда доларів

V
olkswagen Aktiengesellschaft - німецький автомобільний концерн (VAG) відхиляє пропозицію на суму 9,175 мільярда доларів і зберігає право власності на Lamborghini, поки.

Lamborghini - дуже цікавий виробник на даний момент. Компанія відмовляється від великого атмосферного V-12 за зменшення габаритів і гібридизації. Навіть AMG - компанія, багато в чому визначалася своїми V-8 ручної збірки, перейшла на рядні чотирициліндрові двигуни з турбонаддувом. І хоча ми знаємо, що майбутні автомобілі Lamborghini будуть оснащені гібридною технологією, вони не так швидко хочуть відмовитися від своїх флагманів V-12.

Новий консорціум, який запропонував немислимі суми грошей за компанію Lamborghini. Проте, останнім часом VAG розглядає кілька досить серйозних кроків. Серед них були розгляд продажу Bugatti компанії Rimac, а також Lamborghini і Ducati.

Пропозиція Quantum Group AG і Centricus Asset Management на суму 7,5 млрд євро або 9,175 млрд доларів за поточним обмінним курсом. Однак в угоді було відмовлено, що означає, що Lamborghini як і раніше залишиться у власності VAG.

Їх мета для «Ragin Bull» полягала в тому, щоб стати «лідером послідовного впровадження нових інноваційних чистих технологій». Незважаючи на напрям компанії відмовитися від двигуна V-12, у бренда є стратегія гібридизації, яка означатиме, що до 2025 року всі автомобілі, що випускаються з заводу Lamborghini, будуть оснащені гібридними двигунами. Очікується, що за цим піде повна електрифікація моделі до 2030 року.

Якщо Вам сподобався пост чи сам сайт поділіться будь-ласка в соц.мережах для нас це важливо. СЛАВА ЗСУ - УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ

,

Поделиться

АВТОР

Олег Михайлюченко

Олег приєднався до команди нещодавно. В даний час він є нашим експертом з седанів і приділяє особливу увагу спорт-карам.

Add comment

Security code
Refresh

Автомобільний портал 4Колеса

4Колеса – найбільший автомобільний портал країн СНД та відмінний сайт для автолюбителів. Автосайт висвітлює різні напрямки автомобільної індустрії – новинки, огляди, тест-драйви та багато іншого. Автоблог стане для вас вірним другом та надійним помічником з вибору автомобіля та догляду за ним. Сайт постійно поповнюється цікавою корисною інформацією та авторськими статтями. Тут ви знайдете огляди від справжніх експертів та рекомендації професіоналів. Тепер вибрати, відремонтувати або просто вивчити автомобіль стало набагато простіше – наші статті зацікавлять навіть найсуворіших скептиків.

Останні огляди

Популярні марки:

Newsletter

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit!