Lamborghini не продається, скасування угоди на 9,2 мільярда доларів

V
olkswagen Aktiengesellschaft - німецький автомобільний концерн (VAG) відхиляє пропозицію на суму 9,175 мільярда доларів і зберігає право власності на Lamborghini, поки.

Lamborghini - дуже цікавий виробник на даний момент. Компанія відмовляється від великого атмосферного V-12 за зменшення габаритів і гібридизації. Навіть AMG - компанія, багато в чому визначалася своїми V-8 ручної збірки, перейшла на рядні чотирициліндрові двигуни з турбонаддувом. І хоча ми знаємо, що майбутні автомобілі Lamborghini будуть оснащені гібридною технологією, вони не так швидко хочуть відмовитися від своїх флагманів V-12.

Новий консорціум, який запропонував немислимі суми грошей за компанію Lamborghini. Проте, останнім часом VAG розглядає кілька досить серйозних кроків. Серед них були розгляд продажу Bugatti компанії Rimac, а також Lamborghini і Ducati.

Пропозиція Quantum Group AG і Centricus Asset Management на суму 7,5 млрд євро або 9,175 млрд доларів за поточним обмінним курсом. Однак в угоді було відмовлено, що означає, що Lamborghini як і раніше залишиться у власності VAG.

Їх мета для «Ragin Bull» полягала в тому, щоб стати «лідером послідовного впровадження нових інноваційних чистих технологій». Незважаючи на напрям компанії відмовитися від двигуна V-12, у бренда є стратегія гібридизації, яка означатиме, що до 2025 року всі автомобілі, що випускаються з заводу Lamborghini, будуть оснащені гібридними двигунами. Очікується, що за цим піде повна електрифікація моделі до 2030 року.

Якщо Вам сподобався пост чи сам сайт поділіться будь-ласка в соц.мережах для нас це важливо. СЛАВА ЗСУ - УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ

,

Поделиться

АВТОР

Олег Михайлюченко

Олег приєднався до команди нещодавно. В даний час він є нашим експертом з седанів і приділяє особливу увагу спорт-карам.

Add comment

Security code
Refresh

Автомобільний портал 4Колеса

4koleca.com - найкраща онлайн-десктоп-платформа про автомобілі в Україні. Ми пропонуємо широкий оглаяд та асортимент автомобілів різних марок та моделей, від бюджетних до преміум-класу, від електрокарів до концеткарів. З 4koleca.com ви можете знайти свій ідеальний автомобіль у зручний для вас час. Наша команда експертів завжди готова допомогти вам з будь-якими питаннями та допоможе зробити правильний вибір. Приєднуйтесь до нашої спільноти та знайдіть свій ідеальний автомобіль сьогодні на 4koleca.com!

Останні огляди

Популярні марки:

Newsletter

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit!