Мерседес-бенз Vision Avtr. Огляд майбутнього Mercedes

Ш
ляхи до мобільності майбутнього Mercedes-Benz є піонером, що виходить далеко за межі суто технічної реалізації автомобіля з сьогоднішньої точки зору. З VISION AVTR Mercedes-Benz демонструє стійке бачення мобільності з нульовим рівнем викидів, у тому числі з погляду технології приводу.

VISION AVTR з чотирма високопродуктивними електродвигунами, розташованими поряд з колесом, втілює особливо гнучку реалізацію концепції динамічного розкішного седана. Маючи загальну потужність двигуна понад 350 кВт, VISION AVTR встановлює новий стандарт EQ Power.

Завдяки інтелектуальному і повністю регульованому розподілу моменту, що крутить, потужність чотирьох повністю індивідуально керованих двигунів управляється не тільки найкращим чином з точки зору динаміки руху, але, перш за все, високоефективним чином.

Інноваційний повний привід з векторизацією моменту, що крутить, забезпечує абсолютно нові свободи і гарантує динаміку руху на найвищому рівні, забезпечуючи при цьому максимально можливу активну безпеку. Це означає, що кожне колесо може рухатися окремо і в залежності від дорожньої ситуації.. Завдяки можливості одночасного або протилежного приводу передньої та задньої осей, VISION AVTR може рухатися вбік приблизно на 100 м. 30 градусів, на відміну від звичайних автомобілів. Так зване «рух краба» надає концептуальному автомобілю вигляду рептилії навіть у русі.

VISION AVTR був розроблений відповідно до інноваційного електричного приводу. Заснованого на особливо потужній та компактній високовольтній батареї. Вперше революційна акумуляторна технологія заснована на хімії органічних елементів на основі графену і, таким чином, повністю усуває токсичне забруднення важкими металами. Таким чином, електромобільність стає незалежною від викопних ресурсів. Абсолютною революцією також є можливість вторинної переробки, яка на 100% підлягає вторинній переробці завдяки матеріалу, який використовується в концепті. В результаті Mercedes-Benz наголошує на високій актуальності майбутньої економіки замкнутого циклу в сировинному секторі.

На додаток до експоненційно високої щільності енергії – в порівнянні з сучасними акумуляторними системами з ємністю до 1200 Втч – ця технологія також вражає своєю винятковою можливістю швидкого заряджання за допомогою технології автоматичної струмопровідної зарядки. Це означає, що батарея повністю зарядиться менш ніж за 15 хвилин.

Інноваційна технологія також забезпечує максимальну гнучкість щодо простору: батарея 94 мм ідеально вписується в концептуальний автомобіль, тим самим максимально збільшуючи багатофункціональність інтер'єру.

Маючи потужність близько 110 кВтг, VISION AVTR забезпечує запас ходу понад 700 кілометрів і приблизно на 470 к.с. За рахунок рекуперації високовольтна батарея може заряджатися з більш високою ефективністю, ніж звичайні системи під час руху, і таким чином сприяє високій енергоефективності всієї системи.

Реальний потенціал цієї технології нині перебуває у стадії фундаментальних досліджень. Загалом VISION AVTR знаменує собою ще один важливий крок на шляху до стійкої мобільності з нульовим рівнем викидів у класі люкс. З концепт-каром Mercedes-Benz демонстрирует совершенно новые возможности сделать большие и роскошные автомобили востребованными на рынке.

У Mercedes-Benz розгляд ефективності виходить далеко за межі концептуального автомобіля. Натхненний підхід VISION AVTR, включаючи так зване нейроморфне обладнання, обіцяє мінімізувати енергоспоживання датчиків, чіпів та інших компонентів до кількох ват. Їхнє енергопостачання забезпечується кешованим струмом вбудованих сонячних пластин на задній панелі VISION AVTR. 33 рухомих у різних напрямках поверхневих елементи діють як «біонічні стулки».

Коли кордони між транспортним засобом та живими істотами стираються, «Мерседес-Бенц» поєднує у собі розкіш та стійкість і працює над тим, щоб зробити автомобілі максимально ресурсозберігаючими. За допомогою VISION AVTR бренд демонструє, як автомобіль може гармонійно вписатися у навколишнє середовище та взаємодіяти з ним.

В екосистемі майбутнього гранична розкіш – це злиття людини та природи за допомогою технологій. Таким чином, VISION AVTR є прикладом екологічної розкоші у сфері дизайну. Як тільки ви сідаєте в машину, машина стає продовженням вашого власного тіла та інструментом для дослідження навколишнього середовища, подібно до того, як у фільмі люди можуть використовувати аватари, щоб розширювати свої здібності.

Біонічний дизайн характеризує зовнішній вигляд VISION AVTR. Цей чуттєвий, інноваційний дизайн із типовим для EQ «безшовним» дизайном робить концепт виключно скульптурним баченням автомобіля. Витягнутий спортивний корпус з поєднується зі сферичними частинами кузова. VISION AVTR стає скульптурою завдяки великому овальному отвору для посадки пасажирів: спіральний рух дизайну нерозривно поєднує інтер'єр з екстер'єром.

Прозоре дверне скло підтримує враження легкості та економічності біонічного кузова автомобіля. У той же час вони відкривають вид на інтер'єр і тим самим наголошують на цілісному підході до дизайну: злиття екстер'єру, інтер'єру. Всі прозорі поверхні обрамлені з високою точністю. Ефектне відкриття та закриття дверей надихнуте крилами банші або ікрану, літаючими засобами пересування На'ві з AVATAR.

VISION AVTR вражає гладкою сріблястою поверхнею, а також голубуватими акцентами, що світяться, такими як типова для EQ передня панель. На відміну від цього, є тепле золото рожеве виразних обідків, що також характерно для дизайну продуктів і технологій бренду EQ.

Враження об'єкта, що пожвавлюється, посилюється в екстер'єрі світловими інсценуваннями. Пульсуючі волокна оптики пронизують перед, салон нервовими шляхами, з'єднують екстер'єр із салоном, а також роблять потоки енергії та інформації видимими в колесах. Крім того, їхня естетика нагадує біолюмінесценцію нічної природи Пандори, де багато живих істот і рослин можуть світитися вночі.

Автомобіль стає активною частиною свого оточення: 33 поверхневих елементи, що рухаються в різних напрямках, на задній частині автомобіля забезпечують абсолютно нову взаємодію VISION AVTR з навколишнім середовищем. Ці «біонічні заслінки» нагадують кількох пандорських тварин і спілкуються через природні плавні рухи. Як «біонічні заслінки», так і нейронні світлові лінії реагують на наближення зовні, а також відображають, з'єднуючись з водієм, емоції та дії пасажирів. Природна енергія зримо протікає через автомобіль. «Біонічні заслінки» синхронно змінюють свою орієнтацію, щоб оптимально підтримувати транспортний засіб під час маневрів та виражати зв'язок між людиною та транспортним засобом також у зовнішньому вигляді. Крім того, їх можна використовувати як сонячні батареї.

Дизайнери Mercedes-Benz використовували "вудспрайти", насіння Дерева душ з AVATAR, як натхнення для дизайну коліс. Шини і виступи обода, що світяться, зливаються в абсолютно нову скульптуру колеса, яка виглядає так, ніби виросла органічно.

Шість сегментів обода, що органічно виглядають, перемежовуються синіми світловодами. Завдяки своїй майже сферичній формі колеса дозволяють VISION AVTR використовувати нові рухи водіння, а також мають невеликий радіус повороту та мінімізують контактну поверхню шин. Усі чотири колеса автомобіля можуть змінювати напрямок. У поєднанні з осьовим розташуванням VISION AVTR можливе переміщення автомобіля не тільки вперед і назад, але й по діагоналі. В результаті VISION AVTR досягає надзвичайно високої маневреності, а так зване "рух краба" надає концептуальному автомобілю тваринного вигляду навіть у його русі.

Незважаючи на свої революційні підходи, VISION AVTR дотримується мови дизайну бренду продуктів та технологій EQ: краса в поєднанні з цифровими елементами створює напругу, технології далекого майбутнього наголошують на прогресивній розкішній мові дизайну.

Вперше Mercedes-Benz застосував новий підхід до дизайну VISION AVTR. Цілісна концепція поєднує дисципліни дизайну інтер'єру, екстер'єру.

Відмінна внутрішня конструкція VISION AVTR поєднує інтер'єр і екстер'єр, створюючи емоційне ціле. Бічний отвір зовнішньої лінії проходить через внутрішню частину і створює дуже велику петлеву структуру, яка навіяна зв'язком між На'ві в АВАТАРІ та їх природним місцем існування на Пандорі. Завдяки своєму новому, витягнутому дизайну One Bow і чіткому органічному дизайну VISION AVTR демонструє наступний етап проектування транспортних засобів. Від сприйняття до ідеальної адаптації до злиття людини та машини, як це використовується у VISION AVTR з блоком керування.

Природа служить головним джерелом натхнення для інтер'єру VISION AVTR: вся конструкція збудована з однієї лінії та набуває органічних форм. Квіткові та м'які елементи інтер'єру контрастують із динамічними контурами. Світлові смуги на сидіннях знаходять своє оптичне продовження у виступах центральної консолі.

Інтер'єр пожвавлений енергетичними лініями та багатою графікою в реальному часі. Як тільки пасажири сідають, вони зливаються з транспортним засобом і можуть буквально відчувати навколишній світ і переживати його ще більш свідомо. З технічними та функціональними елементами можна працювати інтуїтивно. У цьому транспортному засобі немає видимих ​​кнопок чи перемикачів, функції проектуються на тіло чи руку водія чи пасажира – новий рівень злиття людини та машини.

Технологія видно тільки тоді, коли вона дійсно потрібна водієві і хоче її використовувати. Дизайн панелі приладів підкреслює це відчуття природи своїм атмосферним і світлим виглядом.

Натхнені зв'язком Na'vi з аспектами їхнього природного світу дизайнери Mercedes-Benz створили зовнішню лінію, яка по спіралі проходить через інтер'єр.

Переднє сидіння у своїй органічній формі нагадує гамаки з листя у «Домашньому дереві», показаному в першому фільмі «Аватар». Центральна консоль символізує Древо Душ, священне місце Наві. Підголівники крісел також висуваються вперед.

Блок керування є інтуїтивно зрозумілим серцем автомобіля. Він плавно інтегрований у центральну консоль і охоплює водія та пасажира, а потім продовжується на задніх сидіннях. Злиття людини та машини відбувається шляхом приміщення руки на центральну консоль у районі підлокітника: салон оживає, і автомобіль впізнає водія за відбитком долоні. Це видно на панелі приладів. Таким чином, VISION AVTR встановлює тісний біометричний зв'язок з водієм та підвищує його поінформованість про навколишнє середовище. Цифрові нейрони, що світяться, течуть зсередини назовні і візуалізують контакт між водієм і транспортним засобом.

Керувати функціями концепту тепер можна за допомогою пристрою, що зчитує мозкову активність. На приладову панель Vision AVTR виводяться іконки, що світяться, кожна з яких пов'язана з певною функцією. Пристрій BCI, прикріплений до потилиці водія, після нетривалого калібрування починає фіксувати його мозкову активність, стежачи за нейронами в корі головного мозку в реальному часі. Матеріальна концепція всього автомобіля спрямована на злиття аналогового та цифрового світу. VISION AVTR поєднує футуристичні технології з високою привабливістю і показує, як може виглядати природний інтер'єр майбутнього. Компанія постійно робить ставку на технологічно новаторські або екологічні поверхні та матеріали, з яких вони виготовлені. Зовнішній вигляд VISION AVTR вражає сріблястою поверхнею. Це контрастує з дизайном та технологією бренду EQ, що використовує тепле рожеве золото як акцент з дерева в інтер'єрі. В елегантній технічній кабіні основна увага приділяється великій поверхні UX. Використовуючи кілька напівпрозорих білих площин, тут відображається проекції.

Спинка сидіння прикрашені тканиною, що змінює колір. Залежно від освітлення тканина змінює колір від темно-синього до ніжно-блакитного. Ці сидіння виконані синтетичною шкірою DINAMICA®. DINAMICA® – перше та єдине мікроволокно, що гарантує екологічну безпеку протягом усього виробничого циклу. Це перероблений матеріал. При виробництві увага приділяється низьким викидам забруднюючих речовин та низькому споживанню енергії. Завдяки своїй універсальності, максимальній продуктивності та високій якості DINAMICA® підходить для використання в розкішних салонах автомобілів.

На кристально-білому матеріалі DINAMICA® надруковано абстрактний малюнок у вигляді листя з тонким градієнтом. Це ще раз візуально зміцнює зв'язок із природою. Підлога прикрашена інноваційною деревиною Karuun®. Матеріал надає інтер'єру теплоти та випромінює природність. Поєднання технічних та натуральних матеріалів створює приємний мікроклімат у приміщенні.

UX-дизайнери Mercedes-Benz формують відносини між людиною та машиною та навпаки. Основна увага приділяється максимально простій та інтуїтивно зрозумілій роботі користувача. Ціль полягає в тому, щоб відображати потрібну інформацію в потрібний час і тільки доти, поки вона дійсно необхідна.

Як тільки пасажири займають свої місця у VISION AVTR, вони зливаються з транспортним засобом і можуть віртуально відчувати та сприймати навколишній світ.

VISION AVTR вже реагує на наближення пасажирів, візуалізуючи енергетичний та інформаційний потік за допомогою цифрових нейронів, що світяться, які течуть через грати через колеса в задню частину. Перша взаємодія в салоні між людиною та автомобілем відбувається зовсім інтуїтивно через блок керування: варто покласти руку на центральну консоль, як салон оживає, і автомобіль впізнає водія. Наприклад, під час водіння нейрони переміщаються на зовнішній стороні автомобіля. У разі зміни напряму енергія тече на відповідний бік транспортного засобу.

Блок управління є багатофункціональним інтерфейсом, що дозволяє об'єднати людину і машину. Він також використовується для керування VISION AVTR з місця водія чи пасажира. При необхідності пристрій можна підняти або опустити коротким торканням, тому блок керування видно лише тоді, коли це необхідно.

Автомобіль пропонує різні варіанти керування: в комфортному режимі автомобіль автономен. Блок керування піднімається до половини, щоб водій міг впливати на швидкість. Якщо водій хоче мати повний контроль над автомобілем, блок керування можна повністю підняти для керування.

Візуальний зв'язок між пасажирами та зовнішнім світом створює вигнутий дисплейний модуль, що замінює звичайну панель приладів. Зовнішній світ навколо автомобіля та прилегла територія відображаються у 3D-графіці в режимі реального часу і водночас показують, що відбувається на дорозі перед автомобілем.

У поєднанні з енергетичними лініями ці докладні зображення в реальному часі пожвавлюють інтер'єр і дозволяють пасажирам природно відкривати для себе довкілля. Пасажири дізнаються про різні сили природи, які зазвичай не видно людському оку, таких як магнітні поля, біоенергія або ультрафіолетове світло. Все це проектується пасажирам автомобіля

У VISION AVTR інтерфейс підлаштовується під користувача, а чи не навпаки. Просто піднявши руку, інтерфейс проектується на долоню, дозволяючи пасажирам інтуїтивно взаємодіяти із внутрішньою частиною VISION AVTR. Наприклад, за допомогою простих жестів пасажири вибирають правильний фоновий саундтрек або різне свічення салону.

Сидіння роблять довкілля навколо автомобіля більш відчутним завдяки тактильному зворотному зв'язку. Вібрації, адаптовані до ситуації, передають інформацію у невізуальний спосіб і роблять об'єкти помітними. Кожне сидіння має 8 змін структури. Вони створюють вібрації, що змушують пасажирів відчувати зовнішній світ.

За підтримки об'ємного звуку реальність та вигадка зливаються в унікальний досвід. Реалістичні звуки, що ідеально відповідають різним ситуаціям, дозволяють пасажирам безпосередньо відчувати своє оточення. Цілком інтуїтивно користувач розпізнає, з якого боку транспортного засобу, наприклад, тече струмок або де звучать птахи. Замість захисту пасажирів від зовнішнього світу, VISION AVTR переносить довкілля в автомобіль і зміцнює зв'язок між людиною і природою.

VISION AVTR автоматично визначає, коли на борту знаходиться сім'я, та відповідним чином адаптує свої функції. Наприклад, передні сидіння пов'язані із задніми сидіннями за допомогою функції Child Connect. Монітори можуть використовуватись для спостереження за самопочуттям дітей ззаду батьками. Як додатковий зв'язок між передніми та задніми сидіннями пульс задніх пасажирів візуалізується на спинках їх сидінь за допомогою світла та на дисплеї переднього пасажира.

Так званий Magic Pool вбудований у спинки передніх сидінь та пропонує орієнтовані на навчання гри та зручний для дітей досвід доповненої реальності для пасажирів ззаду. Найцікавіші місця на маршруті, такі як гори, річки або пам'ятки, представлені інформативно та з урахуванням віку.

Якщо Вам сподобався пост чи сам сайт поділіться будь-ласка в соц.мережах для нас це важливо. СЛАВА ЗСУ - УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ

,

Читайте також огляди концептів Volkswagen ID Concept та Nissan Ariya Concept

Поделиться

Теги:

АВТОР

Олег Михайлюченко

Олег приєднався до команди нещодавно. В даний час він є нашим експертом з седанів і приділяє особливу увагу спорт-карам.

Media

Автомобільний портал 4Колеса

4koleca.com - найкраща онлайн-десктоп-платформа про автомобілі в Україні. Ми пропонуємо широкий оглаяд та асортимент автомобілів різних марок та моделей, від бюджетних до преміум-класу, від електрокарів до концеткарів. З 4koleca.com ви можете знайти свій ідеальний автомобіль у зручний для вас час. Наша команда експертів завжди готова допомогти вам з будь-якими питаннями та допоможе зробити правильний вибір. Приєднуйтесь до нашої спільноти та знайдіть свій ідеальний автомобіль сьогодні на 4koleca.com!

Останні огляди

Популярні марки:

Newsletter

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit!