Nissan Ariya Concept – електричний позашляховик, буде серійником

Ц
ей концепт є концептом лише за назвою, під ним знаходиться серійна модель, яка готова до роботи.

Концепт Nissan Ariya прибув на Токійський автосалон 2019 року. Концепт повністю електричного кросовера займе своє місце на стенді Nissan на виставці. Але Ariya Concept – це далеко не шоу-кар, який повернеться у тінь, коли шоу закінчиться. Концепт Ariya - це готовий до виробництва прототип, який зрештою стане другим електромобілем Nissan для масового ринку, приєднавшись до давнього Leaf у цій лінійці.

Серійний автомобіль - він, ймовірно, теж називатиметься Ariya - буде багато в чому запозичений у свого концептуального аналога. Очікується, що він з'явиться на ринку не раніше 2022 року, так що поки що запам'ятовуйте все, що ви побачите в Ariya Concept. Найближчим часом ви побачите набагато більше кросоверів.

КУЗОВ

Уважно подивіться на Nissan Ariya Concept. Велика ймовірність, що ви ще довго це дивитися. Я говорю не тільки про саму концепцію. Я говорю про дизайн, який він має.

Чи бачите, Ariya Concept - це не просто попередній перегляд серійної моделі, яка скоро отримає те саме ім'я; це також перегляд нового стилю дизайну для Nissan в цілому.

Це величезний крок для Nissan, який роками безпомилково занурювався в ту саму естетичну нішу. Але ця криниця майже вичерпалася, і японський автовиробник готовий перейти до нового стильового пакету, який визначатиме всі його моделі в майбутньому.

Першим, хто зробив ставку на цю нову естетику, став повністю новий електричний кросовер Nissan, частково анонсований концепцією Ariya. Один погляд на концепт і відразу видно, що він виглядає інакше. Він виглядає інакше, ніж весь нинішній модельний ряд Nissan. У ньому є свіжість, якої ми не бачили у Nissan вже довгий час. Якщо цей концепт – знак майбутнього дизайну Nissan, підпишіться на нього.

Почнемо із загального профілю Ariya Concept. Він набуває форми типового кросовера, як і належить. Але при цьому виглядає гладкішим.

Він не такий незграбний, як багато нинішніх моделей Nissan з гострими складками, і в ньому є мускулистість, що випромінює ту впевненість, яку рідко можна побачити в моделі Nissan.

Надтонкі світлодіодні фари спереду Ariya Concept – знак того, що Nissan готовий прийняти цю тенденцію. Система освітлення обрамляє абсолютно нову решітку радіатора - Nissan називає її «щитом», тому що грати не мають жодного сенсу в електромобілі - які виглядають набагато більш інтегрованими в загальний зовнішній вигляд концепту.

Задня частина, мабуть, найзавантаженіша частина Ariya Concept.

Оскільки в концепті є щось на зразок купе-кросовера, дизайнери Nissan посилили агресію, додавши круто нахилену задню стійку, яка природно поєднується з супергресивним видом задньої частини кузова.

Говорячи про агресивність, як щодо розширювачів задніх крил і високо розташованого заднього антикрила? Nissan напевно не виявляє тонкощів у цій частині концепції. До речі, Nissan перейняв ще одне галузеве захоплення, додавши цілісний освітлювальний прилад із затемненими лінзами, що проходить по всій ширині кузова.

Концепт базується на модних 21-дюймових дисках. Однак я не очікую, що ці колеса дійдуть серійної версії. Вони надто наворочені. З іншого боку, покриття Sensei Blue Ariya може легко перейти від концепції до виробництва. Матова поверхня – приємний штрих кузова.

В цілому концепт Nissan Ariya виглядає зовні. Якщо це означає, що щодо майбутніх моделей Nissan це ще не все, то додайте до вибраного браузера наш сайт.

САЛОН

Одна з кращих характеристик Nissan Ariya Concept полягає в тому, що навіть якщо він носить ярлик «концепт-кар», він не засипаний футуристичними елементами, які мають стільки ж шансів зробити його виробничою стороною, як, наприклад, модний набір коліс. Навпаки, Nissan проробив велику роботу, щоб виправдати наші очікування, водночас даючи нам уявлення про те, що чекає у майбутньому багато моделей компанії.

Взяти хоча б інтер'єр Ariya Concept. Панель керування без кнопок виглядає футуристично, але вона створена виключно з того, що ви очікуєте від виробничої версії концепції.

Наприклад, дерев'яна нижня частина панелі приладів має міцну конструкцію. До двох великих дисплеїв, у тому числі до 12,3-дюймового дисплея на панелі приладів, знадобиться деякий час, щоб звикнути, але це не тому, що установка є еволюційною. Ми вже бачили це у багатьох автовиробників преміум-класу, але тільки не Nissan.

Центральна консоль виглядає чистою, як і має бути в концепті. Те саме і з усіма сенсорними елементами управління, розташованими на центральній консолі. Ця установка є натяком на те, що ми можемо очікувати від майбутньої лінійки Nissan, навіть якщо це не зовсім те, чого ми раніше не бачили.

Нові сидіння мають тоншу, ніж зазвичай, раму. Nissan стверджує, що навіть із тонкою рамою на ньому дуже зручно сидіти, і він пропонує більше внутрішнього простору, особливо у відділі простору для ніг. Проти цього важко посперечатися. Спинка сидіння і дно сидінь мають оббивку з перфорованої шкіри, при цьому більша частина матеріалу сконцентрована на попереку водія. Сидіння не просто нові; вони ще зручні.

Більшість матеріалів, які ви побачите у цьому розділі Ariya Concept, не є новими.

Панель приладів та внутрішні дверні панелі покриті тонкою чорною синтетичною шкірою. Це не нове.

Штучна шкіра з текстурованим малюнком на передній стійці та стелі. Це новинка у контексті Nissan, але не обов'язково для галузі загалом. Однак справжня особливість - це матові алюмінієві вставки мідного кольору, вбудовані в панель приладів, сидіння і рульове колесо. Вони випромінюють відчуття єдності з кольором кузова. Такий дизайн забезпечує ефективний візуальний контраст і додає салону необхідну глибину.

В інтер'єрі концепт-кара Ariya є певні елементи, які можуть не потрапити до серійної моделі. Як би мені не хотілося побачити панель приладів без кнопок в серійному електричному кросовері, це навряд чи станеться, якщо Nissan не подбає про вартість моделі. Але здебільшого те, що ви бачите в салоні концепту, - це те, чого ви принаймні повинні очікувати, коли серійна версія з'явиться.

ДВИГУН

Nissan Ariya Concept – повністю електричний кросовер. Давайте не спотворюватимемо цю частину. Nissan не уточнив, яку електричну мотор вони встановили, але сказали, що більшу частину потужності кросовер виробляє пара електродвигунів, розташованих на кожній осі Ariya. Реальні цифри, включаючи дальність ходу та характеристики, з'являться пізніше.

Проте, можна припустити, що серійна версія Ariya Concept оснащуватиметься чимось схожим на те, що Nissan встановив у Leaf Plus.

Ніссан Арія серійник може включати акумуляторну батарею на 60 кВтг, яка працюватиме разом з двома вищезгаданими електродвигунами. Оскільки Leaf Plus використовується тільки перекалібрований електродвигун, який виробляє 215 к.с. і 340 Нм моменту, що крутить, двомоторна установка Ariya Concept повинна забезпечити велику потужність для другого електромобіля Nissan для масового ринку. Чи можливі дасть 300 к.с. і 474 Нм крутного моменту? Можливо. Що стосується дальності ходу, важко уявити, що серійна Ariya матиме запас ходу менше 322 км. на одній зарядці.

Частина того, що робить концепт Ariya цікавим в очах багатьох - це технологія, яка, як очікується, буде втілена в серійній моделі. Nissan ProPILOT 2.0.

Відзначена нагородами система допомоги водієві забезпечує зручність, як ніяка інша технологія Nissan до неї. За своєю суттю система поєднує в собі кероване водіння по шосе з можливістю автономного водіння по одній смузі руху. Це не повноцінна автономна система керування, але ProPILOT 2.0 дійсно дає уявлення про те, яким може бути майбутнє, коли Nissan буде використовувати всі технології.

ВИСНОВКИ

З огляду на те, що Nissan не посоромився сказати, що Ariya Concept перейде в серійну модель у найближчому майбутньому, ми можемо почати розмірковувати про те, які частини концепту зрештою увійдуть до серійної моделі. Я великий шанувальник нового стилю дизайну Nissan. Стара модель повністю вичерпала себе настільки, що в кожній новій моделі не було нічого унікального з естетичної точки зору. У зв'язку з цим, концепція Ariya виникає саме в потрібний час.

Він випромінює свіжість і сучасність, яких ми не отримували від Nissan вже довгий час. Поєднайте це з обіцянкою повністю електричної установки з безліччю нових технологій допомоги водію, та ми зможемо побачити початок нової ери для Nissan, очолюваної його другим повністю електричним автомобілем для масового ринку. Ми не хочемо забігати вперед і проголошувати повернення Nissan до популярності, але якщо автовиробник скористається концепцією Ariya для подолання цього переходу, це повернення до популярності може виявитися не таким далеким майбутнім, як ми думали.

  • Свіжий дизайн
  • Безліч цікавих можливостей
  • Концепт, який стане серійником

  • Nissan є що довести у цій сфері
  • Яка частина концепції справді дійде до виробництва
  • Дальність ходу може зробити чи зламати серійну модель

Якщо Вам сподобався пост чи сам сайт поділіться будь-ласка в соц.мережах для нас це важливо. СЛАВА ЗСУ - УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ

,

Читайте також Tesla Cybertruck та Subaru Ascent

Поделиться

Теги:

АВТОР

Олег Михайлюченко

Олег приєднався до команди нещодавно. В даний час він є нашим експертом з седанів і приділяє особливу увагу спорт-карам.

Автомобільний портал 4Колеса

4koleca.com - найкраща онлайн-десктоп-платформа про автомобілі в Україні. Ми пропонуємо широкий оглаяд та асортимент автомобілів різних марок та моделей, від бюджетних до преміум-класу, від електрокарів до концеткарів. З 4koleca.com ви можете знайти свій ідеальний автомобіль у зручний для вас час. Наша команда експертів завжди готова допомогти вам з будь-якими питаннями та допоможе зробити правильний вибір. Приєднуйтесь до нашої спільноти та знайдіть свій ідеальний автомобіль сьогодні на 4koleca.com!

Останні огляди

Популярні марки:

Newsletter

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit!