Мега огляд нового BMW 4-Series Coupe з витратою палива

B
MW 4-Series Coupé було розроблено з метою перевизначити сутність задоволення від водіння у сегменті преміум-класу. Дводверна модель базується на технічній основі седана BMW 3-ї серії. Суворе прагнення до оптимізації пропорцій, аеродинаміки, жорсткості кузова та адаптивного шасі автомобіля призвело до надзвичайно спортивної керованості.

Технології шасі для конкретних моделей відіграють особливо важливу роль у розподілі між новим BMW 4-Series Coupé та BMW 3-Series Sedan, а також у наданні нової моделі значно різкішого характеру, ніж його попередник. Таким чином, останнє покоління моделей спирається на досягнення досягнуті завдяки останній 3-й серії.

Новий BMW 4-Series Coupe буде побудований на заводі BMW у Дінгольфінгу. Найбільше виробниче підприємство BMW Group у Німеччині також є батьківщиною BMW 8-Series Coupé та інших моделей. Інші моделі, що сходять з конвеєра в Дінгольфінгу, включають BMW 5-ї серії, BMW 6-ї серії Gran Turismo та розкішний седан BMW 7-ї серії. Світовий запуск нового BMW 4-Series Coupé розпочався у жовтні 2020 року.

КУЗОВ

Новий дизайн BMW 4-серії Купе добре видно з усіх боків. Виразні пропорції та дизайн передньої частини, характерний для конкретної моделі, створюють автентичну демонстрацію спортивного характеру дводверного автомобіля.

Колісна база купе 4-ї серії довша порівняно з конкурентами, а його задня колія на 23 мм. ширше, ніж у седана 3-ї серії. Це ідеальний рецепт балансу між найвищим комфортом їзди та чудовою динамікою на поворотах. На додаток до цього покращена аеродинаміка, зменшення висоти автомобіля на 57 мм. в порівнянні з седаном 3-ї серії і, як наслідок, зниження центру тяжіння – все це сприяє спортивним характеристикам. Спеціально підібраний пакет елементів кріплення підвіски для додаткової жорсткості конструкції кузова.

Полегшена конструкція підвіски зводить до мінімуму вагу та максимізує жорсткість та пасивну безпеку.

Конструкція кузова та шасі BMW 4-ї серії Купе з мінімальною вагою позитивно позначається як на маневреності, і на ефективності. Поєднання різних матеріалів допомагає підвищити жорсткість кузова та безпеку при зіткненні. Сталь гарячого штампування та алюмінієві сплави, що використовуються для безпеки пасажирського відсіку, доповнюються сталевими балками для додаткового посилення.

У передній частині автомобіля використовується лонжерон двигуна (зроблений з екструдованих алюмінієвих профілів) та литі під тиском алюмінієві пружинні стійки. Інші переваги в порівнянні з попередньою моделлю були досягнуті за рахунок алюмінієвої конструкції капота, передніх бічних панелей та дверей нового BMW 4-Series Coupé. Для оббивки кришки багажника використовується матеріал із натуральних волокон, що допомагає знизити вагу та заощадити палива.

Комплексна концепція пасивної безпеки забезпечує максимальний захист пасажирів у надзвичайно широкому діапазоні зіткнень та факторів, що впливають на вимоги процедур краш-тестів на автомобільних ринках по всьому світу. Крім наджорсткого пасажирського відсіку і високоеластичних несучих конструкцій, купе також включає вбудовану електроніку безпеки.

Новий BMW 4-Series Coupé у стандартній комплектації також оснащується активною системою капота для оптимізації захисту пішоходів. Спеціальні приводи піднімають капот, якщо автомобіль стикається з пішоходом.

Протягом п'яти поколінь моделей BMW Design розробив неповторний стиль для купе середніх бренду. Стиль нового BMW 4-ї серії Купе є виразною демонстрацією індивідуального характеру спортивного дводверного автомобіля. Нова мова стилю BMW представляє собою дизайн кузова, заснований на невеликій кількості чітких ліній та великих чистих поверхонь.

Концепція автомобіля, що лежить в основі нового BMW 4-Series Coupé, рішучіша, ніж будь-коли, націлена на забезпечення вражаючих динамічних відчуттів від водіння. Ця місія точно відображена у дизайні автомобіля. Нове купе 4-ї серії випромінює непохитне відчуття спортивності, що перевершує попередні покоління моделей. У той же час, його стиль явно відрізняє його від останнього седана 3-ї серії. Пропорції та лінії дводверної моделі рясніють спортивною елегантністю, характерною для купе BMW. Цей характерний зовнішній вигляд надає новому купе 4-ї серії особливої ​​ексклюзивності та престижу, що перевершує всі інші у своєму класі.

Витягнуті пропорції нового BMW 4 серії купе є результатом його збільшених зовнішніх розмірів. При розмірі 4768 мм новий автомобіль на 128 мм довший свого попередника і на 27 мм ширше (тепер 1852 мм), а його колісна база зросла на 41 мм до 2851 мм. До висоти автомобіля було додано всього 6 мм., і тепер вона становить 1383 мм. Збільшена ширина колії (+28 мм спереду та +18 мм ззаду) є основним чинником м'язистості нового купе 4-ї серії. Короткі звиси, тонкі колони, довгі двері з безрамними вікнами та плавна лінія даху наголошують на його елегантному виді збоку.

Виразна та відмінна передня частина з натяком на традиції

Надзвичайно ефектна передня частина нового BMW 4-Series Coupé підкреслює його характер. Великі решітки радіатора BMW з вертикальними акцентами відображають значну потребу в охолодному повітрі потужного двигуна. Решітка радіатора нахилена вперед і спускається майже до нижнього краю передньої спідниці, а стандартні повітрозабірники мають сітчасту структуру. Решітка радіатора впевнено стоїть у центрі передньої частини автомобіля. З його вертикальними елементами, з'єднаними в центрі, він відтворює межу дизайну з минулого компанії, притаманну легендарній класиці бренду, такій як BMW 328 Coupé та BMW 3.0 CSi, і додає свого власного сучасного вигляду.

Ґрати обрамлені поверхнями з тривимірною структурою. Як і контури фар, стрілки капота зливаються із ґратами радіатора. На зовнішніх краях переднього фартуха вертикально розташовані повітрозабірники також підкреслюють ширину автомобіля.

Фари нового BMW 4 серії Купе також добре виходять на розширені арки передніх коліс. Їх тонкі контури, що звужуються до решітки радіатора, і чотириока передня частина, утворена розташуванням джерел світла пліч-о-пліч, створюють зосереджений вираз, який став візитною карткою бренду BMW.

Повністю світлодіодні фари входять у стандартну комплектацію, а передові технології, що застосовуються тут, видно в деталях.

Два U-подібних оптоволоконних світловодів у нижній частині фар служать як денні фари. А покажчики повороту виконані у вигляді трьох високоякісних скляних пластин на зовнішній стороні фари.

Серед пунктів списку опцій для нового BMW 4-Series Coupé - адаптивні світлодіодні фари з лазерним підсвічуванням BMW, включаючи систему BMW Selective Beam без сліпучого далекого світла. Тут ближнє і дальнє світло формується як від зовнішнього, так і внутрішнього джерел світла фар. Це обладнання також оснащено функцією освітлення поворотів та адаптивною функцією проходження поворотів з регульованим освітленням дороги, оптимізованої для руху містом та автомагістралями. На швидкості вище 60 км/год. BMW Laserlight збільшує дальність далекого світла до 550 метрів. і динамічно йде за дорогою. Шестикутні оптоволоконні світловоди живлять денні ходові вогні. Кожен із зовнішніх елементів денного світла далекого світла тепер також використовується як покажчик повороту.

BMW Laserlight легко дізнатися за синіми вставками у верхній частині фари. Обидва варіанти світлодіодних ліхтарів доступні у формі ліхтарів BMW Individual Shadowline із затемненими вставками на їхніх верхніх краях. Тонкі світлодіодні протитуманні фари, вбудовані горизонтально в передній бампер, також можуть бути вказані як опція.

Елегантний та динамічний вид збоку, потужна задня частина ось що потрібно для БМВ

Бічні поверхні нового BMW 4-Series Coupé мають точну та різьблену поверхню, тонку лінію. на вікнах з матовою чорною рамкою у стандартній комплектації та витягнуту лінію даху, що плавно переходить у хвостову частину. Їхні контури, чітко окреслені невеликою кількістю ліній, разом утворюють загальну спортивну скульптуру. Зменшена поверхня над передніми колісними арками візуально свідчить про маневреність автомобіля, а скління – сильно звужене в задній частині – і м'язові арки над задніми колесами підкреслюють його широку колію. Динамічне враження, створюване кузовом автомобіля, поєднується з елегантним розширенням бічних вікон.

У задній частині також переважають великі та виразні поверхні, що підкреслюють ширину та низький центр тяжіння. Цей ефект посилюється тонкими та стильно затемненими повністю світлодіодними задніми ліхтарями, які добре переходять у бічні крила кузова. Задні світлові лінії відтворюють L-подібну форму, знайому за іншими моделями BMW. Вертикально розташовані отвори на зовнішніх краях заднього бампера імітують зовнішній вигляд повітряних завіс попереду. Вихлопні патрубки з подвійним відгалуженням – круглі або трапецієподібні залежно від варіанта моделі – обрамляють нижню частину задньої спідниці.

Новий BMW 4-Series Coupé можна замовити у вигляді моделі M Sport як альтернативу стандартній комплектації.

Крім елементів кузова моделі M Sport, призначених для оптимізації подачі охолоджуючого повітря та аеродинаміки, BMW M440i xDrive Coupé та BMW M440d xDrive Coupé також мають окантовку радіаторної решітки, обробку повітрозабірника, кришки зовнішніх дзеркал і вихлопні труби трап. Крім того, автомобілі BMW M можуть бути оснащені пакетом екстер'єру M Carbon, який включає елементи повітрозабірника переднього крила, кришки зовнішніх дзеркал, дифузор у задньому фартуху та спеціально формований задній спойлер, зроблений з цього надлегкого високотехнологічного матеріалу.

Нові кольори кузова та лакофарбові покриття BMW Individual

Два неметалічних відтінки фарби Black і Alpine White, а також Sapphire Black metallic, Mineral White metallic, Bluestone metallic, Sunset Orange metallic, Portimao Blue metallic та нові варіанти кольору Arctic Race Blue будуть доступні для нового BMW 4-Series. Покупці також можуть вибрати один з варіантів забарвлення BMW Individual «Сірий дравіт металік» та «Синій танзаніт металік».

САЛОН

Чотиримісний салон з дизайном кабіни, орієнтованим на водія, та сучасною преміальною атмосферою

Лаконічний дизайн поверхонь, високоякісні матеріали та орієнтована на водія компонування кабіни визначають атмосферу преміум-класу та унікальний дизайн інтер'єру нового BMW 4-Series Coupé. У стандартну комплектацію входять, наприклад, спортивні сидіння водія та переднього пасажира. Структура елегантної панелі приладів заснована на горизонтальних лініях. Його ширина додатково підкреслюється контурами та гальванічними смугами, що проходять в області дверей. Високо розташована центральна консоль разом з дизайном панелі приладів і оббивки дверей створює атмосферу затишку для пасажирів передніх сидінь. У моделях BMW M440i xDrive Coupé, BMW M440d xDrive Coupé та M Sport зовнішні краї центральної консолі мають накладки для забезпечення спортивного стилю ведення.

Комбінація приладів та контрольний дисплей у новому BMW 4-Series Coupé утворюють групу дисплеїв з великою площею, а органи управління, що не входять до цих блоків, згруповані у чітко структуровані функціональні панелі. Дисплеї та кнопки кондиціонування повітря та центральних дефлекторів розташовані у чітко окресленому блоці в центрі панелі приладів. Керування функціями освітлення здійснюється за допомогою панелі кнопок поряд із кермовим колесом. Кнопка запуску/зупинки двигуна тепер розташована на стильній панелі керування на центральній консолі, де до важеля селектора нової конструкції приєднані контролер iDrive та кнопки перемикача керування режимом водіння та електромеханічного гальма стоянки.

Орієнтований на водія дизайн кабіни та чітке розташування всіх органів керування допомагають водію зосередитись на тому, що відбувається на дорозі. Позиціонування контрольного дисплея як невід'ємного елемента нової групи екранів, надтонка рама дзеркала заднього виду – все це допомагає покращити огляд спереду, тим самим збільшуючи відчуття простору.

Спеціально підібрані варіанти модернізації в асортименті запчастин M Performance, які будуть доступні з моменту запуску нового купе 4-ї серії, пропонують ще одну серію привабливих способів підкреслити динамічну ауру автомобіля або прикрасити її індивідуальними елементами.

Рульові колеса нової конструкції; приладова панель з обробкою Sensatec або шкіряною обробкою BMW Individual доступна як опція

Нова мова дизайну групи екранів та продумана панель керування на центральній консолі привертають увагу до елементів кабіни, найбільш важливої ​​для водіння. Одним із елементів стандартної комплектації нового BMW 4-Series Coupé є рестайлінгове спортивне шкіряне кермо з упорами для великого пальця і ​​гальванічними накладками. Також пропонується варіант зі шкіряним кермовим колесом M та шкіряним оздобленням BMW Individual. Нещодавно розташовані багатофункціональні кнопки та їх надзвичайно стильний дизайн прикрашають усі варіанти рульового колеса та роблять більш практичним використання стандартних та додаткових систем допомоги водієві, зокрема. Опціональне кермо з підігрівом також можна включити натисканням кнопки.

Характерний декоративний рядок проходить по горизонталі вздовж панелі приладів з опціональним оздобленням Sensatec. Шкіряна приладова панель BMW Individual також входить до списку опцій, поряд з іншими ексклюзивними елементами, включаючи три різні дизайни планок внутрішнього оздоблення BMW Individual та накладки на пороги BMW Individual.

Нові спортивні сидіння у стандартній комплектації

BMW 4-Series Coupé 2021 року в стандартній комплектації оснащений спортивними сидіннями і ременями безпеки, що автоматично висуваються і втягуються, для передніх сидінь.. Сміливі бічні валики спортивних сидінь забезпечують оптимальну бічну підтримку для водія та переднього пасажира. Спортивні сидіння з електричним регулюванням, включаючи функцію пам'яті (входить до стандартної комплектації BMW M440i xDrive Coupé та BMW M440d xDrive Coupé) та обігрів сидінь, можуть бути вказані як додаткові опції, як і кліматичні сидіння, що дебютували тут на BMW 4-ї серії.

Комбінація чорної тканини та оббивки Sensatec доступна як альтернатива стандартним тканинним чохлам для сидінь. Додаткова шкіряна обробка Vernasca доступна в п'яти кольорах і включає спеціальні декоративні стібки і малюнки швів, які різняться в залежності від лінійки обладнання. Розширене шкіряне оздоблення BMW Individual Merino та повне шкіряне оздоблення BMW Individual також доступні для нового BMW 4-Series Coupé.

Функція Easy Entry полегшує вхід у задній відсік та вихід із нього. Спеціально розроблене заднє сидіння включає два сидіння індивідуального стилю, що в поєднанні з додатковими трьома міліметрами простору для колін в порівнянні з попередньою моделлю дозволяє заднім пасажирам подорожувати з ще більшим комфортом. Штанги ISOFIX тепер розташовані далі по обидва боки, що спрощує закріплення дитячих сидінь.

У стандартній комплектації спинка заднього сидіння має поділ 40: 20: 40, що дозволяє скласти одну або кілька секцій для розміщення великих предметів багажу, які не розміщуються в багажнику. Секції спинки можна звільнити та скласти, натиснувши кнопку в багажнику. Коли спинка заднього сидіння знаходиться у вертикальному положенні, новий BMW 4-Series Coupé пропонує 440 літрів багажного відділення, причому основна ємність у безпосередньо видимій та корисної області багажника збільшилася приблизно на 30 літрів.

Стандартний пакет Storage додає такі функції, як додаткові відсіки для зберігання речей, перегородки з обох боків підкладки, фіксуючі вуха та гачки для сумок у багажнику. Опціонально доступне автоматичне керування кришкою багажника, яке можна комбінувати з опцією комфортного доступу для відкривання та закривання без допомоги рук. Клієнти також можуть замовити BMW 4-Series Coupé з тягово-зчіпним пристроєм, який висувається та знову втягується електрично.

Полиці для зберігання речей навколо передніх та задніх сидінь тепер також вміщують значно більше ніж у попередній моделі. Крім традиційного ящика рукавички і місця для зберігання речей під центральним підлокітником, є також відсік для зберігання перед важелем перемикання передач/селектора, місткі дверні кишені і додатковий відсік для зберігання під панеллю керування для функцій освітлення на водійському сидінні. Кришка в передній частині центральної консолі відкривається легким рухом пальця та відкриває два підсклянники, розетку на 12 В та порт USB. Другий порт USB знаходиться у відсіку для зберігання речей з підсвічуванням під центральним підлокітником, а до стандартної комплектації також входить інтерфейс Bluetooth. Телефонія з можливістю бездротового заряджання забезпечує індуктивне заряджання сумісних смартфонів.

Нові важелі склоочисника із вбудованими форсунками використовуються для очищення лобового скла нового BMW 4-ї серії Купе. Також у списку стандартних специфікацій є датчик дощу з автоматичним включенням фар, система гучного зв'язку та тризонний автоматичний клімат-контроль з незалежним контролем температури та налаштувань вентиляції для боку водія, сторони переднього пасажира та заднього пасажира. Акустичні властивості системи кондиціювання були покращені за рахунок зниження шуму повітряного потоку.

Акустичне скло лобового скла входить до стандартної комплектації нового BMW 4-ї серії Купе. Акустичні заглушки та вдосконалена концепція ущільнення знижують рівень шуму, що проходить через двері. Додаткову систему опалення можна замовити, щоб зробити салон ще більш затишним у розпал зими. Цю систему можна активувати через операційну систему iDrive за допомогою додаткового ключа дисплея BMW або зі смартфона через BMW Connected.

Додатковий скляний дах із більшою прозорою поверхнею

Зовнішні дзеркала заднього виду в купе 4-ї серії в стандартній комплектації мають електричне регулювання та обігрів, а в якості опції можна додати електричний механізм складання. Дзеркало заднього виду з автоматичним затемненням також входить до стандартної комплектації. Опціональний поворотно-зсувний скляний дах дозволяє змінювати кількість сонячного світла та свіжого повітря, що надходить у кабіну, при необхідності. В останній версії довжина скляної поверхні збільшена на 24 міліметри майже до півметра (495 міліметрів). Механізм електроприводу дозволяє рухомій скляній секції підніматися чи відкриватися. Також є вітрозахисний екран і внутрішня шторка з електроприводом, що дає пасажирам повний контроль над повітряним потоком, так і над рівнем освітленості..

Світловий настрій та звук з ексклюзивною атмосферою

Стандартне освітлення кабіни нового BMW 4 серії Купе повністю складається з світлодіодів. Сюди входять лампи для читання та освітлення салону спереду та ззаду, а також освітлення бардачку, речового ящика під центральним підлокітником, ніші для ніг, дзеркала у сонцезахисних козирках та багажнику, а також додаткові ліхтарі у багажнику. Додаткове непряме освітлення контурних ліній, що проходять уздовж панелі приладів і обшивки дверей, використовує точно розташовані світлодіодні оптоволоконні світловоди, що створюють динамічний ексклюзивний образ. Розподіл освітлення, яскравість та колірну схему можна налаштувати в меню iDrive. Ця опція також включає килимок Welcome Light Carpet для наближення до дверей і функцію динамічного внутрішнього освітлення, пульсуючі світлові сигнали якої з'являються на внутрішній обшивці відкритих дверей при працюючому двигуні та на панелі приладів у відповідь на вхідний телефонний дзвінок.

BMW Live Cockpit Plus, що входить до стандартної комплектації нового BMW 4-Series Coupé, включає аудіосистему з шістьма динаміками та потужністю 100 Вт. Стандартне обладнання також включає тюнер із підтримкою DAB+ для прийому цифрових радіостанцій. Вибір акустичної системи Hi-Fi збільшує кількість джерел звуку до 10, а вихідну потужність підсилювача до 205 Вт. А для тих, хто хоче отримати максимальне задоволення для вух, є система об'ємного звучання Harman Kardon, включена в додатковий пакет Entertainment, у комплекті з 16 динаміками та цифровим підсилювачем семиканальним, що забезпечує потужність звуку 464 Вт.

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ

Новий BMW 4-Series Coupé демонструє свої здібності з ще більш вражаючим ефектом, ніж будь-коли, у ситуаціях, коли водії можуть насолоджуватися захоплюючим досвідом водіння та високим рівнем взаємодії з трансмісією та системами шасі. Але оскільки такі випадки не завжди очевидні при повсякденному керуванні автомобілем, під рукою є різні передові системи допомоги водієві, які підвищують задоволення від водіння. Ця технологія допомагає водієві та полегшує його роботу в монотонних дорожніх ситуаціях або коли він не має чіткого огляду, наприклад, як у місті, так і на відкритій дорозі.

Стандартні та додаткові системи допомоги водію зазнали значного оновлення порівняно з попередньою моделлю, як за різноманітністю, так і доступними функціями. Вони обробляють зображення з камер і дані, зібрані ультразвуковими та радіолокаційними датчиками, для спостереження за навколишнім середовищем автомобіля, попередження про потенційні небезпеки та мінімізацію ризику аварії за допомогою коригувальних гальм або кермового керування. Інтелектуальна система управління дозволяє підвищити комфорт та безпеку, відкриваючи шлях до автоматизованого водіння та в новому BMW 4-й серії Купе.

Попередження про лобове зіткнення, інформація про обмеження швидкості та попередження про виїзд зі смуги руху тепер входять до стандартної комплектації

Нові функції допомоги водієві супроводжуються зміненим розташуванням органів керування на багатофункціональному рульовому колесі та покращеними показаннями у комбінації приладів. Попередження про лобове зіткнення - один із доповнень до стандартної комплектації нового BMW 4-ї серії Купе. Він включає попередження про зіткнення з функцією гальмування, яка може виявляти транспортні засоби, пішоходів і велосипедистів. Залежно від ситуації попередження про лобове зіткнення може зупинити автомобіль, щоб уникнути зіткнення або мінімізувати його наслідки. Інформація про обмеження швидкості, включаючи індикатор заборони обгону, тепер також може бути знайдена в списку стандартного обладнання, як і система попередження про виїзд зі смуги руху, яка працює на швидкості від 70 до 210 км/год, а також забезпечує повернення зі смуги руху допомогою засобів кермового управління.

Ретельно продумана допомога у тривалих поїздках: Асистент водіння та Активний круїз-контроль

Компоненти додаткового помічника з керування автомобілем значно підвищують комфорт і безпеку при поїздках на великі відстані. Система на основі камери та радара включає систему попередження про зміну смуги руху, яка попереджає водія про наближення автомобіля ззаду на швидкості від 20 км/год до максимальної швидкості автомобіля та допомагає йому направити новий BMW 4-серія Coupé на вихідну смугу руху за допомогою кермового керування. Пакет «Асистент водіння» також включає попередження про зіткнення ззаду та попередження про перетин задніх транспортних засобів.

Круїз-контроль із функцією гальмування входить до стандартної комплектації BMW 4-Series Coupé 2021 року, що дозволяє йому підтримувати швидкість, вибрану водієм. Опціональний активний круїз-контроль із функцією Stop & Go ще більше допомагає у тривалих поїздках. На швидкостях від 30 до 160 км/год ця система не тільки підтримує обрану крейсерську швидкість, але також автоматично підтримує безпечну відстань до автомобілів, що рухаються попереду - з вибором з чотирьох налаштувань наближення - і гальмує якщо треба. Остання версія системи регулює відстань між вибраними точками залежно від ситуації та умов довкілля. Щоб ще більше підвищити комфорт, автомобіль знову автоматично рушає з місця після коротких пауз тривалістю до трьох секунд, що зазвичай буває у міських пробках.

Крім того, виявлення дорожніх знаків забезпечує завчасне попередження про обмеження швидкості, що наближаються, або обмеження обгону для майбутнього маршруту при роботі в тандемі з активним круїз-контролем і навігаційною системою.

У BMW 4-Series Coupé 2021 був оптимізований комплексний пакет комфорту та безпеки: помічник з водіння Professional

Асистент водіння Professional – це повний комплекс заходів, спрямованих на підвищення комфорту та безпеки у будь-яких дорожніх ситуаціях. Таким чином, він втілює останні досягнення в області автоматизованого водіння. Система об'єднує всі елементи помічника з керування з активним круїз-контролем, що працює ще на більш високих швидкостях 210 км/год в даній конфігурації, і безліччю інших функцій.

Відмінною особливістю є помічник рульового управління та контролю смуги руху, який можна використовувати на швидкості до 210 км/год. Ця система орієнтується на дорожню розмітку і транспортні засоби, що рухаються попереду завдяки даним з трифокальної камери і радара переднього діапазону, що дозволяє їй працювати з водієм, допомагаючи центрувати автомобіль на виявленій смузі за допомогою коригувальних сигналів рульового управління. Це також виявляється ефективною підмогою в ситуаціях, коли смуга руху звужується, як, наприклад, під час руху дорогами на автомагістралі. Асистент утримання смуги руху з активним захистом від бічного зіткнення (за допомогою кермового управління) також є частиною Асистента водіння Professional.

Активна навігація, одна з останніх нових функцій, допомагає водію дотримуватись маршруту, розрахованого навігаційною системою на багатосмугових дорогах. Коли наближається до перехрестя з автомагістраллю або з'їзду, дисплей на комбінації приладів вказує на необхідність зміни смуги руху. Під час підготовки система регулює швидкість автомобіля, щоб спростити маневр на сусідній смузі руху.

Ще одне ексклюзивне нововведення – функція «автоматичне формування аварійної смуги». Ця система автоматично розпізнає необхідність створення смуги руху для аварійних служб, що наближаються ззаду. Пакет Driving Assistant Professional також включає помічника з екстреної зупинки, помічника з ухилення, систему автоматичного обмеження швидкості, попередження про неправильний рух, попередження про перехрестя з функцією гальмування в місті і попередження про рух по передньому краю.

Чудовий огляд: новий проекційний дисплей BMW та тривимірна візуалізація довкілля у кабіні.

Опціональний проекційний дисплей BMW допомагає автомобілю доставляти цілеспрямоване та надзвичайно безпечне задоволення від водіння. Він проектує інформацію про водіння на лобове скло, де кольорова графіка з'являється у полі зору водія. Останнє покоління системи, встановлене у новому BMW 4-Series Coupé, відрізняється збільшеною на 70% площею проектування, оптимізованою графікою та додатковим контентом.

Тривимірна візуалізація навколишнього середовища у комбінації приладів дає водію огляд активованих систем допомоги та функцій, які вони можуть запропонувати. Для цього в центрі дисплея кабіни відображається тривимірне зображення автомобіля та його околиць. Тут водій може побачити зображення автомобілів, вантажівок та мотоциклів, виявлених камерами та датчиками на поточній смузі руху водія, а також на будь-яких сусідніх смугах руху. Виділено автомобілі, що знаходяться на критичній відстані. Піктограми вказують на маневри в залежності від ситуації, яку можна виконувати за допомогою допоміжних систем.

Асистент паркування тепер включає помічника заднього ходу.

Стандартна система контролю дистанції паркування використовує датчики спереду та ззаду. До списку додаткових функцій входить Асистент паркування, який спрощує завдання вибору та використання просторів, паралельних чи перпендикулярних дорозі. Система забезпечує керування автомобілем, прискорення та гальмування, а також необхідні перемикання передач. Його також можна використовувати для автоматичного маневрування з місць, з яких важко виїхати.

Асистент паркування включає помічника при русі заднім ходом, який бере на себе завдання кермового управління при русі заднім ходом, відстежуючи останні рухи автомобіля вперед заднім ходом. Все, що потрібно зробити водієві, - це задіяти педалі акселератора та гальма та стежити за довкіллям. Таким чином, можна подолати відстань до 50 метрів зі швидкістю до 9 км/год.

Помічник паркування Plus забезпечує ще більший комфорт і точність при маневруванні. Крім того, що він пропонує всі функції помічника з паркування, він також надає водіям чіткіше уявлення про своє середовище. Функції Park View, Panorama View та 3D Top View використовуються для створення 360-градусного зображення транспортного засобу та його околиць з різних точок зору на контрольному дисплеї. Тим часом, функція віддаленого 3D-перегляду дає водіям можливість викликати тривимірне зображення свого автомобіля і його безпосередньої близькості на своєму смартфоні.

BMW Drive Recorder, який також може бути вказаний як опція, використовує камери різних систем допомоги водієві для запису відео з різних точок навколо автомобіля, перш ніж зберігати записи, щоб їх можна було переглянути пізніше на контрольному дисплеї, коли автомобіль стоїть на місці. При активації Drive Recorder знімає та зберігає 40 секунд відео. У разі зіткнення автоматично записується та зберігається період тривалістю до 20 секунд з кожної сторони від моменту удару.

І водій, і пасажири отримають зиск від розширених можливостей для інтуїтивного управління та інноваційних цифрових послуг, що надаються стандартним включенням операційної системи BMW 7 в новий BMW 4-Series Coupé. Індивідуально налаштований вміст дисплея та інтелектуальні можливості підключення лежать в основі взаємодії між водієм та автомобілем. У головному меню на контрольному дисплеї водій може налаштувати до десяти сторінок, кожна з яких відображає від двох до чотирьох панелей з живим контентом. І контент, і графіка персоналізовані ще більшою мірою, про що свідчить макет автомобіля, який відповідає фактичному кольору моделі та лінійці обладнання.

Інтуїтивно зрозуміла мультимодальна взаємодія між водієм та автомобілем тепер стала ще кращою і дозволяє водієві вибирати інтерфейс керування залежно від ситуації: сенсорний екран дисплея керування, перевірений контролер iDrive, багатофункціональні кнопки на рульовому колесі, голосове керування або додатковий жест BMW контроль.

У стандартну комплектацію BMW Live Cockpit Plus входить операційна система iDrive з 8,8-дюймовим дисплеєм керування та сенсорним контролером, чорна панель приладів з 5,1-дюймовим кольоровим дисплеєм, а також мультимедійна та навігаційна система, два порти USB для даних та інтерфейс WiFi. Вбудована SIM-карта з можливістю підключення 4G LTE та аналогічний стандартний пакет Connected Package Professional дозволяють використовувати такі цифрові послуги, як BMW TeleServices та інтелектуальний екстрений виклик, інформацію про дорожній рух у реальному часі з попередженням про небезпеку, а також додаткові віддалені послуги та послуги консьєржа.

Тим часом, опціональний BMW Live Cockpit Professional пропонує повністю цифрову групу екранів, що включає комбінацію приладів з високою роздільною здатністю за кермовим колесом з діагоналлю екрану 12,3 дюйма та 10,25-дюймовим дисплеєм керування. Повністю цифровий дисплей для розміщення уривка з навігаційної карти, індикаторів стану систем допомоги водієві або тривимірної візуалізації навколишньої місцевості, тут також може відображатися така інформація, як поперечне прискорення при проходженні поворотів на високій швидкості.

BMW Live Cockpit Plus та BMW Live Cockpit Professional надають доступ до багатьох інших цифрових послуг, включаючи інтелектуальний персональний помічник BMW, Connected Music та віддалене оновлення програмного забезпечення.

Швидко, точно, інформативно: BMW Maps – навігаційна система нового покоління

Нові карти BMW. Ця хмарна система може похвалитися значно покращеною продуктивністю та чудовою точністю, а також спрощеним методом введення пункту призначення. Навігаційна система нового покоління пропонує надзвичайно швидкий розрахунок маршруту, що виконується динамічно та ґрунтується на точних даних про дорожній рух, що передаються в режимі реального часу з короткими інтервалами. Час прибуття розраховується з використанням методу попередження, який враховує звичайну інтенсивність руху по всьому маршруту. Повні дані про трафік тепер доступні і для другорядних доріг.

Тепер водії можуть вводити будь-яке слово під час пошуку обраного пункту призначення. Результати пошуку сортуються за релевантністю з високою точністю. Як варіант пункт призначення можна ввести, просто вимовивши його.

BMW Maps також надає ще більш ефективну допомогу, використовуючи Connected Parking для пошуку місця для паркування поряд з пунктом призначення. Коли водій вибирає пункт призначення в навігаційній системі, він отримує вказівку щодо ситуації з паркуванням у пункті призначення для передбачуваного часу прибуття. Незадовго до прибуття водієві надається інформація про найближчу багатоповерхову автостоянку, а також пропоновані маршрути, що дає особливо добрі шанси знайти місце для паркування недалеко від місця призначення. Знайомі служби інформації про паркування на вулиці та послуги ParkNow були інтелектуально включені до функцій BMW Maps.

Інтеграція смартфона з Apple CarPlay, а тепер і з Android Auto

BMW Live Cockpit Plus та BMW Live Cockpit Professional також оснащені оптимізованою функцією інтеграції зі смартфоном. Крім Apple CarPlay, операційна система нового BMW 4-Series Coupé також підтримуватиме Android Auto. Це відкриває переваги, якими вже користуються власники Apple iPhone, і для користувачів Android, полегшуючи доступ до великої кількості цифрових послуг з автомобіля так само, як і на смартфоні. До них відносяться Google Assistant, Google Maps, послуги потокової передачі музики, такі як Spotify і Amazon Music, а також служба обміну повідомленнями WhatsApp.

Бездротове з'єднання Wi-Fi між смартфоном і автомобілем дозволяє інтегрувати операційну систему, що розглядається, безпосередньо в дисплей автомобіля і операційну систему. Всю ключову інформацію з доступних додатків можна переглядати як на контрольному дисплеї, так і - в продуманому вигляді - на комбінації приладів або додатковому проекційному дисплеї.

BMW Intelligent Personal Assistant: більш природні голосові команди та додаткові функції

Остання версія BMW Intelligent Personal Assistant виводить зв'язок між водієм та автомобілем на новий рівень. Цей цифровий супутник, що активується голосовою підказкою (наприклад, «Привіт, BMW») або натисканням кнопки, постійно набуває нових можливостей. Природно сформульовані голосові інструкції також можна використовувати для регулювання кондиціонування повітря. Крім того, інтелектуальний персональний помічник BMW Intelligent Personal Assistant також може навчати рутинних дій, які підвищують зручність та задоволення від водіння у певних ситуаціях. Наприклад, вікно водія може відкриватися/закриватися автоматично, коли автомобіль під'їжджає до вибраного розташування, вказаного з використанням координат GPS, наприклад, при в'їзді в гараж або багатоповерхову автостоянку.

Коли інтелектуальний персональний помічник BMW Intelligent Personal Assistant використовується, на контрольному дисплеї з'являється нова графіка, що підкреслює інтерактивний характер системи. Графіка тепер «повертається» до того, хто говорить, тим самим візуалізуючи, як система уважно слухає те, що говориться. Система розпізнає, чи з нею говорить водій або передній пасажир, і відповідним чином реагує, наприклад, змінюючи налаштування клімат-контролю на одній стороні салону.

Завжди в курсі: нова функція віддаленого оновлення програмного забезпечення для оновлень бездротової мережі

Перехід на операційну систему BMW 7 також забезпечує функцію віддаленого оновлення програмного забезпечення для нового BMW 4-Series Coupé, що дозволяє підтримувати в автомобілі останні версії програмного забезпечення. Зміст оновлень варіюється від нових послуг до покращених функцій автомобіля. Всі оновлення можна імпортувати на смартфон через BMW Connected або безпосередньо в автомобіль за допомогою вбудованої SIM-картки.

Інтелектуальна технологія підключення дозволяє в майбутньому підключити додаткові функції автомобіля. Додаткові функції, які власники можуть модернізувати через цей цифровий канал, включають High Beam Assistant, Drive Recorder та Active Sound Design.

ДВИГУН І ВИТРАТА ПАЛИВА

Нова трансмісія, розроблена для нового BMW 4-Series Coupé, - ще одна область, в якій було досягнуто значних успіхів у порівнянні з попереднім поколінням моделей, що призвело до більш енергійного характеру та оптимальної ефективності. Всі бензинові та дизельні двигуни є членами поточного сімейства Efficient Dynamics та оснащені новітньою технологією BMW TwinPower Turbo. Впровадження м'якої гібридної технології зі стартер-генератором на 48 В забезпечує ще більшу потужність у поєднанні із зменшеною витратою палива та викидами. Також було вдосконалено технологію нейтралізації вихлопних газів, внаслідок чого всі варіанти моделей відповідають стандарту викидів Euro 6d.

Вперше модельний ряд очолюватиме модель BMW M440i xDrive Coupé, яка може похвалитися визначними характеристиками завдяки надзвичайно потужному рядному шестициліндровому бензиновому двигуну. Новий BMW 4-Series Coupé також буде доступний з двома чотирициліндровими бензиновими двигунами та чотирициліндровим дизельним двигуном. Модельний ряд розширюватиметься з появою двох рядних шестициліндрових дизельних двигунів, запланованих на 2021 рік.

Всі двигуни в стандартній комплектації з'єднуються з восьмиступінчастою коробкою передач Steptronic, пропонуючи не тільки оптимізовану ефективність і різкішу динаміку перемикання передач, але й додаткову функцію Sprint. Доступний вперше, він пропонує абсолютно новий спосіб отримати більше спортивне задоволення від водіння. BMW xDrive пропонується як альтернатива класичному задньому приводу на моделі з чотирициліндровим дизельним двигуном, а інтелектуальна система повного приводу входить до стандартної комплектації всіх шестициліндрових варіантів нового BMW 4-Series Coupé.

Технологія гібрида була включена у всі дизельні двигуни та рядний бензиновий агрегат під капотом флагманського BMW M440i xDrive Coupé для підвищення потужності та підвищення ефективності. Установка стартер-генератора на 48 В та другий акумуляторної батареї значно збільшує можливості використання регенерації енергії гальмування та електроенергії. Додаткове уповільнення, що генерується понад гальмівний ефект двигуном, також ретельно використовується при включенні гальм.

Рекуперована енергія, зібрана батареєю 48 В, може подаватися в електричну систему 12 В або використовуватися для вироблення додаткової потужності приводу при подачі назад на стартер-генератор на 48 В. Тоді стартер-генератор діє як електропривод, який допомагає двигуну, дозволяючи йому працювати в оптимізованому для ККД діапазоні навантажень якнайчастіше.

Коли автомобіль прискорюється, генератор також може запропонувати водієві ефект електричного наддуву, який може миттєво використовувати додаткові 8 кВт/11 к.с. більш динамічної подачі потужності. Результат - ще різкіша реакція і швидше прискорення.

Завдяки додатковій ємності акумулятора 48 і більш інтенсивному збору енергії гальмування, генератор рідко потрібен для вироблення електроенергії під час фаз високого навантаження двигуна. Це значно знижує навантаження на двигун внутрішнього згоряння та підвищує його ефективність. Тим не менш, система здатна заряджати акумулятор 48 від генератора навіть при русі з постійною швидкістю. Однак цей спосіб вироблення електрики шляхом підвищення точки навантаження двигуна використовується тільки при низькому заряді акумулятора і переважно під час фаз, коли він не негативно впливає на ККД двигуна.

Додатковою перевагою потужного стартер-генератора є те, що він дозволяє дуже швидко вимикати та запускати двигун з дуже невеликою вібрацією при використанні функцій автоматичного запуску та зупинки. Наприклад, коли водій гальмує при наближенні до перехрестя або до кінця черги руху, двигун можна вимкнути, як тільки швидкість автомобіля впаде нижче 15 км/год. А якщо активовано функцію руху накатом, двигун також повністю відключається, але трансмісія активна. Ця функція працює на швидкостях від 25 до 160 км/год, а на новому BMW 4-Series Coupé вона доступна не тільки в режимі ECO Pro, але і в режимі COMFORT. Коли коробка передач Steptronic знаходиться на восьмій передачі, водій також може включити режим руху накатом, натиснувши перемикач підрульової на більш високу передачу праворуч від рульового колеса.

Чудові характеристики: новий рядний шестициліндровий бензиновий двигун BMW M440i xDrive Coupé

Тріо бензинових двигунів, доступних для нового BMW 4-Series Coupé, має технологію BMW TwinPower Turbo останнього покоління., що включає турбонагнітач з подвійною спіраллю, систему високоточного впорскування, максимальний тиск якої збільшено з 200 до 350 бар, що повністю регулюється VALVETRONIC. фази газорозподілу та система зміни фаз газорозподілу Double-VANOS, а також системи охолодження та подачі олії, які тепер стали більш ефективними. Фільтри твердих частинок були додані для покращення їхньої системи контролю викидів.

Рядна шістка BMW M440i xDrive Coupé ставить галочки у всіх точках для спортивного задоволення від водіння. Заслуга у чудових характеристиках флагманської моделі також належить пакету заходів щодо підвищення маневреності, точності та динамізму, розробленим з урахуванням гоночного досвіду BMW M GmbH. Це означає, що двигун, восьмиступінчаста трансмісія Steptronic Sport, повний інтелектуальний привід і унікальна технологія шасі (включаючи диференціал M Sport) ідеально поєднуються один з одним.

Новий рядний шестициліндровий агрегат оснащений поршнями і шатунами оптимізованої ваги, турбонагнітачем з двома спіральними компресорами з непрямим охолодженням повітря і випускним колектором, вбудованим в головку блоку циліндрів з водяним охолодженням, що сприяє тепловому охолодженню. Він розвиває максимальну потужність 275 кВт/374 л.с. при робочому об'ємі 3,0 літра, що на 35кВт/48 л. більше, ніж у найпотужнішого варіанта моделі у попередньому поколінні BMW 4-Series Coupé. Максимальний крутний момент складає 500 Нм і може досягатися між 1900 та 5000 об/хв..

В результаті потік потужності дозволяє автомобілю розганятися від 0 до 100 км/год за 4,5 секунди. Ці сплески швидкості супроводжуються характерним звуковим супроводом, що виробляється стандартною вихлопною системою M Sport. Зокрема, якщо перемикач керування режимом керування встановлений в режим SPORT або SPORT +, він регулює випускні заслінки, щоб забезпечити подачу потужності рядного шестициліндрового двигуна досить автентичним. Середня витрата палива нового BMW M440i xDrive Coupé складає 7,1-6,8 літра на 100 кілометрів, що відповідає показникам викидів CO2 у розмірі 163-155 грамів на кілометр.

Потужні, але ефективні бензинові двигуни BMW 430i Купе та BMW 420i Купе

BMW 430i Coupé та BMW 420i Coupé також можуть похвалитися дивовижно спортивними характеристиками та чудовою ефективністю після широкої модернізації їх відповідних чотирициліндрових бензинових двигунів. Більш потужна з дволітрової пари забезпечує максимальну потужність 190 кВт/258 л. - Збільшення на 5 кВт/6 л.с. на двигуні - та забезпечує максимальний момент, що крутить, 400 Нм між 1550 і 4400 об/хв.. Це дозволяє новому BMW 430i Купе розганятися від 0 до 100 км/год за 5,8 секунд. Оптимізовані рівні ефективності двигуна призводять до показниками комбінованої витрати палива та викидів 6,1 - 5,7 літрів на 100 кілометрів та 141 - 131 грамів на кілометр.

Чотирьохциліндровий двигун нового BMW 420i Coupé - ще один яскравий приклад ефективності та динамічних характеристик силових агрегатів BMW. Його максимальна потужність 135 кВт/184 л. і піковий момент, що крутить, 300 Нм між 1350 і 4000 об/хв дозволяють розганятися від 0 до 100 км/год за 7,5 секунди. Новий BMW 420i Coupé показує середня витрата палива 5,8 - 5,3 літра на 100 кілометрів з викидами CO2 132 - 122 грами на кілометр.

Новинка: двоступеневий турбонаддув для всіх дизельних двигунів

Двоступінчаста система турбонаддува тепер є частиною технології BMW TwinPower Turbo, інтегрованої у всі дизельні двигуни нового BMW 4-Series Coupé, а швидкий відгук меншого турбонагнітачів забезпечує неймовірно високу потужність. У системі контролю викидів для дизельних двигунів використовується технологія BMW BluePerformance, включаючи каталізатор SCR із упорскуванням AdBlue для зниження викидів оксидів азоту.

2,0-літровий чотирициліндровий дизельний агрегат у BMW 420d та BMW 420d xDrive додатково використовує вдосконалену версію системи безпосереднього упорскування Common Rail. Його соленоїдні форсунки тепер подають паливо до камер згоряння під підвищеним максимальним тиском до 2500 бар, що забезпечує тонке розпилення та чистий процес згоряння. Двигун розвиває максимальну потужність 140 кВт/190 к.с., а його максимальний момент, що крутить, 400 Нм досягається в діапазоні від 1750 до 2500 об/хв. Швидка передача потужності призводить до розгону від 0 до 100 км/год за 7,1 секунди (BMW 420d Купе) та 7,4 секунди (BMW 420d xDrive Купе). Ефективність також підвищилася, про що свідчать показники комбінованої витрати палива та викидів, складові 4,2 ​​– 3,9 літра на 100 кілометрів та CO2 112 – 103 грамів на кілометр для нового BMW 420d Coupé та 4,6 – 4,3 літра на кілометр. CO2 121 - 112 грамів на кілометр для нового BMW 420d xDrive Coupé.

Також доступна технологія багатоступеневого турбонаддуву, що забезпечує миттєвий відгук у 3,0-літровому шестициліндровому рядному двигуні нового BMW 430d xDrive Coupé. Він поєднується із системою прямого упорскування Common-Rail, п'єзо-форсунки якої створюють максимальний тиск 2700 бар. Завдяки змінній геометрії турбіни, що використовується в ступені низького тиску системи турбонаддува, потужність миттєво вмикається і продовжує зростати. Максимальний момент, що крутить, в діапазоні від 1500 до 2500 об/хв становить 650 Нм, що на 90 Нм більше, ніж у попередньої моделі. Максимальна потужність нового дизельного агрегату складає 210 кВт/286 л.с., що на 20 кВт/28 л.с. більше, ніж раніше. Це дозволяє BMW 430d xDrive Coupé розганятися від 0 до 100 км/год за 5,2 секунди. Його показники витрати палива становлять 6,2 літра на 100 кілометрів та СО2 146 грамів на кілометр відповідно.

Дебют нового BMW M440d xDrive Coupé також ознаменує значний приріст потужності. Його рядний шестициліндровий дизельний двигун має робочий об'єм 3,0 літра, що забезпечує максимальну потужність 250 кВт/340 к.с. - на 20 кВт/27 л.с. більше, ніж у найпотужнішого дизельного представника покоління. Тим часом, максимальний момент, що крутить, збільшився на 70 Нм до 700 Нм. Щоб забезпечити виключно різку реакцію турбокомпресора і безперебійне вироблення потужності, щаблі високого та низького тиску нового силового агрегату мають змінну геометрію турбіни. Новому BMW M440d xDrive Coupé потрібно всього 4,7 секунди, щоб розігнатися до 100 км/год зі станом спокою. Незважаючи на свій спортивний інстинкт, двигун спалює в середньому всього 6,7 літри палива на 100 кілометрів, при цьому викиди CO2 становлять 158 грамів на кілометр.

ТРАНМІСІСІЯ

У базовій комплектації всіх моделей: восьмиступінчаста коробка передач Steptronic з оптимізованою динамікою перемикання передач та підвищеною ефективністю.

Вперше всі варіанти моделей BMW 4-ї серії купе в стандартній комплектації оснащуються восьмиступінчастою коробкою передач Steptronic. Остання версія автоматичної коробки також була перероблена. Ступінь прослизання муфти блокування гідротрансформатора була зменшена, більш досконале гідравлічне управління забезпечує більш швидке перемикання передач, а нові торсіонні демпфери оптимізують як комфорт водіння, так і плавність перемикання передач. Також було розширено розкид передавального числа, що дозволило досягти значного підвищення ефективності при знижених оборотах двигуна, особливо під час руху на більш високих передачах.

Щоб оптимізувати стратегію перемикання передач для досягнення спортивних характеристик та ефективності, блок управління трансмісії може враховувати дані про топографію маршруту та дорожню ситуацію, що надходять від навігаційної системи та систем допомоги водієві. Це дозволяє, наприклад, раніше перемикатися на знижену передачу при наближенні до перехрестя або транспортного засобу, що рухається попереду.

Восьмиступінчаста коробка передач Steptronic Sport, що входить у стандартну комплектацію моделей BMW M і пропонована як опція для всіх інших варіантів нового BMW 4-Series Coupé, пропонує ще більш спортивні характеристики перемикання передач і швидке перемикання передач. Підрульові перемикачі на рульовому колесі дозволяють дуже швидко вручатися вручну в процес вибору передачі. Крім функції Launch Control для прискорення оптимального зчеплення з дорогою, восьмиступінчаста коробка передач Steptronic Sport у новому BMW 4-Series Coupé також перша оснащена новою функцією Sprint, розробленою для максимізації динамічних характеристик при включенні, раптовий стрибок швидкості або обгін. При натисканні на лівий перемикач підрульової хоча б на секунду активуються налаштування режиму SPORT перемикача управління режимом водіння для реакції педалі акселератора.

У той самий час трансмісія відразу переключається на найвищу передачу максимального прискорення. На комбінації приладів з'являються дисплеї режиму SPORT, і SPRINT блимає. Функція Sprint входить до базової комплектації BMW M440i xDrive Coupé та BMW M440d xDrive Coupé та доступна для всіх інших варіантів моделей у поєднанні з M Sport package Pro.

BMW xDrive: точна передача потужності для більшої маневреності

Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive також допомагає покращити динамічні характеристики автомобіля. Потужність передається на колеса в міру потреби завдяки багатодисковій муфті з електронним керуванням у роздавальній коробці, пов'язаній з трансмісією та системами шасі. Остання версія системи вирішує завдання забезпечення швидкого, точного і повністю регульованого розподілу моменту, що крутить, між передніми і задніми колесами виключно ефективним способом. У ситуаціях, коли повний привід не потрібний, вся потужність спрямовується на задні колеса. Налаштування системи із заднім зсувом також примітне, коли перевіряються динамічні характеристики автомобіля, гарантуючи той тип вражень від водіння, яким славиться BMW. Наприклад, при проходженні поворотів на високій швидкості на задні колеса передається необхідна кількість додаткової рушійної сили, яка допомагає автомобілю з максимальною точністю входити в поворот.

ПІДВІСКА

Новий BMW 4-Series Coupé спеціалізується на доставці спортивного задоволення від водіння. Загальна концепція автомобіля була розроблена з певною метою - домогтися п'янких характеристик. Він поєднує в собі автономний дизайн кузова з технологією шасі та трансмісії нового BMW 3-Series – автомобіля, який ще більше зміцнив свій статус спортивного седана за умовчанням у сегменті преміум-класу. Удосконалення, досягнуті в динаміці руху, вплинули на новий BMW 4-ї серії Купе. Завдяки характерним для моделі пропорціям, оптимізованим аеродинамічним характеристикам, підвищеній жорсткості кузова, надзвичайно низькому центру важкості та ретельному коригуванню геометрії шасі, підвіска нового BMW 4-Series Coupé має спортивний характер.

Майже повністю герметичний днище, покращена система керування повітряними заслінками та безліч інших заходів призвели до зниження лобового опору, що відображено в Cd всього 0,25 (BMW 420d Coupé). А й без того вражаюче низька підйомна сила задньої осі останнього седана BMW 3-ї серії знижена на 0,015. Додаткові 23 мм ширини колії на задній осі порівняно з новим BMW 3-Series та збільшений розвал на передніх колесах підвищують здатність автомобіля передавати покращені керуючі зусилля при проходженні поворотів. Маневреність нового BMW 4-Series Coupe ще більше посилюється за рахунок ідеального розподілу ваги 50:50 та центру ваги на 21 міліметр нижче, ніж у седана.

Амортизатори із спеціально налаштованими характеристиками входять до стандартної комплектації шасі нового BMW 4-ї серії Купе. Клієнти, які прагнуть сформувати характер автомобіля, можуть вибирати з різних варіантів, щоб надати ще більш динамічний вигляд або більш тонкий баланс між спортивністю та комфортом, включаючи підвіску M Sport, підвіску Adaptive M з регульованим спортивним кермовим керуванням, гальма M Sport та диференціал M Sport.

Покращені елементи розпірки оптимізує жорсткість конструкції кузова та опор підвіски.

Цілеспрямовані заходи щодо збільшення жорсткості конструкції кузова та опор підвіски посилюють відмінні ходові якості нового BMW 4-ї серії Купе, насамперед відмінну маневреність та надзвичайно точне кермо. Особливості моделі включають зрізну панель для з'єднання опор передніх стійок ресорної стійки з перебиранням і вбудовані стійки до переднього кінця. Також були додані елементи жорсткості збільшення жорсткості в області задньої осі, що призвело до поліпшеної стійкості на прямий і більшої стійкості при великому поперечному прискоренні.

Конструкція осі з мінімальною вагою, амортизатори зі спеціально налаштованими характеристиками

Принцип конструкції переднього мосту з пружинною стійкою з подвійним шарніром і п'ятиважільного заднього моста забезпечує чудову основу для поєднання точно керованої керованості до граничних характеристик з вражаючим комфортом на далеких дистанціях. Конструкція, спроектована для забезпечення оптимальної ваги та жорсткості, у поєднанні з удосконаленою еластокінематикою нового купе забезпечує точне ведення коліс та комфорт їзди, а також акустику, що перевершує порівняно з попередньою моделлю.

Стандартні амортизатори також сприятливо позначаються як на спортивних можливостях, так і комфорті водіння нового BMW 4-ї серії Купе. Вони помітно знижують рухливість кузова, згладжуючи вібрації, спричинені нерівностями дороги та динамічним проходженням поворотів. Система є безступінчастою і створює прогресивне демпфуюче зусилля відповідно до ходу пружини, що змінюється. Це запобігає надмірному зануренню кузова і відскок під час руху по великих нерівностях і, таким чином, запобігає дискомфортній нервовій реакції демпфування. Позитивний вплив прогресивних характеристик підвіски на керованість автомобіля помітно навіть у менш складних умовах, таких як невеликі нерівності, що викликають низький підйом амортизатора.

Ця система додає додаткове гідравлічне демпфування на передній осі та систему обмеження стиснення ззаду. Спереду першою лінією захисту від вібрацій корпусу є додатковий елемент, який опускається у внутрішню втулку демпфера. Тільки при великих навантаженнях активується вся заслінка. Задні амортизатори постійно адаптуються до дорожньої ситуації. Навіть коли автомобіль несе більш важкі вантажі, вони забезпечують ідеальний рівень гідравлічного демпфування для конкретної ситуації. Змінна товщина стінок передніх амортизаторів, трубчастих стабілізаторів поперечної стійкості та полегшених маятникових опор сприяє зменшенню безпружинних мас, тим самим покращуючи реакцію системи.

Демпфування, пов'язане з підйомом, є активним елементом налаштування підвіски і може бути спеціально налаштовано для оптимізації балансу між спортивністю і комфортом. Більш жорсткі пружини та стабілізатори поперечної стійкості були використані для того, щоб надати новому BMW 4-ї серії Купе відмінні характеристики керованості. Навіть зі стандартною підвіскою, знижується дорожній просвіт на 10 мм (8 мм на моделях BMW xDrive) порівняно з седаном BMW 3 серії. Опціональна спортивна підвіска M (входить до стандартної комплектації нових BMW M440i xDrive Coupé та BMW M440d xDrive Coupé) включає ще більш жорсткі налаштування демпфування, пов'язаного з підйомною силою, а також кінематичне та еластокінематичне налаштування, особливо чітко орієнтоване на динамічну керованість. Це означає додаткові розпірки кузова, жорсткіші опори, жорсткіші стабілізатори поперечної стійкості і вищий негативний розвал коліс.

Адаптивна підвіска M охоплює надзвичайно широкий спектр спортивності та комфорту.

Підвіска Adaptive M, доступна як опція, пропонує максимально широкий діапазон вражень від водіння, від спортивного до комфортного. Він поєднує всі якості підвіски M Sport з амортизаторами з електронним управлінням, які служать для оптимізації маневреності і стійкості кузова. Плавно регульовані клапани дозволяють вимірювати силу, що демпфує, на кожному колесі індивідуально і в залежності від навантаження автомобіля. Перемикання між різними режимами керування режимом керування призводить до явно помітної зміни характеристик демпфування - від добре збалансованого комфорту на далеких дистанціях в режимі КОМФОРТ і до високодинамічних налаштувань, що активуються в СПОРТ.

Додатковий режим також можна вибрати за допомогою перемикача керування режимом керування на моделях з підвіскою Adaptive M. У налаштуванні ADAPTIVE характеристики кермового керування, демпфування та акселератора, а також характеристики перемикання передач Steptronic автоматично регулюються відповідно до стилю керування. Система управління реагує на натискання педалі акселератора і кермового управління, а також на положення важеля селектора, щоб переключити трансмісію та підвіску на більш спортивний або комфортніший відгук. Картографічні дані, що надаються додатковою навігаційною системою, також можна використовувати для попередньої підготовки автомобіля до перехрестя або повороту.

Регульоване спортивне кермо для більшої точності

Адаптація систем кермового керування для нового BMW 4-ї серії Купе в залежності від моделі робить їх виключно точними. Електропідсилювач рульового управління, включаючи сервотронік, підсилювач потужності, чутливий до швидкості, входить до стандартної комплектації. Регульоване спортивне кермове управління є частиною підвіски M Sport і підвіски Adaptive M. Завдяки змінному передатному числу, яке підлаштовується під зміни кута повороту кермового колеса, він однаково здатний утримувати автомобіль на прямій, максимізуючи маневреність у поворотах і комфорт при повороті/мані . Пряма і точна реакція рульового управління покращує характеристики при повороті, тоді як кути повороту коліс, необхідні для маневрів при паркуванні, досягаються лише кількома поворотами рульового колеса.

Новий BMW 4-Series Coupé серійно оснащується 17-дюймовими легкосплавними дисками. BMW M440i xDrive Coupé та BMW M440d xDrive Coupé поставляються з 18-дюймовими легкосплавними дисками M, як і специфікація моделі M Sport, а пакет M Sport Pro включає легкосплавні диски M 19-дюймового формату. Інші варіанти 18- та 19-дюймових легкосплавних дисків можна знайти у списку опцій. Деякі колісні диски взуті в різнорозмірні шини, також можливе встановлення високопродуктивних шин. Крім того, з асортименту оригінальних аксесуарів BMW є 20-дюймові легкосплавні диски для нового BMW 4-ї серії Купе. Спортивні гальма M з індивідуальним налаштуванням та вибором синіх або червоних гальмівних супортів.

Потужні легкі гальмівні системи з індивідуальною конфігурацією також відіграють роль у точності керуванням нового BMW 4-ї серії Купе. Гальмівні диски складаються з фрикційного кільця із сірого чавуну з алюмінієвою камерою гальмівного диска та забезпечують відмінну гальмівну здатність у поєднанні із зменшеною вагою.

Додаткові гальма M Sport (входять до стандартної комплектації нових BMW M440i xDrive Coupé та BMW M440d xDrive Coupé) забезпечують відмінні характеристики гальмування, будь то при їзді вулицями міста або швидкому русі по трасі. Вони поєднують у собі надзвичайно спортивне налаштування, яке відрізняється коротким ходом педалі та чіткою точкою натискання. Ключові особливості включають більш пряме передаточне число, а також іншу гідравлічну конфігурацію, включаючи фіксовані чотирипоршневі супорти спереду і однопоршневі плаваючі супорти ззаду. На супортах нанесено логотип M і вони пофарбовані у синій чи червоний колір.

Функції, що забезпечуються системою динамічного контролю стійкості (DSC), включають як антиблокувальну гальмівну систему (ABS) і динамічний контроль тяги (DTC), але й різні функції стабілізації і помічник при рушанні з місця. Функція Performance Control, що також входить у стандартну комплектацію, надає новому BMW 4-Series Coupé ще більше маневреності за рахунок зміни розподілу крутного моменту на задні колеса в залежності від ситуації. Щоб оптимізувати стійкість при різкому гальмуванні, що пропонують різні рівні зчеплення для правого та лівого колеса, застосовується імпульс рульового керування, що допомагає водієві коригувати лінію руху автомобіля. Функціонування електромеханічного гальма стоянки також інтегровано в супорти заднього гальма за допомогою системи DSC.

Диференціал M Sport додатково покращує тягу та стійкість, а також маневреність та динаміку проходження поворотів. Повністю регульоване блокування заднього диференціала входить до стандартної комплектації BMW M440i xDrive Coupé та BMW M440d xDrive Coupé. Він доступний як опція для нового BMW 430i Купе та BMW 430d xDrive Купе, якщо вказана спортивна підвіска M або адаптивна підвіска M.

Якщо Вам сподобався пост чи сам сайт поділіться будь-ласка в соц.мережах для нас це важливо. СЛАВА ЗСУ - УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ

,

Читайте також огляди CUPRA Formentor 2021 та Audi A5

Поделиться

АВТОР

Олег Михайлюченко

Олег приєднався до команди нещодавно. В даний час він є нашим експертом з седанів і приділяє особливу увагу спорт-карам.

Media

Автомобільний портал 4Колеса

4koleca.com - найкраща онлайн-десктоп-платформа про автомобілі в Україні. Ми пропонуємо широкий оглаяд та асортимент автомобілів різних марок та моделей, від бюджетних до преміум-класу, від електрокарів до концеткарів. З 4koleca.com ви можете знайти свій ідеальний автомобіль у зручний для вас час. Наша команда експертів завжди готова допомогти вам з будь-якими питаннями та допоможе зробити правильний вибір. Приєднуйтесь до нашої спільноти та знайдіть свій ідеальний автомобіль сьогодні на 4koleca.com!

Останні огляди

Популярні марки:

Newsletter

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit!