- Менша вага
- Тони опцій та рівнів обробки салону
- Дизельний та гібридний двигун для ефективності, турбо-шестициліндровий двигун для задоволення
Запозичуючи функції, властиві нещодавно представленим моделям, таким як седан 5-ї серії та позашляховик X5, 3-я серія виглядає спортивніше, ніж будь-коли, і нарешті знаходиться на одному рівні з конкурентами в технологічному наповненні. Він, як і раніше, оснащений чотири- і шестициліндровими двигунами, але поки що немає дизелів, з яких можна було б вибирати. Тим не менш, у BMW підтвердили, що у стадії розробки знаходяться гібриди двигуна. Німці заявляють, що «жодна модель не втілила концепцію Ultimate Driving Machine краще ніж остання BMW 3 серії». Так це чи ні, давайте дізнаємось в огляді нижче.
Незважаючи на те, що вона залишається знайомою, нова 3-я серія виглядає значно інакше, ніж її попередник. Це тому що BMW створила сучасну інтерпретацію культового стилю дизайну седана. Як і будь-який автомобіль нового покоління, 3-я серія трохи більша за свого попередника. Зокрема він на 74 мм. довше, на 15 мм. ширше та 12 мм. вище.
З погляду стилю передня частина явно спортивніша.
Решітка радіатора ширша і має більш товсту хромовану рамку.
Верхня частина грат тепер закрита, і тільки нижня частина пропускає повітря в двигун. Особливо впадають у вічі нові фари. Не тільки тому, що їх дизайн витончений і гостріший, але й тому, що двосторонній поділ посилюється за рахунок виїмки в бампері, яка піднімається вгору в центральну частину фари.
Не дивно, що повністю світлодіодна технологія входить до стандартної комплектації, але ви можете вибрати два поновлення за додаткову плату. BMW пропонує світлодіодні фари з розширеними функціями та U-подібні ДХО (денні ходові вогні), а також адаптивні світлодіодні ліхтарі з технологією BMW Laserlight. До останніх відносяться шестикутні ДХО із синіми L-подібними елементами, як на останньому позашляховику X5.
Внизу нова 3-я серія так само агресивна, як і йде M3. Це тому, що центральний повітрозабірник набагато більший, тоді як бічні вентиляційні отвори перетворені на більш мускулисті кузовні панелі. Чорна рамка навколо додаткових протитуманних фар, яка виглядає так, ніби зроблена з вуглецевого волокна, ще більше посилює агресивний вигляд.
Великі зміни помітні і з боків, починаючи з нової лінії пояса, яка піднімається до задньої частини.
Хоча він, як і раніше, проходить трохи вище дверних ручок, вид доповнений другою лінією символів на задніх дверях і крилах. Це нова особливість 3-ї серії, яка робить седан справді мускулистим до задньої частини.
Самі стійки C мають вужчий кут порівняно з кабіною, тому 3-я серія більше схожа на 4-дверне купе, ніж на традиційний седан.
Задня частина значно відрізняється від 3-ї серії шостого покоління, головним чином тому, що задні ліхтарі мають новий дизайн.
У той час як попередній седан мав двокомпонентні блоки, які були вищими з боків, нове покоління 3-ї серії оснащене майже прямокутними фарами, які лише трохи ширші за зовнішніми краями. Це моє улюблене оновлення нової 3 серії. Я так і не звик до задньої частини старого седана через фари, через які він виглядав дешево і так само елегантно, як і повинен бути седан преміум-класу, хоч і компактний. Ці нові задні ліхтарі, які, схоже, надихнули 5-ю серію, виправили ці проблеми.
Елемент, схожий на дифузор, також виглядає круто завдяки центральній частині, розташованій нижче в бампері, а бічним панелям, що збільшуються в розмірах, щоб розмістити вихлопні труби. Бічні дефлектори явно фальшиві, але їхній С-подібний дизайн і глибокі отвори додають спортивності. Завершує дизайн вищу верхню кришку багажника з вбудованим спойлером.
Крім стилю, BMW також вдалося знизити вагу на 57 кг.
Седан став набагато аеродинамічнішим після того, як коефіцієнт лобового опору впав з 0,29 до 0,26. Це стало можливим завдяки повністю герметичному днищу, аерооптимізованим колесам, повітряним завісам у передній частині автомобіля та новітнім активним повітряним заслінкам BMW у решітці радіатора.
BMW пропонує нову 3-ю серію у двох кольорах кузова - неметалік і десяти кольорах кузова - металік. Палітра включає два абсолютно нові відтінки: металік Portimao Blue і металік Vermont Bronze.
Габаритні розміри | 3 Series Sedan (G20) |
---|---|
Кількість місць | 5 м |
Довжина | 4 706мм |
Ширина | 2 068мм |
Висота | 1 435мм |
Колісна база | 2 851мм |
Передня колія | 1 589мм |
Задня колія | 1 604мм |
Споряджена маса | 1 545кг |
Повна маса | 2 060кг |
Об'єм багажника | 480л |
Об'єм бака | 59л |
Дещо дивно, але в інтер'єрі є безліч дизайнерських елементів, які можна було побачити в попередній 3-й серії. Проте BMW внесла кілька змін, щоб надати йому сучасного вигляду. У новій кабіні також збільшено огляд та збільшено центральну консоль, орієнтовану на водія, а горизонтальні лінії додають ширини та елегантності.
Нова центральна консоль виглядає дуже знайомою завдяки своїй трапецієподібній конструкції, але тепер вона набагато чистіша, оскільки багато кнопок і ручок було замінено функціями в оновленій мультимедійній системі.
Дисплей більше не знаходиться високо на панелі приладів, тепер він інтегрований у верхню центральну консоль. BMW опустила повітрозабірники кондиціонера нижче, а також зробила їх тоншим.
Нижче кнопки кондиціонера утворюють чітко окреслену панель, а керування функціями освітлення здійснюється за допомогою панелі кнопок поруч із кермовим колесом. Кнопка запуску/зупинки двигуна тепер розташована на панелі керування на центральній консолі, де до важеля перемикання передач приєднуються контролер iDrive та кнопки перемикання керування режимом водіння.
Панель приладів має аналогічне металеве оздоблення з боку пасажира, а також трапецієподібні дефлектори кондиціонера по кутах. Однак обидва були перероблені, щоби виглядати свіжо. Вентиляційні отвори A/C розташовані нижче, ніж зазвичай. BMW зберегла округлий дизайн панелі приладів, яка простягається до дверних панелей, але тепер все виглядає більш згуртованим.
Нещодавно розроблена комбінація приладів та інформаційних дисплеїв утворює велику групу екранів.
Хоча це не так очевидно, як розташування екрану в автомобілях Mercedes-Benz, конфігурація додає панелі приладів високотехнологічний вигляд.
BMW підготувала великі оновлення і у відділі салону, додавши нові матеріали, такі як варіанти дерева та ефект алюмінієвої сітки для металевої обробки. Більше того, ви можете замовити нову шкіряну оббивку Vernasca п'яти різних кольорів. Звичайно, ці функції відрізняються для кожної комплектації, і, купуючи більш дорогі моделі, ви отримаєте якісніші та вишуканіші матеріали.
Наприклад, стандартна модель Sport Line оснащена декоративними планками глянсового чорного кольору та спортивними сидіннями як для водія, так і переднього пасажира. Luxury Line поставляється зі шкіряною обробкою Vernasca, приладовою панеллю та дверною обробкою Sensatec, а також планками із цінних порід дерева глянсового кольору Ash Grey Brown. Вибравши варіант M Sport, ви отримаєте більш спортивне компонування зі спортивними сидіннями з оббивкою, характерною для M, шкіряним рульовим колесом M, обшивкою стелі антрацитового кольору BMW Individual і декоративними планками з алюмінію Tetragon.
Кожна модель у стандартній комплектації оснащена датчиком дощу, автоматичними фарами, системою гучного зв'язку та тризонним автоматичним клімат-контролем із незалежним контролем температури та налаштувань вентиляції для водія, переднього пасажира та задніх пасажирів.
У цифровій частині є й інші цікаві речі, починаючи з стандартної аудіосистеми Hi-Fi з десятьма динаміками та 205-ватним підсилювачем. Якщо цього недостатньо для меломана, ви можете вибрати додаткову систему об'ємного звучання Harman Kardon, яка модернізує систему до 16 динаміків та цифрового семиканального підсилювача потужністю 464 Вт.
BMW також додала нову функцію динамічного освітлення салону, яка випромінює пульсуючі світлові сигнали у певних ситуаціях. Вони з'являються на внутрішній обшивці відкритих дверей при працюючому двигуні і на панелі приладу при вхідному телефонному дзвінку. Він також включає килимок Welcome Light Carpet, який висвітлює наближення до дверей, коли вони відчиняються за допомогою системи центрального замку або коли двері відчинені.
Керувати 3-ю серією стало простіше завдяки новому інтелектуальному персональному помічнику.
Ця функція схожа на інтелектуальну систему MBUX Mercedes і може відповісти на кілька питань, таких як «Як працює помічник управління далеким світлом?», «Чи нормальний рівень масла?» і «Які попереджувальні повідомлення?». Він також запам'ятовує улюблені налаштування водія і може активувати їхню комбінацію в певних ситуаціях. Наприклад, «Привіт, BMW, я почуваюся втомленим» запускає програму, яка регулює, серед іншого, настрій освітлення, музику та температуру, щоб водій відчував себе бадьорішим.
Нарешті, BMW стверджує, що нова 3 серія пропонує додатковий простір для задніх пасажирів. Чотирьохдверний автомобіль також може похвалитися великим багажником, який тепер може вмістити до 481 л. багажу. Це на 34 л. більше, ніж у попередньої моделі.
Це також більше, ніж те, що ви отримуєте від конкурентів. Jaguar XE - єдиний компактний седан, що наближається до 450 л., у той час як Mercedes-Benz C-Class та Audi A4 відстають на 368 л. відповідно.
Як і його попередник, нова 3-я серія пропонуватиме вибір оновлених чотирьох- та шестициліндрових двигунів. Якщо ви живете у Європі, ви також зможете купувати дизельні моделі.
По-перше, модель 330i оснащена знайомим 2,0-літровим чотирициліндровим двигуном під капотом.
Оновлена система турбонаддува, високоточне впорскування та повністю регульовані фази газорозподілу дозволили двигуну вивести потужність на 255 к.с. і 400 Нм крутного моменту, що на 7 л. і 50 Нм крутного моменту більше, ніж його попередник.
У поєднанні з покращеною восьмиступінчастою коробкою передач Sport Steptronic з ширшим діапазоном передач і функцією Launch Control для оптимального прискорення седану потрібно всього 5,6 секунди, щоб розігнатися до 100 км/год.
Далі, орієнтований на продуктивність варіант M340i приховує під капотом збільшений 3,0-літровий шестициліндровий двигун. Турбо-шестициліндровий двигун, також оснащений широким спектром оновлень, порівняно зі старим двигуном, видає колосальні 382 к.с. та 500 Нм. Це лише на 43 к.с. менше, ніж у старого M3. Вам знадобиться всього 4,2 секунди, щоб розігнатися до 100 км/год цього седану, що всього на дві десятих повільніше, ніж M3. Не погано!
Крім додаткової потужності, нова 3-я серія краще практично у будь-якій комплектації.
Інтелектуальні функції підключення до автомобіля дозволяють автоматичній коробці передач адаптувати стратегію перемикання передач відповідно до маршруту та дорожньої ситуації. При оснащенні додатковою навігаційною системою восьмиступінчаста коробка передач використовує дані цієї системи і радарного датчика активного круїз-контролю, щоб уникнути непотрібних перемикань передач при проходженні серії швидких поворотів. При наближенні до транспортного засобу, що йде попереду, трансмісія перемикається раніше, щоб використовувати гальмування двигуном для зниження швидкості.
В опціональній системі повного приводу xDrive використовується новітнє програмне забезпечення BMW, що дозволяє більш ефективно розподіляти крутний момент між передніми та задніми колесами.
Повністю регульована передача потужності забезпечує максимальне зчеплення та стійкість за будь-яких дорожніх та погодних умов, а також сприяє більш спортивній керованості. Система має ту ж настройку з заднім зміщенням, тому ви, як і раніше, отримуєте деякі традиційні налаштування BMW для енергійного водіння.
При бажанні можна додати функції Auto Start-Stop для більш ефективного водіння.
Двигун | КПП | AWD |
---|---|---|
318i (2.0i) 156 к.с. | 8-Steptronic | 2WD |
320i (2.0i) 184 к.с. | 8-Steptronic | 2WD |
330i (2.0i) 258 к.с. | 8-Steptronic | 2WD |
M340i xDrive (3.0i) 374 к.с. | 8-Steptronic Sport | 4x4 |
Звичайно, нова 3-я серія не була б повноцінною без належної модернізації шасі. У цій моделі BMW прагнула отримати максимально низький центр ваги, а також ідеальний розподіл ваги 50:50. Обидві налаштування забезпечують маневреність та високу точність кермового керування.
Седан тепер оснащений жорсткішим шасі, а загальна жорсткість кузова була покращена на 25%.
У деяких областях нова 3-я серія на 50% жорсткіша. Підвищена жорсткість кузова та системи підвіски дозволяє опціональній підвісці M Sport та підвісці Adaptive M працювати максимально ефективно.
Цьому сприяють також амортизатори підйомної сили – функція, яка вперше використовується в BMW. Будучи частиною стандартної конструкції шасі автомобіля, вона робить великий внесок у досягнення балансу спортивності та комфорту в 3-й серії. Що дозволяє точно налаштувати керованість та динаміку рульового керування за допомогою серії точно підібраних налаштувань шасі та знижує рухливість кузова, згладжуючи вібрації. Система є безступінчастою і поступово регулює жорсткість демпфера відповідно до ходу пружини, що змінюється.
3-я серія, як і раніше, оснащена перевіреною передньою підвіскою з двошарнірною пружинною стійкою і п'ятиважельною задньою підвіскою, але багато компонентів було модернізовано.
Нові функції включають алюмінієві поворотні підшипники та важелі управління для передньої осі, алюмінієві опори коліс і нове покоління колісних підшипників для задньої осі, що знижує безпружинну масу.
BMW пропонує диференціал M Sport для задньої осі в якості опції для BMW 330i в поєднанні з підвіскою M Sport або адаптивною підвіскою M. Електронно керована функція блокування заднього диференціала, що повністю регулюється, допомагає поліпшити зчеплення з дорогою і проходження поворотів, а також підвищити стійкість і маневреність.
Гальмівна сила забезпечується новими, більшими гальмами з фрикційним кільцем із сірого чавуну та алюмінієвою камерою гальмівного диска. Що пропонує більш високу продуктивність, ніж раніше, у поєднанні з меншою вагою.
Оновлення M Sport забезпечує кращі характеристики гальмування за рахунок поєднання більш спортивного налаштування з коротким ходом педалі та чіткою точкою тиску.
Коли стара 3-я серія відстала від конкурентів за функціями допомоги водієві, компактне нове покоління оснащене сучасними технологіями. Але вам доведеться доплатити, щоб отримати максимальний комфорт та безпеку, оскільки пакет Driving Assistant Professional не є обов'язковим.
Оснащений трифокусною камерою, розробленою спільно з Mobileye, він працює разом із фронтальним радаром, щоб ви були в безпеці в будь-яких дорожніх ситуаціях. Він включає активний круїз-контроль з функцією Stop&Go, асистент рульового управління і утримання смуги руху і активну систему запобігання бічних зіткнень.
Помічник із пробок спрацьовує під час зупинки та руху.
Ця система, розроблена для роботи на швидкості до 60 км/год, включає асистент утримання смуги руху, активний круїз-контроль з функцією Stop&Go і камеру для спостереження за увагою водія, яка усуває необхідність торкатися до кермового колеса. Однак це працює тільки в тому випадку, якщо ваша увага явно спрямована на дорогу.
Далі йде помічник із паркування. Як випливає з назви, він допомагає вам в'їжджати і виїжджати з місць для паркування, а Back-Up Assistant автоматично перевертає автомобіль в обмеженому просторі. Пакет помічника з паркування також включає камеру заднього виду, а також панорамний вид та віддалений тривимірний вид зверху. Останній відправляє тривимірні живі зображення автомобіля та його безпосереднього оточення на ваш смартфон.
Ціна на модель 330i починається від 40250 $. Додайте xDrive AWD, і ціна підскочить до 42250 $. Дещо дивно, але новий 330i коштує стільки ж, скільки і попередня модель.
Загалом тут немає нічого, що можна було б вважати повністю революційним чи новаторським. 3-я серія 2019 року, здається, уособлює наступні кроки у цьому сегменті, але у певному сенсі це добре. Конкуренція знаходиться на рекордно високому рівні, і це тиск на споживачів. Можна стверджувати, що BMW трохи заспокоїлася у своєму домінуванні, і тепер компанія трохи посунулася на ринку. Настав час задіяти велику артилерію.
Для ентузіаста продуктивності великі зовнішні розміри 3-ї серії, безумовно, викликають подив. Треба просто прийняти – це розкішний седан зі спортивними елементами, а не спортивний седан із елементами розкоші. На щастя, BMW вдалося знизити споряджену масу автомобіля, і це має стати більш очевидним у моделі M3. Мабуть, найбільшим кроком уперед тут є технологічне оновлення, оскільки у 3-ї серії нарешті є інструменти для боротьби як з Mercedes-Benz C-Class, так і з Audi A4.
Mercedes-Benz C-Class Sedan
Класичним суперником 3-ї серії має бути C-клас. Мало того, що він пропонує звичайну лінійку турбо-чотирициліндрового двигуна та шестициліндрового двигуна, але любителі швидкості також можуть вибрати форсований V-8, якщо бажають. C-Class у вигляді C300 з 2,0-літровим чотирициліндровим двигуном потужністю 255 к.с. та 370 Нм під капотом. Розгін до 100 км/год займає 5,7 секунд. Якщо ви бажаєте більшої потужності, вам потрібно вибрати модель AMG C43. Оснащений 3,0-літровим двигуном V-6 потужністю 362 к.с. він розганяється до 100 км/год за 4,6 сек. Ціна на C300 починається з 41 400 $, а версія AMG C43 - з 53 400 $ без урахування опцій.
Читайте наш повний огляд Mercedes-Benz C-Class Sedan тут.
Audi A4
A4 – ще один класичний конкурент 3-ї серії. Останнє покоління A4 з'явилося 2015 року, коли Audi змінила седан, використовуючи свій новітній стиль. Більш спортивний завдяки більш незграбним елементам дизайну, але і більш елегантний в цілому, A4 отримує вигоду з низки бензинових та дизельних двигунів у всьому світі. Базова модель видає 190 л.с., а потужніша версія - 252 л.с. Ви можете замовити седан як з механічною, так і автоматичною коробкою передач. Вибирайте S4 та 3,0-літровий двигун V-6, який видає 354 к.с. і 50 Нм моменту, що крутить, розганяючи седан від 0 до 100 км/год за 4,4 секунди. Ціна A4 - від 36 000 $, а версія S4 - від 51 400 $.
Читайте наш повний огляд Audi A4 тут.
Jaguar XE
XE є прямою відповіддю на 3-ю серію, пропонуючи гарний зовнішній вигляд, елегантність та продуктивність, але у явно британському стилі. Варіанти теж є, з гарним вибором двигунів та рівнів обладнання на вибір. Алюміній кузова у величезній кількості використовується для зниження ваги, а восьмиступінчаста автоматична коробка передач розподіляє потужність. Говорячи про потужність, седан поставляється з 2,0-літровим чотирициліндровим двигуном потужністю 240 к.с. та 340 Нм, дизельним 2,0-літровим двигуном на 180 к.с. і 431 Нм, а також 3,0-літровим V-6 з наддувом на 340 л. та 450 Нм. І RWD, і AWD є. Ціна починається від 36 995 $.
Читайте наш повний огляд Jaguar XE тут.
Якщо Вам сподобався пост чи сам сайт поділіться будь-ласка в соц.мережах для нас це важливо. СЛАВА ЗСУ - УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ
,
Читайте також Volkswagen Polo
та Ford Fiesta
Олег приєднався до команди нещодавно. В даний час він є нашим експертом з седанів і приділяє особливу увагу спорт-карам.
4koleca.com - найкраща онлайн-десктоп-платформа про автомобілі в Україні. Ми пропонуємо широкий оглаяд та асортимент автомобілів різних марок та моделей, від бюджетних до преміум-класу, від електрокарів до концеткарів. З 4koleca.com ви можете знайти свій ідеальний автомобіль у зручний для вас час. Наша команда експертів завжди готова допомогти вам з будь-якими питаннями та допоможе зробити правильний вибір. Приєднуйтесь до нашої спільноти та знайдіть свій ідеальний автомобіль сьогодні на 4koleca.com!