Ford

Ford

Можна озирнутися назад в 1901 рік і знайти ім'я Ford на автомобільній компанії - саме тоді Генрі Форд заснував компанію Henry Ford Company, як менш ніж через рік стала Cadillac. У 1903 році була заснована Ford Motor Company, і за іронією долі її фінансували Джон і Горацій Додж - двоє, які в кінцевому підсумку заснували Dodge. Хоча це трохи дивно, Ford Motor Company існує понад 100 років і за станом на 2021 рік є п'ятим за величиною автовиробником в світі.

Компания Ford базується в Дірборні, штат Мічиган, і продає безліч моделей, від маслкар Mustang і GT до довгого списку позашляховиків і пікапів. Найдешевший новий Ford, доступний сьогодні, - це Fiesta за 14 260$, в той час як Ford GT входить в найдорожчу ціну.

Автомобільний портал 4Колеса

4Колеса – найбільший автомобільний портал країн СНД та відмінний сайт для автолюбителів. Автосайт висвітлює різні напрямки автомобільної індустрії – новинки, огляди, тест-драйви та багато іншого. Автоблог стане для вас вірним другом та надійним помічником з вибору автомобіля та догляду за ним. Сайт постійно поповнюється цікавою корисною інформацією та авторськими статтями. Тут ви знайдете огляди від справжніх експертів та рекомендації професіоналів. Тепер вибрати, відремонтувати або просто вивчити автомобіль стало набагато простіше – наші статті зацікавлять навіть найсуворіших скептиків.

Останні огляди

Популярні марки:

Newsletter

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit!