Ford

Ford

Можна озирнутися назад в 1901 рік і знайти ім'я Ford на автомобільній компанії - саме тоді Генрі Форд заснував компанію Henry Ford Company, як менш ніж через рік стала Cadillac. У 1903 році була заснована Ford Motor Company, і за іронією долі її фінансували Джон і Горацій Додж - двоє, які в кінцевому підсумку заснували Dodge. Хоча це трохи дивно, Ford Motor Company існує понад 100 років і за станом на 2021 рік є п'ятим за величиною автовиробником в світі.

Компания Ford базується в Дірборні, штат Мічиган, і продає безліч моделей, від маслкар Mustang і GT до довгого списку позашляховиків і пікапів. Найдешевший новий Ford, доступний сьогодні, - це Fiesta за 14 260$, в той час як Ford GT входить в найдорожчу ціну.

Автомобільний портал 4Колеса

4koleca.com - найкраща онлайн-десктоп-платформа про автомобілі в Україні. Ми пропонуємо широкий оглаяд та асортимент автомобілів різних марок та моделей, від бюджетних до преміум-класу, від електрокарів до концеткарів. З 4koleca.com ви можете знайти свій ідеальний автомобіль у зручний для вас час. Наша команда експертів завжди готова допомогти вам з будь-якими питаннями та допоможе зробити правильний вибір. Приєднуйтесь до нашої спільноти та знайдіть свій ідеальний автомобіль сьогодні на 4koleca.com!

Останні огляди

Популярні марки:

Newsletter

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit!