Infiniti Qs Inspiration Concept характеристики та комплектація

П
реміальний бренд Nissan як і всі провідні автовиробники не відмовляється від планів на майбутнє.

Новітній концепт Infiniti Inspiration дебютував на автошоу в Шанхаї в 2019 році. Цей концепт, який отримав назву Qs Inspiration, є останнім в серії концептуальних автомобілів, які Infiniti продемонструвала, щоб розповісти про свої плани зі створення більш екологічних автомобілів і інших нових технологій, які будуть визначати майбутнє бренду. Як і більшість автовиробників в наші дні, Infiniti далеко вийшла за рамки стандартних моделей, продемонструвавши підвищену прихильність того, що вона має намір робити зараз, коли галузь знаходиться в середині зміни епох. Qs Inspiration як і раніше виглядає як концепція, але насправді це не просто концепція в традиційному сенсі цього слова. Це погляд у майбутнє, яке вже не так уже й далеко. Фактично, це седани Q50 чи Q70 наступного покоління, які черпали б натхнення з Qs. Ось наскільки близька ця концепція до того, щоб стати чимось більшим, ніж просто концепцією.

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

У концепті Infiniti Qs є щось, що привертає вашу увагу. Це звичайно не сама провокаційна концепція, яку я коли-небудь бачив, але вона по-своєму вражає візуально. Пропорційно він не схожий на типовий седан. Дорожній просвіт трохи більше, ніж можна було очікувати, а бічні лінії абсурдно високі для седана. Він також виглядає кремезним з певних кутів, що далеко від гладкої і стильною концепції Q Inspiration, яка була до нього. Я хочу сказати, що Qs Inspiration трохи нагадує позашляховик, але концепція стилізована під спортивний седан, що, як я вважаю, вносить свій внесок у нетрадиційний профіль кузова.

Тим не менш, ви можете сказати, що Infiniti також прийняла стратегію дизайну, яка в наші дні стала дуже популярною серед концептуальних автомобілів.

Капот, кабіна і багажник концепту визначаються власним дизайном. Кожна частина була спроектована так, щоб плавно переходити з однієї частини кузова до іншої. Такі автовиробники, як Audi, BMW і Mercedes, використовують цей підхід, і Infiniti теж повинна, якщо вона хоче конкурувати з цими брендами. Можливо, це одна з причин, по якій автовиробник залучив дизайнера Каріма Хабіба, щоб очолити команду дизайнерів Qs Inspiration Concept. Хабіб, для тих, хто не знає, є дизайнером BMW.

Можливо, справа в німецькому впливі, але корпус Qs Inspiration є прекрасним прикладом мінімалістичного дизайну, виконаного правильно. У ньому дуже мало зайвого, і навіть високий боковий вигин, що незвично для седана, в значній мірі сприяє плавному характеру кузова.

Передня частина концепту взята від його концептуальних побратимів, зокрема, Q Inspiration і QX Inspiration.

Тонкі фари - це типово те, що ви очікуєте від сучасних концептів. Немає традиційної решітки радіатора, про яку можна було б говорити, тому-що немає двигуна для охолодження, але Infiniti зберігає обриси решітки, частково для підтримки естетичного балансу, для того, щоб мати місце для розміщення логотипу Infiniti який світиться, аналогічно як в QX Inspiration. Інша передня частина просто гладка і біла нічого зайвого. У дизайні є натяки на Tesla Model S. Чим більше дивишся на Qs Inspiration, тим більше помічаєш, наскільки унікально і красиво він виглядає, принаймні, в передній частині.

Задня частина виглядає більш авантюрною, може бути, навіть занадто. Infiniti прийняла аналогічний підхід, що не закидаючи цей розділ непотрібними деталями та компонентами дизайну, але задні ліхтарі виглядають занадто імпозантно, особливо якщо врахувати, наскільки маленькими і скромними виглядають передні фари.

Бічна частина також трохи складна, з невеликим рельєфом - це новий стиль для компанії, який просуває Infiniti.

На перший погляд Infiniti Qs Inspiration, потрібно трохи звикнути. Це не обов'язково проблема, особливо якщо ви неупереджено ставитеся до того, що намагається створити підрозділ дизайнерів Nissan. Річ у тім, Q - це більше, ніж просто типова концепція; це концепція, яка вказує на майбутнє, в яке рухається Infiniti. А якщо ви Infiniti, хіба ви не захочете кинути виклик традиціям, поки ви заново винаходите модельний ряд седанів? Хіба ви не хотіли б зробити інновації з того, що було прийнято, і створити новий спосіб проектування седанів майбутнього? Можливо, в майбутньому ми побачимо серійну версію Qs Inspiration. Можливо, ми побачимо це через призму моделей Q50 або Q70. Або, може бути, що нічого і не побачимо. Але навіть якщо це станеться, принаймні, Infiniti посіяла насіння того, чого ми можемо очікувати в майбутньому.

САЛОН

Як і більшість концептуальних інтер'єрів, салон Infiniti Qs Inspiration відрізняється амбіційним дизайном і обіцяної функціональністю. Ви відразу помітите це, як тільки двері відкриються, що ще раз вказує на те, що Infiniti готує для своїх майбутніх моделей.

Планування салону традиційна в тому сенсі, що в ньому можуть розміститися чотири людини. Кожна людина займає сидіння, одягнене з білої шкіри з червоною хромованою обробкою з боків для додаткового візуального ефекту.

Самі сидіння теж виглядають дуже зручними. Візуально вони схожі на крісло капітана Кірка з «Зоряного шляху». Не те щоб я скаржуся, тому що, по крайній мірі, вони виправдовують обіцянку Infiniti створити всередині концепту футуристичну атмосферу лаунж-зони.

Передня панель з вуглецевого волокна є кращим матеріалом для приладової панелі. Насправді, це один довгий відрізок чистого вуглецевого волокна. Комбінація приладів повністю цифрова і розташована перед водієм. Сам дисплей оточений унікальним червоним світловим візерунком (Infiniti називає його «Vermillion Red»). Цей світловий підпис також присутній на підлозі кабіни, а також на дверях. Коли концепт працює автономно, навколишнє освітлення перемикається на більш м'який бірюзовий колір, створюючи більш розслаблене настрій в салоні. Використання зовнішнього освітлення всередині автомобіля - не новинка. Багато сучасних автовиробників, деякі з конкурентів Infiniti - Mercedes, BMW і Audi - вже пропонують варіанти освітлення салону. Проте, в концепції Qs inspiration Concept теж немає нічого поганого.

Більше вразила панель з вуглецевого волокна. У секції з боку водія знаходиться цифровий дисплей і комбінація приладів. Це чудовий зовнішній вигляд, який ще раз зачіпає те відчуття «лаунжу», яке Infiniti намагається створити. Декоративна шкіра і відповідні рядки обробки займають нижню частину приладової панелі. Загальний вигляд - в цьому дизайнерському рівнянні можна навіть врахувати футуристичне рульове колесо з плоскою частиною - вражає.

Немає центральної консолі, про яку можна було б говорити, тому приладова панель рухається горизонтально. Можливо це те, що ви хочете бачити в концептуальному інтер'єрі.

Центральний підлокітник, масивний навіть за стандартами концепт-кара, він не здається недоречним в порівнянні з тими, що оточують його елементами дизайну. Він досить великий, щоб створити чіткий поділ між двома передніми сидіннями, що не змінює і не порушує естетичного балансу, який Infiniti хотіла передати. Ескізи інтер'єру не прояснюють те що на центральному підлокітнику також є цифровий дисплей, який можна чи не можна піднімати по діагоналі, коли він використовується, і складати, коли він не використовується. Може бути, це мої очі обманюють мене, але це дійсно так, якщо ви подивитеся зображення.

Замість традиційної обшивки стелі Infiniti встановила так звані дерев'яні жалюзі для створення «рухомих тіней» по всьому інтер'єру. Це безперечно дизайн, гідний каталогу концептуальних автомобілів, але ці тіні припускають, що концепт має, принаймні, напівпрозорий дах, яка пропускає світло, створюючи ці тіні, які, за словами автовиробника, створюють «приємне розсіяне освітлення для всіх, хто знаходиться всередині. . »

Багато в чому інтер'єр Qs Inspiration має спільного з його аналогом-кросовером QX Inspiration.

Приладова панель QX набагато привабливіше, тому-що у переднього пасажира є власний цифровий дисплей, з яким можна повозитися. Фактично, QX Inspiration має перевантаження дисплеїв. Є навіть одна посередині рульового колеса, схожа на портативну відеоконсоль Nintendo Switch в футуристичної формі.

Незважаючи на схожість і відмінності, дизайн інтер'єру концептів Qs Inspiration і QX Inspiration вказує на один і той же: Infiniti хоче створити майбутнє, в якому інтер'єри автомобілів будуть визначатися рівнем комфорту більше, ніж що-небудь інше. Як бренд, який намагається серйозно ставитися до сфери розкішних автомобілів, немає кращого способу заявити про себе, ніж створити інтер'єр, що випромінює рівень класу, комфорту і футуристичних технологій, до яких прагнуть всі інші люксові бренди. Я не знаю, чи побачимо ми інтер'єр Qs Inspiration Concept в майбутній версії Q50 або Q70, але я не буду заперечувати проти цього.

ДВИГУН

Infiniti не згадує конкретний двигун для Qs Inspiration, крім як каже, що вона оснащена високопродуктивним електрифікованим повним приводом (e-AWD). Ймовірний сценарій тут полягає в тому, що Infiniti розробляє власну електричний двигун, хоча частина цієї розробки можна простежити до Nissan, навіть якщо малоймовірно, що Infiniti буде використовувати доступні електричні двигуни Nissan.

У нинішній конфігурації седан Q50 оснащений 3,0-літровим двигуном V-6 з двома турбінами, який видає 300 кінських сил і 295 Нм крутного моменту. Також доступна більш потужна і високопродуктивна версія, яка виробляє 400 кінських сил і 350 Нм крутного моменту. Акумуляторна батарея на 62 кВт на майбутньому електричному Q50 не підійде йому, навіть якщо він зможе розігнатися від 0 до 100 км/год за 7,1 секунди і буде мати запас ходу близько 386 км. Цифри вражають, але вони не відповідають тому, що ми очікуємо від повністю електричного Q50.

Можливий сценарій тут полягає в тому, що Infiniti буде пропонувати різні батареї з різним рівнем ємкості. Це те, що робить Tesla, і це те, що роблять ряд автовиробників, у яких є потенційні конкуренти електричному Q50. BMW, наприклад, представила Vision Dynamics ще в 2017 році з обіцянкою запропонувати безліч варіантів акумуляторів, які можуть забезпечити такі показники продуктивності, як розгін від 0 до 100 км/год за 4 секунди, максимальна швидкість від 200 до 210 км/год і пропонують запас ходу до 600 км. без підзарядки.

Це план дій, який Infiniti може використовувати, коли прийде час розробити електричний двигун для EV Q50 і EV Q70.

Те ж саме, коли ми говоримо про гібриди, в яких Infiniti також відстає від деяких своїх конкурентів. В цьому випадку Infiniti могла б задіяти електродвигун Leaf і використовувати двигун меншого розміру - можливо, новий 2,0-літровий рядний чотирициліндровий двигун VC-Turbo з турбонаддувом? - щоб доповнити його. Який виробляє 268 кінських сил і 280 Нм крутного моменту, і в поєднанні з акумуляторною батареєю Leaf - я знаю, що легше сказати, ніж зробити - таке поєднання було би дуже доречно. Навіть якщо VC-Turbo виявиться занадто потужним для Q50, Infiniti може використовувати менш потужні чотирициліндрові двигуни Nissan.

Для порівняння, у BMW вже є гібрид - 330e iPerformance, - який Infiniti могла б використовувати як вимірювальну лінійку для оцінки свого розвитку PHEV Q50. BMW 330e використовує 2,0-літровий чотирициліндровий двигун і електродвигун, які в сукупності виробляють 250 кінських сил. Функція «XtraBoost» додає ще 40 кінських сил, щоб довести потужність до 290 кінських сил, а запас ходу гібридного седана наближається до 60 км.

На даний момент Infiniti все ще потрібно закласти основу для плану атаки на конкурентів.

Є причина, по якій автовиробник не зовсім точно визначив двигун для Qs Inspiration Concept. Може, він уже є; можливо ні. Але поки що найкраще від Infiniti, якщо вона спочатку буде працювати в цьому спектрі розробки, перш ніж вказувати показники потужності і продуктивності, яких вона може або не зможе досягти.

ВИСНОВОК

Плани Infiniti по електрифікації своєї лінійки до певного моменту в найближчому майбутньому - в даному випадку до 2022 року - не відрізняються від того, що роблять інші автовиробники. Електрифікація є значною частиною майбутнього автомобільної промисловості. Від цього не сховатися. Однак Infiniti створює шаблон того, що ми можемо очікувати від планів автовиробника по електрифікації. Звичайно, багато речей, пов'язані з цими планами, все ще знаходяться в процесі розробки, але ви можете сказати, що поспіх з випуском концепцій електромобілів, таких як Qs Inspiration, QX Inspiration і Q Inspiration, - це спосіб Infiniti повідомити всім на чому він фокусується в наші дні.

Qs Inspiration особливо інтригує, тому що це не просто демонстрація майбутньої електричної версії седанів Q50 і Q70. Мова також йде про демонстрацію цих потенційних моделей в іншому світлі, будь то дизайн або технології. Мені подобається нестандартне мислення Infiniti в цьому відношенні. Це показує, що автовиробник не просто хоче бути ще одним брендом, який випускає електричні моделі. Це показує бажання відрізнятися від інших, такий повинен бути автомобільний бренд, щоб його помітили, коли революція електрифікації йде повним ходом.

Я розумію причину, по якій Infiniti представила Qs Inspiration на Шанхайській автовиставці в 2019 році. Китай - один з найбільших ринків для бренду, і там буде продаватися велика частина його майбутніх моделей електромобілів. Але це ще не все. Подібно до того, як будь-який інший гідний уваги автомобільний бренд розробляє свої власні електромобілі, Infiniti хоче виділитися самостійно з концепціями. Зрештою, Qs Inspiration - це не просто концепція в найсуворіших термінах; це, що ще більш важливо, символ майбутнього Infiniti. І чого б це не коштувало, я з нетерпінням чекаю можливості побачити, як буде виглядати це майбутнє.

Якщо Вам сподобався пост чи сам сайт поділіться будь-ласка в соц.мережах для нас це важливо. СЛАВА ЗСУ - УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ

,

Поделиться

Теги:

АВТОР

Олег Михайлюченко

Олег приєднався до команди нещодавно. В даний час він є нашим експертом з седанів і приділяє особливу увагу спорт-карам.

Автомобільний портал 4Колеса

4koleca.com - найкраща онлайн-десктоп-платформа про автомобілі в Україні. Ми пропонуємо широкий оглаяд та асортимент автомобілів різних марок та моделей, від бюджетних до преміум-класу, від електрокарів до концеткарів. З 4koleca.com ви можете знайти свій ідеальний автомобіль у зручний для вас час. Наша команда експертів завжди готова допомогти вам з будь-якими питаннями та допоможе зробити правильний вибір. Приєднуйтесь до нашої спільноти та знайдіть свій ідеальний автомобіль сьогодні на 4koleca.com!

Останні огляди

Популярні марки:

Newsletter

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit!