Lexus

Lexus

Lexus був заснований у 1989 році як підрозділ Toyota з виробництва автомобілів класу люкс і досі присутні на ринках у більш ніж 70 країнах. Штаб-квартира Lexus знаходиться в Нагої, Японія і управляє операційними центрами в Європі (Брюссель, Бельгія) та США (Плано, Техас). Коли були представлені седани LS 400 і ES 250, компанія запустила новий рівень автомобілів, створивши тим самим новий стандарт в автомобілебудуванні. Більш того, ще в 1991 році, після представлення нового ES 300, Lexus вдалося обійти з продажу Mercedes-Benz та BMW і стати найбільш продаваним імпортним брендом класу люкс у США. Lexus збирає свої автомобілі в Японії на заводах, розташованих у Тюбу та Кюсю, а також на підприємствах Toyota у Тахарі, Айті та Міяті.

У даній категорії представлена ​​інформація про автомобілі модельного ряду Lexus: ціни, комплектації, технічні характеристики, тест-драйви з фото.

Автомобільний портал 4Колеса

4koleca.com - найкраща онлайн-десктоп-платформа про автомобілі в Україні. Ми пропонуємо широкий оглаяд та асортимент автомобілів різних марок та моделей, від бюджетних до преміум-класу, від електрокарів до концеткарів. З 4koleca.com ви можете знайти свій ідеальний автомобіль у зручний для вас час. Наша команда експертів завжди готова допомогти вам з будь-якими питаннями та допоможе зробити правильний вибір. Приєднуйтесь до нашої спільноти та знайдіть свій ідеальний автомобіль сьогодні на 4koleca.com!

Останні огляди

Популярні марки:

Newsletter

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit!