Lexus

Lexus

Lexus був заснований у 1989 році як підрозділ Toyota з виробництва автомобілів класу люкс і досі присутні на ринках у більш ніж 70 країнах. Штаб-квартира Lexus знаходиться в Нагої, Японія і управляє операційними центрами в Європі (Брюссель, Бельгія) та США (Плано, Техас). Коли були представлені седани LS 400 і ES 250, компанія запустила новий рівень автомобілів, створивши тим самим новий стандарт в автомобілебудуванні. Більш того, ще в 1991 році, після представлення нового ES 300, Lexus вдалося обійти з продажу Mercedes-Benz та BMW і стати найбільш продаваним імпортним брендом класу люкс у США. Lexus збирає свої автомобілі в Японії на заводах, розташованих у Тюбу та Кюсю, а також на підприємствах Toyota у Тахарі, Айті та Міяті.

У даній категорії представлена ​​інформація про автомобілі модельного ряду Lexus: ціни, комплектації, технічні характеристики, тест-драйви з фото.

Автомобільний портал 4Колеса

4Колеса – найбільший автомобільний портал країн СНД та відмінний сайт для автолюбителів. Автосайт висвітлює різні напрямки автомобільної індустрії – новинки, огляди, тест-драйви та багато іншого. Автоблог стане для вас вірним другом та надійним помічником з вибору автомобіля та догляду за ним. Сайт постійно поповнюється цікавою корисною інформацією та авторськими статтями. Тут ви знайдете огляди від справжніх експертів та рекомендації професіоналів. Тепер вибрати, відремонтувати або просто вивчити автомобіль стало набагато простіше – наші статті зацікавлять навіть найсуворіших скептиків.

Останні огляди

Популярні марки:

Newsletter

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit!