Volkswagen ID Concept характеристики та комплектація

V
olkswagen спіймали на шахрайстві на місці злочину при перевірці викидів і брехні споживачам гірше, ніж будь-який інший автовиробник в історії. З того часу Volkswagen намагався змусити нас забути про ситуацію, поки втрачав гроші зі швидкістю світла. Таким чином, VW довелося повністю змістити фокус, і замість того, щоб боротися зі смертю дизельного двигуна бренд вирішив прийняти наше неминуче електрифіковане майбутнє.

Обіцяна дальність поїздки від 400 до 600 км., ID Concept, який ви бачите тут, став реальною серійною моделлю. Проте повністю електричний двигун із нульовим викидом шкідливих речовин – не єдина важлива новина. Цей автомобіль також демонструє майбутнє VW на ринку автономних автомобілів: до 2025 планується запропонувати повністю автоматизоване водіння.

VW, I.D. вже з'явився для серійного виробництва, але не такий як концепт але досить велика схожість. У ньому є деякі особливості, такі як рульове колесо, що забирається (для автономного водіння), і він вважається першим з багатьох нових електромобілів, який буде представлений в парку Volkswagen. Автомобіль побудований на платформі Volkswagens MEB, також відомий як Modular Electric Drive Kit.

КУЗОВ

Зовні автомобіль дійсно виглядає досить дикуватим і концептуальним. Спереду бачимо одну велику оболонку, яка об'єднує перед, передню панель і верхні крила в єдине ціле. Фари виглядають перфорованими. Я дуже сумніваюся, що ця функція буде запущена у виробництво, оскільки VW, ймовірно, випускатиме сучасніші світлодіодні фари. Світлодіодне підсвічування фар, швидше за все, буде перенесене на серійну модель. Верхня частина крил має досить чітку та різку лінію кузова, яка може зберегтися, оскільки вони, ймовірно, використовуються для покращення загальної аеродинаміки автомобіля. Нижня частина лицьової панелі, де зазвичай знаходиться решітка радіатора, відрізняється унікальною схемою перфорації, яка надає характеру передній частині. Внизу є невелика повітряна заслінка, яка, мабуть, веде до батарей. Ця повітряна заслінка має яскраво-синю вставку, яка допомагає підкреслити передню частину.

Автомобіль насправді запозичує безліч реплік від VW Up і не відрізняється від стандартного стилю VW.

Бічний профіль насправді досить нудний. Дзеркала бокового огляду відсутні, оскільки VW вирішив натомість використовувати бічні камери. Цей дизайн вже отримав схвалення принаймні на одному зарубіжному ринку, але неясно, чи схвалять світові ринки таку функцію на той час, коли I.D. попадає в автосалони. В іншому випадку автомобіль міг би виглядати досить незграбно з традиційними дзеркалами бічного огляду за такого загального дизайну. Бічні вікна з гострими краями внизу. Перед передніми вікнами є стаціонарне вікно, яке відокремлює двері від передніх стояків. Це, щиро кажучи, дещо застаріло, але може забезпечити кращу видимість. Решта кузова гладка, але двері між колісними арками набувають увігнутого вигляду. Синя вставка внизу дверей служить своєрідною бічною спідницею. Автомобіль має біло-сині колісні диски, які, мабуть, ніколи не потраплять у серійне виробництво.

Якщо подивитися на задню частину, цей концепт раптово набуває вигляду елегантного Volkswagen Up із дивними задніми фарами. Ці задні ліхтарі тонкі за своєю природою та переходять від заднього люка до задньої частини. Тут немає задніх ліхтарів, про які варто говорити. Біля дверей багажника є невеликий виступ вгорі із встановленим високо стоп-сигналом, що проходить майже на всю ширину звису. Заднє скло досить скошене, і без звису машина мала б дуже дивний вигляд.

Задні двері розташовані досить високо, що робить його дуже маленьким. Задня панель убудована в корпус автомобіля, тому лінії швів відсутні.

Загалом автомобіль насправді запозичує безліч реплік від VW Up і не сильно відрізняється від стандартного стилю VW. Я віддаю належне бренду за те, що він переключив свою увагу на електричну мобільність, але я очікував, що перша велика електрична модель від бренду матиме свіжіший зовнішній вигляд. Знову ж таки, це Volkswagen, і вони, як відомо, обманюють і ліниві, так що ось воно.

САЛОН

Інтер'єр концепції ID здається більш реалістичним підходом до майбутнього автомобілів, за винятком цього дивного рульового колеса, що прибирається.. Інтер'єр пропонує те, що VW називає "новим простором". Це означає, що інтер'єр являє собою панель приладів і чотири ковшеподібних сидіння.

Самі сидіння мають зміцнену оболонку ззаду та знизу, яка доповнена досить зручними подушками. Подушки сидінь напрочуд товсті, а білий колір сидінь наводить мене на думку про зручну піну з ефектом пам'яті для вашої п'ятої точки.

Задні сидіння виглядають майже так само, як передні, з кріпленням у стилі кінотеатру, через який подушки сидінь здаються ширяючими на місці. Це також надає додаткове місце для зберігання речей під сидіннями.

Інтер'єр концепції ID здається більш реалістичним підходом до майбутнього автомобілів, за винятком цього дивного рульового колеса, що забирається.

Задні двері відчиняються, як у мінівена, і тут немає центральної стійки. Панелі обшивки дверей переважно білі, а на передніх дверях видно ромбоподібний візерунок. Кожні двері мають дивний елемент, який виступає з них, на якому є елементи керування вікном і, безперечно, приховує динамік за перфорованою областю. З внутрішньої сторони верхня обшивка дверей повторює хвилястий контур лінії зовні кузова, що трохи освіжає вигляд. Однак тут немає підлокітників для задніх пасажирів – особливість, яку я не впевнений, буде оцінена у серійній моделі.

Попереду немає центральної консолі, як ми її знаємо. Є невеликий центральний підлокітник, який виглядає як досить вузьке місце для зберігання речей - ймовірно, ідеально підходить для зберігання керівництва користувача, реєстрації та підтвердження страховки, але не більше.

В ім'я відкритості цей центральний підлокітник підтримується тонкою ручкою, яка повторює контур задніх сидінь, не залишаючи нічого, крім відкритого простору. Панель приладів ідеально поєднується з дверною обшивкою, а також має розтягнуту ромбовидну прострочку, яку можна побачити на передніх дверях. Тут немає традиційної інформаційної системи, про яку можна було б говорити.

Єдиний екран розташований попереду водія, і його видно незалежно від того, чи прибрано кермо чи ні. Очевидно, що на цьому екрані відображається важлива інформація про автомобіль, як-от поточний заряд акумулятора, швидкість автомобіля, температура зовнішнього повітря та інформація GPS.

Оббивка стелі та килимове покриття яскраво-синього кольору, що відповідає акцентам зовні автомобіля. Також синій колір знаходиться на нижній рамі подушки сидіння та на монтажній опорі сидіння, яка кріпить його до підлоги. Нижня частина обшивки також має синій колір. Я повинен сказати, що біло-синій природний колір автомобіля просто чудовий, але цей автомобіль не здається таким цікавим місцем для тривалих поїздок. Звичайно, водій має екран, на який можна дивитися. Не знаю, як ви, але приємно, що другий пілот час від часу займається підбором музики.

ДВИГУН

Volkswagen тримав у секреті багато деталей двигуна, але ми знаємо, що автомобіль заснований на Modular Electric Drive Kit або платформі MEB. Він має електродвигун потужністю 125 кВт або 167 к.с. Цей серйозний недолік потужності дозволяє забезпечити пристойний запас від 400км до 600км без підзарядки.

Діапазон досить вражаючий, та VW не може точно обдурити тести на викиди з повністю електричним автомобілем, але я досі не дуже вражений концепцією. У багатьох випадках менше дійсно краще, і я думаю, що інтер'єр досить привабливий. Проте я думаю, що VW міг би набагато краще працювати з вихідною потужністю, зберігаючи при цьому пристойний запас ходу. Приблизно в той же час Mercedes анонсував свою концепцію EQ з аналогічним діапазоном і потужністю трохи більше 400 л. Крім того, VW згадує тільки один електродвигун, і я майже впевнений, що ми всі погоджуємося з тим, що майбутнє електромобілів, безсумнівно, принесе повний привід для більшості марок і моделей.

ВИСНОВКИ

Легко оцінити прагнення VW подолати весь скандал із Dieselgate і вивести на ринок щось варте. Ця концепція вважається першою у всьому парку електромобілів, що може мати велике значення для бренду. Проблема в тому, що я думаю, що компанія може зрештою виявити, що люди не хочуть довіряти заявленим ним цифрами дальності ходу з огляду на те, що в минулому вона була оманлива.

Розміщувати все перед водієм - це чудово, якщо ви володієте автомобілем і керуєте його регулярно, але пасажирам абсолютно нічого робити в більш тривалих поїздках. Кабіна виглядає просторою та дуже відкритою, що, очевидно, і було метою інженерів, і до 2025 року планується, що вона буде повністю автономною. Поки що, VW, я вражений. Продовжуйте так само, і ви можете просто вибратися з тієї ями, в яку закопалися.

  • Стала виробничою електричною моделлю із пристойним запасом ходу.
  • Просторий салон
  • Це хетчбек

  • Неоригінальний; виглядає як дивний VW Up
  • Серйозно недостатньо потужності для електромобіля
  • Пасажирам нема чого робити, немає планшетів для пасажирів
  • Жодної згадки про AWD

Якщо Вам сподобався пост чи сам сайт поділіться будь-ласка в соц.мережах для нас це важливо. СЛАВА ЗСУ - УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ

,

Читайте також повний огляд Volkswagen ID.3

Поделиться

Теги:

АВТОР

Олег Михайлюченко

Олег приєднався до команди нещодавно. В даний час він є нашим експертом з седанів і приділяє особливу увагу спорт-карам.

Add comment

Security code
Refresh

Автомобільний портал 4Колеса

4koleca.com - найкраща онлайн-десктоп-платформа про автомобілі в Україні. Ми пропонуємо широкий оглаяд та асортимент автомобілів різних марок та моделей, від бюджетних до преміум-класу, від електрокарів до концеткарів. З 4koleca.com ви можете знайти свій ідеальний автомобіль у зручний для вас час. Наша команда експертів завжди готова допомогти вам з будь-якими питаннями та допоможе зробити правильний вибір. Приєднуйтесь до нашої спільноти та знайдіть свій ідеальний автомобіль сьогодні на 4koleca.com!

Останні огляди

Популярні марки:

Newsletter

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit!