Volkswagen Golf 2020 характеристики, комплектації та ціни

В
осьме покоління бестселера, який на сьогоднішній день було продано понад 35 мільйонів одиниць, який є не лише однією з найінноваційніших моделей компактного класу у світі, але й одним із найпрогресивніших автомобілів у всьому світі. Його цифрова внутрішня архітектура відкриває новий вимір інтуїтивно зрозумілого керування; допоміжне керування можливе до 210 км/год; це перший Volkswagen, який використовує колективний інтелект дорожнього руху Car2X для прогнозованого попередження про небезпеку, і завдяки п’яти гібридним версіям, що пропонуються, він забезпечує електрифікацію компактного класу. Стандартне обладнання Volkswagen Golf було значно розширено. Лише нова базова версія може похвалитися такими високотехнологічними функціями, як система утримання в смузі руху Lane Assist, система моніторингу зони Front Assist із системою екстреного гальмування в місті та моніторинг пішоходів,

Дизайн Volkswagen Golf завжди вважався еталоном у своїй категорії - протягом семи поколінь він постійно вдосконалювався, удосконалювався та частково винаходився знову і знову. У цьому процесі він розвинув власний дизайнерський стиль. Це зробило Volkswagen Golf іконою компактних автомобілів, безпомилкових і непідробних. Відділ дизайну Volkswagen покращив цей стиль у новому Golf і зробив його таким, що привертає увагу.

КУЗОВ

Незважаючи на те, що новий Volkswagen Golf не виглядає високим, має стиль кузова більш розтягнутий і динамічний, його компактні розміри збереглися: 4284 мм в довжину, 1789 мм в ширину і 1456 мм у висоту. Загальна колісна база становить 2636 мм. Швидкий огляд аеродинамічних значень підтверджує, що кожна частина кузова була змінена та вдосконалена в аеродинамічній трубі: торцеву поверхню було знижено до 2,21 м2, а коефіцієнт лобового опору (значення Cd) зменшено до 0,275 з 0,3. Цю вдосконалену аеродинаміку було досягнуто завдяки низці налаштувань, включаючи загалом більш аеродинамічний дизайн, зовнішні дзеркала, оптимізовані під Cd, аеродинамічні кути та спойлер у задній частині даху, розширені панелі днища та аеродинамічно оптимізовані елементи вкладишів коліс (елементи переміщення спереду, спойлер ззаду).

Новий Golf буде представлений у дев’яти різних відтінках. Це: три неметалічні фарби Urano Grey (стандарт), Pure White і Moonstone Grey; чотири металеві відтінки Atlantic Blue, Dolphin Grey, Lemon Yellow і King's Red; а також колір Deep Black з перламутровим ефектом і преміальний Oryx White з ефектом перламутру.

Компанія Volkswagen розробила новий відкидно-зсувний панорамний люк для автомобіля Volkswagen Golf. Дах відкривається та закривається за допомогою інтуїтивно зрозумілого сенсорного повзунка в передній частині стелі. Новий панорамний люк має новий повністю скляний вигляд із значно меншою кількістю швів і на 5% більшою площею скла. Щоб запобігти турбулентності та шуму на високих швидкостях, відкритий дах можна налаштувати так, щоб він трохи закривався під час прискорення автомобіля.

Volkswagen покращив і вдосконалив ходову частину Golf. Зокрема, було покращено комфорт їзди. Крім того, для Volkswagen Golf восьмого покоління була розроблена нова система контролю динаміки водіння: менеджер динаміки водіння включає новий еволюційний етап адаптивного керування шасі (DCC). Це значно збільшує різницю між максимальним комфортом і максимальною динамікою, і в результаті Golf виграє від значно гострішої динаміки водіння.

Залежно від комплектації або обраної опції новий Golf поставляється з колісними дисками розміром від 15 до 18 дюймів. Усі шини Golf були розроблені для особливо низького опору коченню та збалансованих акустичних властивостей у поєднанні з чудовим комфортом водіння та оптимальними динамічними характеристиками водіння. Розробляючи колеса та шини, Volkswagen надавав великого значення високій точності кермування, прямій реакції автомобіля та високому рівню стійкості водіння. З цієї причини ширина обода (розмір від фланця до фланця) була збільшена на півдюйма на 16- і 17-дюймових колесах. Ширші колеса забезпечують швидшу та значно більш лінійну реакцію шин на рухи керма, а отже, вдосконалюють динамічний характер нового Volkswagen.

ШАСІ

Адаптивне керування шасі DCC реагує на дорожнє покриття та ситуацію на дорозі, і під час цього процесу враховує різні елементи, включаючи маневри рульового керування, гальмування та прискорення. За допомогою встановленого режиму профілю водіння водій може впливати на зменшення руху за бажанням. Необхідна амортизація розраховується для кожного колеса та регулюється на чотирьох амортизаторах за частки секунди. Отже, DCC завжди забезпечує найвищий рівень комфорту водіння та забезпечує ідеальну динаміку водіння в поєднанні з менеджером динаміки водіння.

У новому Volkswagen Golf налаштування автомобіля також можна розширити в індивідуальному режимі за межі існуючого діапазону фіксованих режимів KOMFORT, ECO та SPORT. Використовуючи цифровий слайдер, водій може індивідуально та точно встановити та зберегти свій особистий профіль водіння. Тепер також можна застосовувати проміжні налаштування між звичними режимами. Крім того, Golf пропонує додаткові діапазони регулювання, що перевищують будь-які попередні параметри: крім налаштування KOMFORT, кузов максимально «піднімається» від поверхні дороги, що ще більше підвищує комфорт водіння.

Після режиму SPORT є додатковий діапазон регулювання, який включає максимальну амортизацію та виняткову пряму реакції автомобіля. Це означає, що повороти та чуйність Volkswagen можна налаштувати так, щоб реагувати на команди керма комфортніше та тихіше або більш спортивно та маневрено. 

Спереду використовується вісь McPherson, ззаду — торсіонна балка (до 150 к.с. і передній привід) або багатоважільна підвіска (від 150 к.с. або повний привід).

У передній частині Golf передня вісь McPherson (колія 1549 мм) з нижніми поперечними важелями та радіусом стабілізації колії забезпечує оптимальну керованість та характеристики керування; поведінка хетчбека дуже добре збалансована. Підрамник розташований по центру по відношенню до передньої осі. Ця рама розроблена для забезпечення високої жорсткості та підтримує деталі кріплення керма та двигуна разом із компонентами передньої осі. У поєднанні з адаптивним керуванням ходовою частиною (DCC) підрамник має надзвичайно жорстку алюмінієву конструкцію, яка легша приблизно на три кілограми, що ще більше покращує динаміку водіння. Оптимізований за вагою трубчастий стабілізатор поперечної стійкості ефективно зменшує крен кузова Volkswagen Golf. Гумові опори вулканізуються безпосередньо на стабілізатор поперечної стійкості; цей процес гарантує оптимальні акустичні характеристики, а також виняткову динаміку водіння. Склеєні гумові кріплення поперечних тяг були оптимізовані для підвищення комфорту та більшої точності керування.

Кожен Golf із потужністю менше 150 к.с. і переднім приводом поставляється із задньою віссю з торсіонною балкою. Модульна легка вісь (колія 1519 мм) складається з поперечного профілю, відкритого знизу, в який на кожному із зовнішніх кінців приварена вставна пластина. Різні швидкості кручення можуть бути досягнуті різницею в довжині вставних пластин. Такий підхід забезпечує значну перевагу ваги порівняно зі звареними трубчастими стабілізаторами поперечної стійкості. Розташування поперечного профілю, відкритого знизу, також оптимізує поведінку крену та поперечну жорсткість. Модульна полегшена вісь ідеально підходить для невеликих двигунів, а також забезпечує винятковий комфорт і керованість у поєднанні з передньою віссю McPherson. Вісь із вищим коефіцієнтом кручення використовується в поєднанні з опціональною спортивною ходовою частиною.

Починаючи з двигуна потужністю 150 к.с., Volkswagen поєднує передню вісь McPherson із багатоважільною задньою віссю. Ця вісь також використовується в повнопривідних (4MOTION) версіях Golf. Основна увага Volkswagen тут була приділена кінематиці, акустиці, вазі та модульності. Основна концепція послідовного поділу поздовжньої і поперечної жорсткості була збережена. Низька поздовжня жорсткість осі генерується м’яким кріпленням осі продольного важеля для подальшого підвищення комфорту водіння. Кінематичні та еластокінематичні характеристики осі були оновлені порівняно з віссю попередника: модифіковані кріплення поперечних тяг і новий дизайн втулкових балок значно покращують точність кермування та стабільність водіння. Значення колії та розвалу встановлюються індивідуально для кожного типу транспортного засобу за допомогою ексцентрикових болтів на пружинній тязі та верхній поперечній тязі. З’єднання трубчастого стабілізатора поперечної стійкості та амортизатора на пружинній ланці є ключовою особливістю конструкції, це зменшує тиск всередині осі.

САЛОН

Поєднання цифрової кабіни та інформаційно-розважальної системи створює нову, незмінно цифрову архітектуру. Функції освітлення та огляду також були перероблені, об’єднані та інтуїтивно зрозуміліші в управлінні: керування світлом, а також обігрівом лобового та заднього скла тепер здійснюється за допомогою цифрової панелі зліва від приладів. Центральна консоль також характеризується ідеальною ергономікою: тепер ця область чіткіша, ніж будь-коли, зокрема завдяки включенню ручки перемикання передач для автоматичних коробок передач з подвійним зчепленням (DSG), яка значно менша, ніж раніше. Тема продовжена в новій консолі на стелі, де керування також було оцифровано, зокрема за допомогою сенсорного повзунка для опціонального відкидного та розсувного панорамного люка. Навіть під час довгих подорожей у новому Volkswagen Golf достатньо місця для п’яти осіб, а також об’єм багажного відділення 380 літрів у цій конфігурації сидінь. Коли спинка заднього сидіння, що асиметрично складається, об'єм збільшується до максимуму 1237 літрів. У порівнянні з попередньою моделлю простір для плечей (1420 мм спереду, 1370 мм ззаду) і простір для голови (1018 мм спереду, 968 мм ззаду) практично не змінилися.

Компанія Volkswagen повністю змінила комплектацію п’ятидверного Golf, тож поточні комплектації Trendline, Comfortline і Highline замінять на Golf, Life і Style, а також на спортивну версію R-Line. Новий Golf додає значно більше стандартних функцій порівняно з попередньою версією. Він включає в себе систему утримання в смузі руху Lane Assist, систему моніторингу зони Front Assist із системою екстреного гальмування в місті та прогнозним моніторингом пішоходів, Car2X (локальний зв’язок з іншими транспортними засобами та дорожньою інфраструктурою), цифрові прилади та 8,25-дюймову інформаційно-розважальну систему. Мобільні онлайн-сервіси та функції Connect and We Connect Plus, мультифункціональне кермо, Climatronic (1-зонний автоматичний кондиціонер), система центрального замка без ключа Keyless Go, можливість телефону Bluetooth, світлодіодні фари, світлодіодні лампи для читання та два порти USB-C у бардачку. Конфігурація Golf поставляється з 15-дюймовими сталевими дисками Leonhard. Стандартна тканина салону: Paper Soul темного відтінку.

Конфігурація Life доступна з 2019 році як перша версія лінійки обладнання. Як і все, що включено в Golf, конфігурація Life включає стандартні елементи, включаючи 16-дюймові легкосплавні диски Norfolk, зовнішнє фонове освітлення, включаючи проекцію логотипу на підлогу та підсвічування дверних ручок, інтерфейс для бездротової зарядки телефону, Wireless App Connect (бездротова інтеграція iPhone), центральний підлокітник спереду (з двома USB-інтерфейсами та вентиляційними отворами), центральний підлокітник ззаду (включно з функцією наскрізного завантаження), хромовані елементи навколо вентиляційних отворів, перемикач склопідйомника та регулятор дзеркал, Park Distance Управління, а також автоматично активовані автомагістраль і сіті-лайт. Також в стандартній комплектації: поперекові опори спереду, регулювання висоти сидіння переднього пасажира, кишеня для смартфона та карти на передніх сидіннях, інформаційно-розважальна система з додатковими функціями, розетка 12 В у багажному відділенні, дзеркала з підсвічуванням у сонцезахисних козирках та підлога багажного відділення, що регулюється по висоті. Починаючи з лінійки комплектації Life і вище, Golf також поставляється з регульованим внутрішнім фоновим освітленням у десяти кольорах. Стандартна тканина для сидінь: світла Maze Storm Grey або темніша Maze Soul.

Починаючи з лінійки комплектації Life і вище, Golf поставляється в стандартній комплектації з фоновим освітленням салону, яке можна налаштувати на десять різних кольорів. Вибраний колір підсвічує декоративне оздоблення панелі приладів, декоративне оздоблення дверей спереду та ззаду, відділення для речей у чотирьох дверях, передні простори для ніг (також задні простори для ніг від Style і вище) та центральне відділення для речей у передній центральній консолі; цифрові прилади та інформаційно-розважальна система також приймають вибраний колір фону. 32-кольорове фонове освітлення також доступне як опція залежно від варіанту автомобіля. Поряд із індивідуальними кольорами, які можна змінювати для різних зон інтер’єру, можна вибрати попередньо налаштовані профілі освітлення, просто торкнувшись «меню настрою»; Infinity для теплого помаранчевого або Desire для холодного синього відтінку.

Новий варіант найвищої комплектації Style також включає наступні деталі стандартного обладнання, які відрізняються від функцій Golf і Life: 17-дюймові легкосплавні диски Belmond, додаткові зовнішні хромовані елементи (включаючи трапецієподібні вихлопні труби та бічний парапет вікон), спортивні сидіння спереду із панелями центрального сидіння ArtVelours (з боку водія як сидіння з електрорегулюванням ErgoActive), шкіряним кермом і шкіряною рукояткою перемикання передач, педалями з алюмінієвим оздобленням, регулюванням зовнішніх дзеркал із функцією пам’яті, внутрішнім фоновим освітленням у 32 кольори, світлодіодними фарами з підсвічуванням поворотів та всім іншим - світло, світлодіодні задні ліхтарі з динамічним покажчиком повороту, Air Care Climatronic з 3-зонним контролем температури та Travel Assist. Стандартна тканина інтер’єру: світлий Rock Strom Grey або темніший Rock Soul.

Нова версія R-Line є найспортивнішим пакетом комплектації для нового Golf. Для попередника були доступні різні пакети R-Line. У восьмому поколінні Golf вони будуть замінені новою концепцією обладнання R-Line. Як і у випадку зі стилем, пакет комплектації Golf і Life вже є частиною базової конфігурації цього пакета. Версія R-Line додатково характеризується такими функціями (витяг): 17-дюймові легкосплавні диски Valencia, спеціальні бампери R-Line, глянцеві чорні накладки на пороги, задній дифузор, спортивні сидіння преміум-класу з інтегрованими підголівниками, 32 -кольорове фонове освітлення салону, спортивна ходова частина, прогресивне рульове управління, вибір режиму водіння, чорна обшивка стелі, алюмінієва ручка коробки передач, багатофункціональне кермо з перфорованою шкірою, спеціальна обробка R-Line і контрастна верхня строчка, а також педалі та підставка для ніг із матової нержавіючої сталі. Стандартний матеріал салону: сірий Karoso Soul.

Незалежно від пакету комлектації: технології на борту нового Volkswagen Golf вперше будуть не тільки здатні до оновлення, тобто їх можна буде ввімкнути ретроспективно (We Upgrade ). Це означає, що певні функції, зокрема адаптивний круїз-контроль ACC, керування дальнім світлом Light Assist, навігаційна система, App Connect (інтеграція програм для смартфона), Wireless App Connect (бездротова інтеграція програм для iPhone), точка доступу Wi-Fi і голосове керування також можуть бути доступні.

У восьмому поколінні Golf Volkswagen представив нову центральну систему керування функціями, які впливають на керованість: як функція XDS, так і компоненти бічної динаміки регульованих амортизаторів (опція DCC) контролюються динамікою руху. На поведінку керуванням Volkswagen Golf можна суттєво вплинути цілеспрямованим вибірковим регулюванням жорсткості амортизатора. В результаті нейтральна і стабільна керованість автомобіля в базовій конфігурації ще більше покращується.

Менеджер динаміки руху дозволяє вибрати правильну систему керування в потрібний час для будь-якого маневру водіння. Це дозволяє уникнути небажаного накладання або нейтралізації ефектів систем XDS і DCC; Таким чином, системи ідеально працюють разом і відіграють вирішальну роль у формуванні динамічного характеру Golf. Поводження та поведінка рульового керування набагато точніші завдяки використанню покращених функцій DCC та XDS. Динамічні рухи крену автомобіля також зменшуються та гасляться ефективніше. Таким чином, новий Golf помітно швидше реагує на команди керма водія.

Для нового Golf доступні дві різні системи рульового керування. У базовій версії використовується рульова рейка з лінійним передавальним числом. Порівняно з попередником, передавальне число цієї системи рульового керування тепер помітно більш пряме (i = 14,6 замість 15,0), що відображає вимоги щодо меншого кута повороту та забезпечує миттєвішу реакцію автомобіля. Прогресивна система рульового керування знову доступна опціонально. Це має ще більш пряме центральне передаточне число (i=14,1) лише з двома поворотами керма від упору до упору. Нові алгоритми були встановлені в програмному забезпеченні обох систем, які, зокрема, ще більше покращують динамічну реакцію рульового керування. Таким чином, рульове управління робить вирішальний внесок у динамічний характер нового Volkswagen Golf: спритне, точне, стабільне та точно кероване навіть у діапазоні високих швидкостей.

Новий Golf – це автомобіль, який як ніколи тісно пов’язаний з водієм. Основою для цього є стандартні цифрові прилади (Digital Cockpit) з 10-дюймовим дисплеєм, також стандартна інформаційно-розважальна система Composition (8,25-дюймовий сенсорний екран з роздільною здатністю 1083 x 480 пікселів) і багатофункціональне кермо. Важливо відзначити, що всі радіо та радіонавігаційні системи, доступні для Volkswagen Golf, є частиною третього покоління модульної інформаційно-розважальної матриці (MIB3). Усі вони підключені до блоку онлайн-підключення (OCU) з eSIM. OCU та eSIM забезпечують доступ до постійно зростаючого спектру онлайн-функцій і послуг, доступних за допомогою власної екосистеми бренду Volkswagen We.

Цифрове робоче місце водія може бути вдосконалено за допомогою опціональних 10-дюймових інформаційно-розважальних систем Discover Media або Discover Pro (роздільна здатність: 1560 x 700 пікселів). Їхнє стандартне обладнання відрізняється наступним чином: топова навігаційна система включає високоякісну навігацію по карті, Wireless App Connect і голосове керування. Функціями систем високого класу можна керувати за допомогою настроюваного головного екрана, яким так само легко керувати, як і дисплеєм смартфона. Також доступний проекційний дисплей на вітровому склі. Проекційний дисплей проектується безпосередньо на вітрове скло і таким чином практично знаходиться перед водієм.

Нові додаткові функції в Golf включають 480-ватну звукову систему Harman Kardon з 12-канальним підсилювачем Ethernet і 10 динаміками. Завдяки одному високочастотному динаміку (діаметром 60 мм) на передніх стійках і в обшивці задніх дверей і басовому динаміку (168 мм) на передніх і задніх дверних панелях з обох боків автомобіля, динаміки перетворюють салон автомобіля на концертний зал. Центральний динамік (116 мм) додано до панелі приладів спереду, а сабвуфер (18 дюймів у діаметрі) встановлений у ніші для запасного колеса.

Індивідуальні налаштування зберігаються безпосередньо у Volkswagen Golf або за бажанням також можуть бути збережені в хмарі, тобто вони знову доступні навіть після зміни водія або автомобіля. Залежно від обладнання, це включає в себе налаштування Innovision Cockpit, положення сидіння, зовнішні дзеркала та систему кондиціонування повітря, фонове освітлення та освітлення прибуття/виходу з кабіни авто.

Volkswagen завжди пропонував автомобілі, які керуються інтуїтивно. У цьому контексті новий Golf дебютує як перша модель бренду, яка має комбінацію цифрових приладів і MIB3, які зазвичай доступні як стандарт, так і вищих коплектаціях. Автомобіль об’єднує кабіну та інформаційно-розважальну систему на одній візуальній осі, створюючи цифрове середовище відображення. Незважаючи на значно розширені функціональні можливості цих систем, елементами дисплея та елементами керування керують інтуїтивно зрозуміло. Функціями освітлення та огляду, а також елементами консолі на даху та інформаційно-розважальної системи можна керувати за допомогою сенсорного екрана, сенсорного слайдера або кнопок прямого доступу залежно від їх функції.

Система кондиціонування повітря, інформаційно-розважальна система та панорамний люк є яскравими прикладами того, наскільки інтуїтивно можна керувати системами, з повзунками, які використовуються для основного або додаткового керування в кожному випадку. Наведемо пару прикладів із системи кондиціонування повітря та інформаційно-розважальної системи. На центральній консолі є центральний повзунок, який розділений на три секції: ліву, середню та праву. Водій або передній пасажир проводить або ковзає пальцем по двох зовнішніх секціях, щоб інтуїтивно регулювати температуру в салоні. Така сама дія в середній частині повзунка інтуїтивно змінює гучність звукової системи. У режимі навігації ви можете змінити масштаб карти, провівши двома пальцями по середній частині повзунка - так само, як керуючи інтерфейсом смартфона. Для панорамного даху, наприклад, просто перемістіть палець вперед або назад на даховій консолі, щоб відкрити або закрити розсувний дах.

Інтуїтивно зрозуміле управління в Golf також може бути підтримано новим голосовим керуванням. Систему просто активують, сказавши «Привіт Volkswagen» або натиснувши голосову кнопку на кермі. Наприклад, Golf тепер відповідає "Так, будь ласка?" і "Що б ти хотів зробити?" і реагує на інтуїтивно зрозумілі голосові команди, такі як «Їдьте в Лісабон» (навігація) або «Мені холодно» (автоматичний кондиціонер). Нові цифрові мікрофони не тільки забезпечують ідеальне розпізнавання голосу та якість голосу (для телефонних дзвінків), але й визначають місцезнаходження людини, яка розмовляє (водія чи переднього пасажира). Ви можете керувати навігаційною системою, системою кондиціонування повітря, телефоном та інформаційно-розважальною системою, наприклад, за допомогою голосових команд. Також буде інтеграція додаткового веб-додатку Alexa.

Volkswagen запропонує голосову підтримку через Alexa в поєднанні з 10-дюймовими інформаційно-розважальними системами Discover Media та Discover Pro. За допомогою Alexa можна керувати наступними функціями, пов’язаними з автомобілем: пошук об’єктів інтересу (POI) у місцевості, введення об’єктів на навігаційній карті та регулювання гучності. Також можна викликати функції, які зазвичай використовуються вдома людьми, наприклад запити інформації, інформацію про погоду, новини, час роботи та елементи керування розумним будинком. Для активації відповідної функції потрібна лише така команда, як «Alexa, увімкни світло в вітальні». Alexa у Volkswagen Golf можна керувати англійською (США/Великобританія), німецькою, французькою, італійською та іспанською мовами.

Golf із коробкою передач з подвійним зчепленням (DSG) також контролюється повністю електронним способом. Завдяки перемиканню передач з електронним керуванням ручка перемикання передач стає набагато меншою, щоб заощадити простір і одночасно підвищити комфорт перемикання передач. Наприклад, завдяки електронному перемиканню автомобіль уже може вмикати задній хід, коли їде вперед на низькій швидкості, щоб полегшити маневрування. Golf плавно перемикається на «R», доки швидкість не буде правильною. Таким чином, електронна система запобігає неправильній роботі. Опціональний 3-зонний автоматичний кондиціонер (Climatronic) також керується розумною технологією. Він може похвалитися рядом нових функцій: Smart Climate можна використовувати для запуску попередньо налаштованих функцій кондиціонування повітря. Якщо налаштовано таку функцію, як внутрішній проекційний дисплей, водій може інтуїтивно знайти відповідне меню для налаштувань проекційного дисплея. Те саме стосується систем допомоги водієві, які також можна досліджувати та налаштовувати за допомогою зручного візуального дисплея.

Найновіша версія App Connect також пропонує додаткові зручності: Wireless App Connect. Водії та передні пасажири можуть використовувати App Connect для прямого доступу до вибраних програм смартфона за допомогою інформаційно-розважальної системи. У Volkswagen Golf 7 це було можливо лише за допомогою стандартного підключення смартфона до інформаційно-розважальної системи за допомогою кабелю. Ці функції тепер також доступні через бездротове з’єднання з iPhone і Apple CarPlay. У цьому процесі це так само просто, як за допомогою Bluetooth: підключення автоматично активується, щойно водії сідають у Golf зі своїм смартфоном.

Допомога водієві

Зв’язок Car2X означає, що Golf є першим Volkswagen, який спілкується з іншими транспортними засобами та інфраструктурою дорожнього руху поблизу, щоб обмінюватися інформацією про дорожню ситуацію в радіусі до 800 метрів. Обмін цією інформацією відбувається протягом мілісекунд. Завдяки застосуванню узгодженого стандарту Car2X (Wi-Fi p/ITS G5) в Європейському Союзі (ЄС), який діє для всіх виробників, можна передавати інформацію між транспортними засобами всіх марок, а також інфраструктурою в межах усіх країни-члени ЄС. Ця «спільна мова» є важливою вимогою для зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод у всіх країнах. Завдяки Car2X водії отримують сповіщення та попереджають про небезпеку місцевого руху.

Зв'язок Car2X реєструє наступні сценарії: ДТП, поламані транспортні засоби, затори, дорожні роботи, автомобілі аварійної служби. У випадку транспортних засобів екстреної служби, наприклад, попередження про небезпеку дає змогу надавати водіям цілеспрямовану конкретну інформацію про відстань і напрямок наближення машин швидкої допомоги, автомобілів пожежної служби, поліцейських автомобілів тощо, обладнаних системами Car2X, таким чином дозволяючи водіям вчасно реагувати. Система також може допомогти зменшити ризики, наприклад, викликані транспортними засобами екстреної служби, що проїжджають на червоне світло під час екстреного розгортання. Також можна скоротити час реагування автомобілів екстрених служб, наприклад, завдяки транспортним засобам, які вчасно формують аварійний коридор. Транспортні засоби, які вийшли з ладу або потрапили в аварію, також можуть на ранній стадії висвітлити потенційно небезпечну ситуацію за допомогою віртуального попереджувального трикутника (відображається в кабіні інших автомобілів). Електронний стоп-сигнал є додатковою функцією безпеки: якщо автомобілі, що їдуть попереду Golf, різко гальмують, стоп-сигнали автомобілів позаду вмикаються автоматично. У результаті всі транспортні засоби позаду та їхні водії можуть реагувати значно раніше завдяки Car2X. Зрозуміло, що цілеспрямована візуальна та звукова підтримка водія в небезпечних ситуаціях за допомогою прямого зв’язку Car2X у Volkswagen Golf може запобігти аваріям, і це є важливою віхою на шляху до безпечного водіння.

Нова функція Travel Assist у Golf дозволяє керувати автомобілем зі швидкістю до 210 км/год. У цьому процесі система покладається на системи, включаючи адаптивний круїз-контроль ACC (поздовжнє супроводження) і систему утримання в смузі руху Lane Assist (широтне супроводження). Travel Assist активується за допомогою багатофункціонального керма. З міркувань безпеки водії повинні постійно стежити за системою - для цього вони повинні тримати принаймні одну руку на кермі. Завдяки новій технології ємнісних датчиків на кермі водіям достатньо лише доторкнутися до нього. Проте, якщо вони відпускають кермо більше ніж на 15 секунд, видаються та реалізуються візуальні та звукові попереджувальні сигнали та гальмівний поштовх. Водій повинен зреагувати не пізніше цього моменту і торкнутися керма.

Останнє покоління адаптивного круїз-контролю в Golf є прогнозуючим. У цьому процесі система обчислює положення Volkswagen Golf на основі маршруту та даних GPS від навігаційної системи, щоб зменшити швидкість перед тим, як дістатися до поворотів, перехресть з круговим рухом, перехресть, обмежень швидкості та населених пунктів. У той же час ACC отримує доступ до динамічного дисплея дорожніх знаків через передню камеру та регулює швидкість, як тільки буде виявлено обмеження.

Front Assist пропонує нові функціональні можливості. Система моніторингу місцевості, що працює на основі радарного датчика та в поєднанні з передньою камерою, попереджає та гальмує в аварійних ситуаціях у разі недостатньої дистанції до транспортного засобу попереду - за допомогою системи екстреного гальмування та моніторингу пішоходів навіть на дуже великій відстані, на низькій швидкості в населених пунктах. Цей набір функцій тепер розширено функцією моніторингу велосипедистів, підтримкою повороту та – вперше у Volkswagen – зустрічного гальмування під час повороту.

Коли автомобіль повертає, Golf із функцією зустрічного гальмування під час повороту автоматично зупиняє транспортний засіб (одночасно видає звукове та візуальне попередження), якщо по смузі, яку автомобіль має намір перетнути, наближається зустрічний автомобіль. Залежно від швидкості, з якою рухаються обидва транспортні засоби, функція гальмування зустрічного автомобіля під час повороту може запобігти аварії або пом’якшити наслідки в межах системи

Volkswagen пропонує новий Golf з трьома різними версіями світлодіодних фар. Вперше топова версія буде оснащена особливо потужними світлодіодними матричними фарами IQ.LIGHT у категорії компактних автомобілів. Подібна версія системи вперше була представлена ​​в Touareg перед тим, як її перенесли на новий Passat. Водій вмикає систему за допомогою Dynamic Light Assist. Використовуючи 22 світлодіоди на кожен модуль матриці фар, він активує до десяти різних, частково інтерактивних функцій освітлення та проектує їх на дорожню поверхню, залежно від моделі Golf. Функція повороту світлодіодних матричних фар IQ.LIGHT є ще однією функцією, яка вперше була інтегрована у Volkswagen Golf. Функція ковзного індикатора повороту позитивно впливає на активну безпеку завдяки своєму вражаючому зовнішньому вигляду.

Огляд функцій IQ.LIGHT - світлодіодних матричних фар:

 • Ближнє світло фар (активується на основі швидкості)
 • Дальнє світло (активується на основі швидкості)
 • Освітлення поворотів (активується на основі кута повороту керма або покажчика повороту, також під час руху заднім ходом)
 • Світло для поганої погоди (активується водієм)
 • Світло автомагістралі (активується на основі швидкості та даних GPS)
 • Динамічне освітлення поворотів у City Light, ближнє світло фар, світло автомагістралі, дальнє та часткове дальнє світло (активується на основі кута повороту керма)
 • Контроль відблисків знака (активується на основі датчиків засліплення у фронтальній камері)
 • City Light (активується на основі швидкості та даних GPS)
 • Часткове дальнє світло (активується на основі датчиків засліплення у фронтальній камері)
 • Режим руху (перемикання між лівостороннім і правостороннім рухом, активується водієм у меню «Автомобіль»)

Світлодіоди, здатні генерувати умови денного світла для ближнього, дальнього світла, габаритних і денних ходових вогнів. Задні ліхтарі також мають ексклюзивну світлодіодну технологію. Таким чином, дизайн і світлодіодні контури створюють безпомилковий тривимірний нічний світловий підпис ззаду. Стоп-сигнал додаткового заднього ліхтаря найвищого класу також має вражаючу функцію перемикання між світлодіодними підписами (ефект клацання), а функція індикатора повороту цієї версії також має ковзний дизайн.

Залежно від комплектації обладнання новий Golf вперше має зовнішнє фонове освітлення. Функція анімації «Повернення додому» та «Вихід з дому» також доступна як опція. Зовнішнє фонове освітлення реалізується за допомогою фар, блоків задніх ліхтарів, підсвічування дверних ручок і вітальних вогнів у зовнішніх дзеркалах. Функція «Повернення додому» активується вимкненням запалювання, а функція «Вихід з дому» – розблокуванням Golf. Функція вже запускається, коли ви підходите до автомобіля з ключем від автомобіля.

Новий Volkswagen Golf був інтегрований у світ Volkswagen We – незалежної екосистеми, розробленої брендом, яка пропонує постійно зростаючий спектр онлайн-сервісів і функцій. Це означає, що в стандартній комплектації в новому Golf можна використовувати We Connect (необмежений період використання) і We Connect Plus (безкоштовне користування в Європі протягом одного або трьох років). Це дуже просто: кожен водій Volkswagen авторизується в автомобілі за допомогою порталу We Connect або програми We Connect, щоб отримати свій Volkswagen ID. Використовуючи цей ідентифікатор, ви можете увійти в новий Golf, щоб отримати доступ до ряду послуг, які надають We Connect і We Connect Plus. Крім того, кожен Golf має наступні основні функції на борту: персоналізація (зберігає персональні налаштування), e-Call (автоматична або ручна допомога в надзвичайних ситуаціях) і Emergency Call Service (підтримка багатомовного колл-центру). Volkswagen покриває витрати на дані, необхідні для використання онлайн-сервісів і функцій.

We Connect має такі функції:

 • Мобільний ключ (залежно від конфігурації; розблокування, блокування та запуск Golf за допомогою сумісного смартфона)
 • Виклик поломки
 • Статус транспортного засобу
 • Двері та світло
 • Автоматичне сповіщення про ДТП
 • Звіт про стан автомобіля
 • Дані водіння
 • Місце для паркування
 • Планування обслуговування

Залежно від обладнання, We Connect Plus має такі функції додатково до We Connect:

 • Зона оповіщення
 • Сповіщення про швидкість
 • Сигнал і покажчики повороту
 • Онлайн-протиугінна сигналізація
 • Онлайн допоміжний нагрівач
 • Дистанційне керування вентиляцією
 • Блокування та розблокування
 • Час відправлення (для гібридного приводу)
 • Кондиціонер (для плагін-гібрида)
 • Зарядка (для гібридного приводу)
 • Онлайн-інформація про дорожній рух плюс інформація про небезпеку
 • Онлайн розрахунок маршруту
 • АЗС і зарядні станції
 • Онлайнове оновлення карти
 • Паркувальні місця
 • Онлайн пошук POI
 • Онлайн голосове керування
 • Ми доставляємо (це означає, що ви можете отримати доставку та послуги в Golf)
 • Інтернет радіо
 • Потокове медіа (Tidal і Apple Music)
 • Точка доступу Wi-Fi

Плани передачі даних для використання потокових послуг або точки доступу Wi-Fi також можна налаштувати через інформаційно-розважальну систему. Також можна активувати додатки з In-Car Shop, такі як We Park (безготівкове паркування в 134 містах Німеччини), We Experience (додаткові індивідуальні рекомендації для ресторанів, магазинів або АЗС уздовж маршруту) і Alexa без додаткових витрат. In-Car Shop також можна використовувати, щоб легко розширити We Connect Plus. У майбутньому In-Car Shop також дозволить користувачам завантажувати додаткові функції - подібно до магазинів додатків на смартфонах.

Для компаній була розроблена додаткова послуга We Connect Fleet (цифрове управління автопарком). Цей сервіс пропонує такі функції:

 • Цифровий журнал
 • Паливний журнал
 • Ефективність водіння автопарку
 • Відстеження GPS і інформація про маршрут
 • Аналізатор споживання
 • Менеджмент технічного обслуговування

У майбутньому смартфон стане ключем до автомобіля. We Connect знову є інтерфейсом для цього. Сумісні смартфони Samsung налаштовуються для цієї мети за допомогою програми We Connect, а потім авторизуються як основний користувач через інформаційно-розважальну систему та одноразовий пароль. Щоб використовувати смартфон як мобільний ключ, підключення до мобільної мережі не потрібне. Достатньо розташувати смартфон біля дверної ручки так само, як система безключового замикання та запуску Keyless Access відкриває автомобіль. Помістіть смартфон на центральну консоль (у відділення для зберігання з інтерфейсом для мобільного телефону), щоб запустити двигун. Крім того, мобільний ключ можна буде надіслати друзям або родині, щоб вони також могли використовувати свій смартфон як ключ.

ДВИГУН

Програма двигунів нового Golf включає бензиновий, дизельний, природний газ (CNG), і гібридний привод. Усі бензинові та дизельні двигуни оснащені системами прямого вприскування з турбонаддувом. Потужність двигунів коливатиметься від 90 к.с. до понад 300 к.с. Вперше для Volkswagen Golf буде доступно вісім версій систем приводу. Нова ефективна 6-ступінчаста механічна коробка передач також була розроблена для передньопривідних моделей; це ще більше скоротило викиди CO2. Усі двигуни нового Golf відповідають стандарту викидів Euro 6d.

З грудня 2019 року новий Golf можна буде налаштувати в Німеччині спочатку з п’ятьма версіями приводу: двома бензиновими двигунами (TSI з 130 к.с. і 150 к.с.), м’яким гібридом (eTSI з 150 к.с.) і два дизельні двигуни (TDI потужністю 115 к.с. і 150 к.с.).

Двигуни TSI, оснащені бензиновим сажовим фільтром, виробляють 90 к.с., 110 к.с., 130 к.с. і 150 к.с. Версії потужністю 90 к.с. і 110 к.с. — це 1,0-літрові трициліндрові двигуни, які вперше використовуються у Volkswagen Golf. Двигуни TSI потужністю 130 к.с. і 150 к.с. — це 1,5-літрові двигуни з особливою функцією: активне керування циліндрами (ACT). Усі двигуни потужністю до 130 к.с. мають ефективний процес згоряння TSI Miller і турбокомпресор із змінною геометрією турбокомпресора (VTG). Двигуни TSI стандартно поєднуються з механічною коробкою передач. Починаючи з потужністю 110 к.с., вони також можна буде конфігурувати як м’які гібридні приводи (eTSI) із системою 48 В і коробкою передач з подвійним зчепленням (DSG).

Три гібридні приводи eTSI Volkswagen Golf стали світовою прем’єрою. Це бензинові двигуни, які поєднуються з системою 48 В плюс 7-ступінчастою коробкою передач з подвійним зчепленням (DSG). Стартер-генератор з ремінним напругою 48 В, літій-іонна батарея на 48 В і інноваційні ефективні двигуни TSI останнього покоління забезпечують ідеальну продуктивність при значному зниженні споживання палива. Гібридні приводи будуть доступні з потужністю 110 к.с., 130 к.с. і 150 к.с. Усі моделі eTSI мають потужну функцію рекуперації енергії гальмування. Система 48 В також дозволяє рухатися накатом, коли двигун внутрішнього згоряння повністю вимкнено, щоб заощадити ще більше палива. Перезапуск двигуна значно зручніший завдяки системі 48 В. Крім того, моделі eTSI пропонують надзвичайно хороші характеристики зрушення завдяки електричним наддувам. Докладно про гібридний привід 48 В: система 48 В буде використовуватися в автомобілях на додаток до системи 12 В. Завдяки відносно малому діаметру кабелю і, отже, малій вазі джгута проводів, він забезпечує передачу високої електричної потужності. Це призводить до рекуперації значно більшої енергії під час гальмування. Енергія, що зберігається в літій-іонній батареї 48 В, забезпечує електричну систему автомобіля 12 В і приводить в дію 48-вольтовий стартер-генератор. Цей ремінний стартер-генератор бере на себе роль генератора змінного струму та стартера, водночас працюючи як невеликий, легкий електродвигун, який миттєво збільшує крутний момент приводу під час руху.

Лінійка гібридних двигунів, що підключаються до електромережі, буде розділена на версію, орієнтовану на максимальний запас ходу, що генерує 204 к.с., і версію GTE, розроблену для продуктивності, генеруючи 245 к.с. Гібридний привід складається з елементів, включаючи 1,4-літровий двигун TSI, електродвигун і 6-ступінчасту DSG, а також літій-іонну батарею. Нова батарея характеризується на 50% більшою енергетичною ємністю (13 кВт-год) і, отже, покращеним запасом ходу на електриці, що означає, що майже всі щоденні поїздки в міському середовищі можна подолати без викидів.

Volkswagen розробив два дизельні двигуни з прямим уприскуванням для восьмого покоління Golf з нуля. 2,0-літрові двигуни TDI виробляють 115 к.с. і 150 к.с. Обидва двигуни TDI будуть доступні для замовлення з механічною коробкою передач і DSG. Ефективність двигунів була значно оптимізована, що дозволило скоротити викиди CO2 і одночасно покращити реакцію. Нова система подвійного дозування SCR із подвійним вприскуванням AdBlue додатково скорочує викиди оксиду азоту до 80% порівняно з попередником. На останньому етапі розвитку цієї системи каталітичного нейтралізатора SCR AdBlue впорскується перед двома каталітичними нейтралізаторами SCR, розташованими послідовно, як частина цілеспрямованого процесу. Отже, нові двигуни TDI є одними з найчистіших у світі двигунів внутрішнього згоряння.

Якщо Вам сподобався пост чи сам сайт поділіться будь-ласка в соц.мережах для нас це важливо. СЛАВА ЗСУ - УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ

,

Поделиться

АВТОР

Валентин Шостак

Контент-менеджер - автомобільний експерт з електроавтомобілів

Автомобільний портал 4Колеса

4koleca.com - найкраща онлайн-десктоп-платформа про автомобілі в Україні. Ми пропонуємо широкий оглаяд та асортимент автомобілів різних марок та моделей, від бюджетних до преміум-класу, від електрокарів до концеткарів. З 4koleca.com ви можете знайти свій ідеальний автомобіль у зручний для вас час. Наша команда експертів завжди готова допомогти вам з будь-якими питаннями та допоможе зробити правильний вибір. Приєднуйтесь до нашої спільноти та знайдіть свій ідеальний автомобіль сьогодні на 4koleca.com!

Останні огляди

Популярні марки:

Newsletter

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit!