Toyota

Toyota

Штаб-квартира Toyota Motor Corporation в тому вигляді, в якому ми її знаємо сьогодні, знаходиться в Айті, Японія. Станом на вересень 2018 року Toyota займає шосте місце в світі за розміром виручки, а також є найбільшим виробником автомобілів в світі. Компанія була заснована в 1937 році Киічиро Тойода як бізнес, пов'язаний з автомобілями, успадкований від компанії його батька під назвою Toyota Industries. Сьогодні у Toyota є заводи в більшості країн світу, від Японії до Австралії, Бангладеш і Мексики, і це лише деякі з них. Одними з найбільш прибуткових ринків Toyota є США, за якими слідують Японія, Європа і Азія.

Маючи за плечима величезну спадщину автоспорту, Toyota також є провідною компанією, коли справа доходить до гібридних і електромобілів, після запуску Prius в 2012 році і продовження доопрацювання гібридних авто йде донині. Крім гібридних двигунів, Toyota, як і більшість сучасних автовиробників, шукає способи задіяти електрику в своїй лінійці автомобілів. В цьому відношенні компанія активно експериментувала з RAV4 EV та iQ EV , а також запустила свої щупальця в сторону технології водневих паливних елементів з седаном під назвою Mirai (mirai означає майбутнє на японському). Автовиробник навіть випустив 5600 патентів для безкоштовного використання до 2020 року в спробі прискорити розвиток технологій водневих паливних елементів в глобальному масштабі.

У категорії розміщені огляди авто марки «Тойота», фото і тест-драйви. Вказані основні параметри і технічні характеристики автомобілів Toyota, а також перелік оснащення та ціни на нові автомобілі «Тойота»

Автомобільний портал 4Колеса

4Колеса – найбільший автомобільний портал країн СНД та відмінний сайт для автолюбителів. Автосайт висвітлює різні напрямки автомобільної індустрії – новинки, огляди, тест-драйви та багато іншого. Автоблог стане для вас вірним другом та надійним помічником з вибору автомобіля та догляду за ним. Сайт постійно поповнюється цікавою корисною інформацією та авторськими статтями. Тут ви знайдете огляди від справжніх експертів та рекомендації професіоналів. Тепер вибрати, відремонтувати або просто вивчити автомобіль стало набагато простіше – наші статті зацікавлять навіть найсуворіших скептиків.

Останні огляди

Популярні марки:

Newsletter

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit!