Toyota

Toyota

Штаб-квартира Toyota Motor Corporation в тому вигляді, в якому ми її знаємо сьогодні, знаходиться в Айті, Японія. Станом на вересень 2018 року Toyota займає шосте місце в світі за розміром виручки, а також є найбільшим виробником автомобілів в світі. Компанія була заснована в 1937 році Киічиро Тойода як бізнес, пов'язаний з автомобілями, успадкований від компанії його батька під назвою Toyota Industries. Сьогодні у Toyota є заводи в більшості країн світу, від Японії до Австралії, Бангладеш і Мексики, і це лише деякі з них. Одними з найбільш прибуткових ринків Toyota є США, за якими слідують Японія, Європа і Азія.

Маючи за плечима величезну спадщину автоспорту, Toyota також є провідною компанією, коли справа доходить до гібридних і електромобілів, після запуску Prius в 2012 році і продовження доопрацювання гібридних авто йде донині. Крім гібридних двигунів, Toyota, як і більшість сучасних автовиробників, шукає способи задіяти електрику в своїй лінійці автомобілів. В цьому відношенні компанія активно експериментувала з RAV4 EV та iQ EV , а також запустила свої щупальця в сторону технології водневих паливних елементів з седаном під назвою Mirai (mirai означає майбутнє на японському). Автовиробник навіть випустив 5600 патентів для безкоштовного використання до 2020 року в спробі прискорити розвиток технологій водневих паливних елементів в глобальному масштабі.

У категорії розміщені огляди авто марки «Тойота», фото і тест-драйви. Вказані основні параметри і технічні характеристики автомобілів Toyota, а також перелік оснащення та ціни на нові автомобілі «Тойота»

Автомобільний портал 4Колеса

4koleca.com - найкраща онлайн-десктоп-платформа про автомобілі в Україні. Ми пропонуємо широкий оглаяд та асортимент автомобілів різних марок та моделей, від бюджетних до преміум-класу, від електрокарів до концеткарів. З 4koleca.com ви можете знайти свій ідеальний автомобіль у зручний для вас час. Наша команда експертів завжди готова допомогти вам з будь-якими питаннями та допоможе зробити правильний вибір. Приєднуйтесь до нашої спільноти та знайдіть свій ідеальний автомобіль сьогодні на 4koleca.com!

Останні огляди

Популярні марки:

Newsletter

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit!