BMW

BMW

Сьогодні BMW відома як виробник розкішних і динамічних автомобілів, але компанія почала виробляти авіаційні двигуни ще в 1916 році. За більш ніж 100 років BMW пережила дві світові війни і незважаючи на своє нинішнє становище глобального автовиробника, компанія зіткнулась віч-на-віч з банкрутством ще в 1960-х, коли справи були настільки погані, що доктор Ханс Фейт - голова наглядової ради компанії - запропонував злиття з Daimler-Benz.

Однак це вже історія для іншого разу. З тих пір компанія розвернулася і представила свій підрозділ M ще в кінці 1970-х років, яке ми всі полюбили, - і тепер зосереджено на постачання позашляховиків і розробці електричних і гібридних автомобілів. У наші дні компанія BMW процвітає, що в 2018 році вона виготовила понад 2,5 мільйона автомобілів по всьому світу, а тепер представила нову модель - абсолютно нову 8-ю серію .

Автомобільний портал 4Колеса

4koleca.com - найкраща онлайн-десктоп-платформа про автомобілі в Україні. Ми пропонуємо широкий оглаяд та асортимент автомобілів різних марок та моделей, від бюджетних до преміум-класу, від електрокарів до концеткарів. З 4koleca.com ви можете знайти свій ідеальний автомобіль у зручний для вас час. Наша команда експертів завжди готова допомогти вам з будь-якими питаннями та допоможе зробити правильний вибір. Приєднуйтесь до нашої спільноти та знайдіть свій ідеальний автомобіль сьогодні на 4koleca.com!

Останні огляди

Популярні марки:

Newsletter

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit!