BMW

BMW

Сьогодні BMW відома як виробник розкішних і динамічних автомобілів, але компанія почала виробляти авіаційні двигуни ще в 1916 році. За більш ніж 100 років BMW пережила дві світові війни і незважаючи на своє нинішнє становище глобального автовиробника, компанія зіткнулась віч-на-віч з банкрутством ще в 1960-х, коли справи були настільки погані, що доктор Ханс Фейт - голова наглядової ради компанії - запропонував злиття з Daimler-Benz.

Однак це вже історія для іншого разу. З тих пір компанія розвернулася і представила свій підрозділ M ще в кінці 1970-х років, яке ми всі полюбили, - і тепер зосереджено на постачання позашляховиків і розробці електричних і гібридних автомобілів. У наші дні компанія BMW процвітає, що в 2018 році вона виготовила понад 2,5 мільйона автомобілів по всьому світу, а тепер представила нову модель - абсолютно нову 8-ю серію .

Автомобільний портал 4Колеса

4Колеса – найбільший автомобільний портал країн СНД та відмінний сайт для автолюбителів. Автосайт висвітлює різні напрямки автомобільної індустрії – новинки, огляди, тест-драйви та багато іншого. Автоблог стане для вас вірним другом та надійним помічником з вибору автомобіля та догляду за ним. Сайт постійно поповнюється цікавою корисною інформацією та авторськими статтями. Тут ви знайдете огляди від справжніх експертів та рекомендації професіоналів. Тепер вибрати, відремонтувати або просто вивчити автомобіль стало набагато простіше – наші статті зацікавлять навіть найсуворіших скептиків.

Останні огляди

Популярні марки:

Newsletter

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit!