Концепт Kia EV5

K
ia Corporation презентувала концепт електричного автомобіля EV5 під час події Kia Chinese EV Day. Цей концепт електричного SUV відіграв головну роль на заході, де була представлена стратегія бренду стати лідером у світовій електрифікації.

Спиралася на філософії дизайну "Opposites United" від Kia, Concept EV5 дає попередній огляд продукційної моделі електричного SUV, яка буде випущена спочатку в Китаї наприкінці 2023 року. Крім того, Concept EV5 оголошує нову еру дизайну для Kia і дає цікавий погляд на естетичну спрямованість майбутніх повністю електричних моделей бренду.

Цей автомобіль бере натхнення з контрастів природи і архітектури, розроблений, щоб надихати наших клієнтів під час кожної поїздки і пропонувати сталі та екологічно відповідальні рішення. Він створений для тих, хто шукає нові ідеї, поєднуючи емоційний дизайн з інноваційним інтер'єром.

Ця нова концепція дизайну автомобілів відображає прагнення Kia створювати більше екологічних і стильних автомобілів. Багато уваги приділено якості і комфорту внутрішнього простору, з використанням екологічних матеріалів, що відображає зобов'язання бренду до сталого розвитку.

Поделиться

Теги:

АВТОР

Олег Михайлюченко

Олег приєднався до команди нещодавно. В даний час він є нашим експертом з седанів і приділяє особливу увагу спорт-карам.

Автомобільний портал 4Колеса

4koleca.com - найкраща онлайн-десктоп-платформа про автомобілі в Україні. Ми пропонуємо широкий оглаяд та асортимент автомобілів різних марок та моделей, від бюджетних до преміум-класу, від електрокарів до концеткарів. З 4koleca.com ви можете знайти свій ідеальний автомобіль у зручний для вас час. Наша команда експертів завжди готова допомогти вам з будь-якими питаннями та допоможе зробити правильний вибір. Приєднуйтесь до нашої спільноти та знайдіть свій ідеальний автомобіль сьогодні на 4koleca.com!

Останні огляди

Популярні марки:

Newsletter

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit!