Mitsubishi Eclipse Cross 2017 характеристики, комплектації та ціни

M
itsubishi вбиває програму EVO та Lancer тільки для того, щоб побудувати ще один позашляховик, який носить ім'я Eclipse.

Дехто може розглядати бренд Mitsubishi як проблемне дитя, що застрягло в плутанині, намагаючись змінити свій модельний ряд, щоб задовольнити величезний попит на кросовери та позашляховики.

Протягом багатьох років Міцубісі підводила фанатів, які віддають перевагу спортивним автомобілям позашляховикам: Eclipse був убитий після 2012 року, а Lancer практично не змінився і був недостатньо сильним протягом десятиліття, щоб його просто вбити до початку 2018 року. Постійно фокусуючись на позашляховиках, не дивно, що бренд щойно анонсував новий компактний позашляховик, який займатиме проміжне положення між Outlander.

Новий позашляховик, який отримав назву Eclipse Cross, насправді є кроком вперед для Mitsubishi і пропонує пристойну кількість технологічних рішень, нову опцію двигунів та унікальний дизайн усередині та зовні.

Eclipse Cross дебютує на Женевському автосалоні 2017 року, і хоча назва не оригінальна - і, можливо, ті, хто пам'ятає купе Eclipse, може здатися дурним, - сам позашляховик свіжий і, на перший погляд, виглядає більш просунутим, ніж все, що пропонує Mitsubishi зараз. Але, перш ніж забігати вперед, давайте докладно розглянемо компактний кросовер класу «К1» Екліпс Крос від Міцубісі.

КУЗОВ

У довжину кросовер досягає 4.4 метра, завширшки 1.8, а заввишки 1.68 метра. Подивіться на передню частину Mitsubishi Eclipse Cross, і ви одразу побачите риси Mitsubishi Outlander.

Фактично, передня частина виглядає майже так, як ми очікували, так само Outlander буде виглядати після невеликого оновлення.

Міцубісі Екліпс Крос однакові хромовані вставки з обох боків решітки радіатора, які йдуть усередину від фари.

Фари стають вищими в центрі, де вони зустрічаються з верхніми гратами радіатора з двома хромованими планками. Великий отвір слід трохи нижче на носі, перш ніж між цим центральним отвором та нижньою повітряною заслінкою виявиться вставка у вигляді розгалужувача.

З боків встановлені масивні протитуманні фари, які набагато більші, ніж на Outlander. Сам капот короткий, але має одну мускулисту лінію, яка з'єднує крила, капот та внутрішні лінії фар загалом.

Перейшовши до бічного профілю, і все стане трохи цікавіше. Різні лінії кузова та незвичайна форма віконних отворів надають кузову витонченого вигляду. Переднє крило має м'яку лінію, яка підкреслює колісну арку, тоді як глибока виїмка лінії кузова проходить від задньої чверті до середини передніх дверей, трохи нахилена вниз.

Ще одна лінія кузова розташована нижче, підкреслює арку заднього колеса і проходить через нижню частину дверей. Бокове скло має хромоване оздоблення, але все одно виглядає досить незграбно з такою дивною різницею у висоті між переднім та заднім склом. Внизу хромована вставка утворює бічні спідниці.

Переходимо до задньої частини Eclipse Cross 2017. Заднє скло вигнуте, або, за словами Міцубісі, «вигнуте вперед». Вигнутий звис знаходиться нагорі, а дивна світлова смуга з'єднується з двома тривимірними та трикутними задніми ліхтарями. Чому компанія Mitsubishi вирішила провести світлову смугу на задньому склі, залишається загадкою, але певною мірою це працює.

Задні двері багажника Екліпс Крос здається втопленим завдяки гострій, але зігнутій формі задньої частини. Внизу чорне оздоблення, що оточує нижній край автомобіля, трохи виростає і стає задньою панеллю. Усередині велика срібна вставка, з боків якої розташовані нижні габаритні вогні.

Mitsubishi стверджує, що Eclipse Cross 2017 має «гострий вигляд купе і мускулисту стійку позашляховика». Я не впевнений, що бачу купе насправді, але позиція кросовера зберігається, незважаючи на те, наскільки маленький позашляховик насправді.

Бічний та задній дизайн досить сміливий для бренду, який робив нудні та тьмяні автомобілі більшу частину останнього десятиліття, але передня частина досить знайома у загальній схемі речей.

САЛОН

Хоча інтер'єр Mitsubishi Eclipse Cross сильно відрізняється від решти в лінійці Mitsubishi, і навіть має мультимедійний дисплей, схожий на BMW чи Audi, але в ньому все ж таки є деяка дешевизна матеріалів. Звичайно, ці дешевші пластикові матеріали зазвичай обмежуються панеллю приладів і панелями обробки, так як сидіння обтягнуті пристойною шкірою і скріплені контрастною рядком.

Лінії панелі приладів добре поєднуються, і варто відзначити те, Mitsubishi вдалося зв'язати верхню лінію панелі приладів з дверними панелями, щоб створити круговий вигляд, що створює враження простору.

Центральна консоль трохи виступає з панелі приладів, але цього разу Mitsubishi не пішла з дисплеєм в панелі приладів і замість цього вибрала дисплей, схожий на планшет. Він оснащений трьома сенсорними кнопками з кожного боку, а колір дисплея відповідає підсвічуванню комбінації приладів та екрану елементів керування HVAC.

Інтер'єр Mitsubishi Cross сильно відрізняється від решти в лінійці Mitsubishi і навіть має мультимедійний дисплей, схожий на німецького автовиробника, але в ньому, як і раніше, є дешеві матеріали.

Особливо слід відзначити те, як глянсові чорні та срібні елементи оздоблення дійсно поєднують інтер'єр. Центральна консоль обрамлена срібною окантовкою, яка відповідає бічним сторонам центральної консолі. Ці срібні стійки на центральній консолі врізаються в щілину панелі приладів і, схоже, майже підтримують верхній ярус панелі приладів.

Самі по собі сидіння не схожі на спортивні ковші, але спинки сидінь мають досить пристойну бічну підтримку. Щодо заднього сидіння, його поділ становить 60/40, що дозволяє складати сидіння вперед для додаткового зберігання вантажу.

Спинка центрального сидіння має відкидну консоль, яка є підлокітником для пасажирів крайніх сидінь, а також пропонує пару підсклянників для задніх пасажирів.

Пам'ятайте, я казав, що було ніяково, що Mitsubishi помістила цю дивну світлову смугу на скло задніх дверей? Що ж, зсередини це ще незручніше і може навіть бути трохи нав'язливим для водія, який намагається подивитися через заднє вікно – знову ж таки, хто це робить тепер, коли в кожній машині є камера заднього виду? І хоча задні сидіння, розташовані так далеко назад, вони надають достатньо місця для ніг заднім пасажирам, що, безперечно, є плюсом.

Що стосується технологій, то Eclipse Cross поставляється з аудіосистемою Smartphone Link Display, контролером тачпада та дисплеєм на лобовому склі.

Аудіосистема підтримує підключення до телефону через Apple CarPlay та пропонує підтримку Siri, що означає зручність текстових повідомлень, навігації та керування системою за допомогою голосу при правильному налаштуванні. Контролер тачпада на центральній консолі використовується виключно як пристрій керування аудіосистемою, функція, яка значно спрощує роботу та позбавляє водія необхідності тягтися вперед, щоб отримати доступ до системи.

Панель приладів надає основну інформацію на рівні очей водія. Цей екран дисплея, що стирчить з панелі приладів, трохи недоречний. Цю систему можна було б легко інтегрувати для відображення безпосередньо на лобовому склі замість невеликої скляної панелі, що виступає з верхньої частини приладової панелі.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Eclipse Cross з повністю новим 1,5-літровим чотирициліндровим двигуном з прямим упорскуванням та турбонаддувом, який поєднується з абсолютно новим варіатором CVT, який пропонує вісім передач ручного перемикання, для тих, хто дійсно воліє тримати все під контролем.

Крім, Mitsubishi Eclipse Cross також пропонуватиме 2,2-літровий дизельний двигун із системою Common Rail, хоч і модифікований спеціально для Eclipse Cross. Дизельний двигун Eclipse Cross поєднується з новим восьмиступінчастим автоматом, тому економія палива має бути пристойною.

Міцубісі Екліпс Крос буде доступний із системою повного приводу з електронним керуванням, яка зміщена вперед і передає крутний момент на задні колеса при необхідності. Він буде працювати в парі з фірмовою системою Super All-Wheel Control, щоб утримувати ситуацію під контролем, якщо ви вирішите дати прискорення.

ЦІНА

Ціни починаються від 24 500 $ за стандартну комплектацію. 32 000$, залежно від того, яку комплектацію оберіть.

Двигун КПП AWD
1.5 T-MIVEC 150 к.с. 6-МКП 2WD
1.5T-MIVEC 163 к.с. 6-МКП 2WD
2.2 DI-D 150 к.с. 8-АКП 4х4

ВИСНОВКИ

Хоча останнім часом я все ще не дуже задоволений брендом Mitsubishi – і все не можу забути той факт, що вони відмовилися від програми EVO та Lancer, не говорячи вже про використання назви Eclipse для позашляховика.

Я не шанувальник більшої частини зовнішнього дизайну, оскільки здається, що бренд занадто старається, але цей інтер'єр виглядає набагато краще, ніж будь-що ще в поточній лінійці бренду. Чи буде це хітом для бренду - це ще одна історія, враховуючи унікальність моделі, ще невідомо, але якщо Mitsubishi зможе просуватися вперед і постачати більше продуктів, які є такими висококласними і функціональними, бренд може просто піднятися в строю.

Хто знає, можливо, колись програма EVO повернеться, гідному носіння значка.

- Найкращий інтер'єр від Mitsubishi за останній час
- Може викликати інтерес до бренду

- На ринку вже дуже багато кросоверів
- Не дуже назва Eclipse для кросовера
- Зовнішній вигляд сміливий, але можна було і краще

КОНКУРЕНТИ

Nissan Rogue

У 2017 модельному році Rogue зазнав досить серйозних змін, в результаті яких було отримано більш привабливий зовнішній вигляд і добре обладнаний інтер'єр з новими функціями безпеки та оновленими технологіями. Порівняно з попередньою моделлю Rogue відрізняється сучасним дизайном Nissan з великою решіткою радіатора та більш елегантними лініями. Усередині салон отримав кермо з плоским дном, перфоровану шкіряну оббивку (у деяких моделях) і стандартний семидюймовий дисплей мультимедійної системи.

Оснащений новою системою 360-градусної камери Nissan разом з функціями безпеки, такими як виявлення об'єктів, що рухаються, попередження про сліпі зони за допомогою радара і попередження про рух ззаду. Розсадка на п'ятьох пасажирів – стандартна, але хочете вірте, хочете ні; Ви можете вибрати варіант для семи місць – що не так часто зустрічається у позашляховиках та кросоверах такого розміру.

В той час, як Rogue був оновлений всередині та зовні у 2017 році, двигуну не так пощастило з оновленням, стандартного 2,5-літрового чотирициліндрового двигуна. Він видає 170 л. і 175 Нм моменту, що крутить, через безступінчасту трансмісію з трьома режимами руху: Eco, Normal і Sport.

Ціна починається з 23 820 $ за Rogue S стандартної комплектації і піднімається до 29 960 $ за Range-topping SL. Є також гібрид SV і гібрид SL, які коштують 26 240 $ та 31 160 $ ​​відповідно.

Читайте наш повний огляд Nissan Rogue тут.

Mazda CX-5

Малятко в лінійці Mazda, CX-5 існує з 2013 року. Однак справи у неї йшли не так добре, що спонукало Mazda уявити модель другого покоління у 2017 році з новим зовнішнім виглядом, ширшою позицією та доповненнями.

Зовні стиль Mazda Soul of Motion є домінуючою силою, в той час як інтер'єр насправді дуже схожий на Eclipse Cross, включаючи екран, схожий на планшет, розташований вгорі центральної консолі.

Модель 2017 має 2,2-літровий дизель. І бензиновий із 2,0-літровим двигуном. Ціни починаються на модель з 23 565 $ у комплектації Sport і піднімаються до 28 570 $ в модельній комплектації Grand Touring.

Читайте наш повний огляд Mazda CX-5 тут.

Якщо Вам сподобався пост чи сам сайт поділіться будь-ласка в соц.мережах для нас це важливо. СЛАВА ЗСУ - УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ

,

Поделиться

АВТОР

Евгений Марченко

Помічник контент-менеджера - автомобільний експерт з позашляховиків та кросоверів

Media

Add comment

Security code
Refresh

Автомобільний портал 4Колеса

4koleca.com - найкраща онлайн-десктоп-платформа про автомобілі в Україні. Ми пропонуємо широкий оглаяд та асортимент автомобілів різних марок та моделей, від бюджетних до преміум-класу, від електрокарів до концеткарів. З 4koleca.com ви можете знайти свій ідеальний автомобіль у зручний для вас час. Наша команда експертів завжди готова допомогти вам з будь-якими питаннями та допоможе зробити правильний вибір. Приєднуйтесь до нашої спільноти та знайдіть свій ідеальний автомобіль сьогодні на 4koleca.com!

Останні огляди

Популярні марки:

Newsletter

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit!