KIA

KIA

Kia Motors Corporation, або просто Kia або Kia Motors, є другим за величиною виробником автомобілів в Південній Кореї після Hyundai, яка також є її дочірньою компанією. Коріння Kia сягають корінням в 1944 рік, коли була заснована Kyungsung Precision Industry. У той час компанія виробляла сталеві труби і деталі для велосипедів, що в 1951 році призвело до розробки першого вітчизняного велосипеда в Кореї, названого Samchully. Рік по тому Kyungsung Precision Industry змінила назву на Kia Industries і почала виробляти мотоцикли з ліцензією Honda, а також вантажівки та автомобілі з ліцензією Mazda.

Центральний офіс Kia розташований в районі Каннамгу в Сеулі. У 1992 році Kia ступила на землю США, і перші автомобілі під брендом Kia, які були продані в США, досягли клієнтів через чотири дилерські центри в Портленді, штат Орегон, починаючи з лютого 1994 року. До 1995 року Kia керувала більш ніж 100 дилерськими центрами в США, і змогла продати 24 740 автомобілів. З 2005 року компанія приділяє особливу увагу дизайну та двигуну для майбутнього зростання. У зв'язку з цим Kia найняла Пітера Шрейера, який придумав дизайн передньої решітки Tiger Nose.

Автомобільний портал 4Колеса

4koleca.com - найкраща онлайн-десктоп-платформа про автомобілі в Україні. Ми пропонуємо широкий оглаяд та асортимент автомобілів різних марок та моделей, від бюджетних до преміум-класу, від електрокарів до концеткарів. З 4koleca.com ви можете знайти свій ідеальний автомобіль у зручний для вас час. Наша команда експертів завжди готова допомогти вам з будь-якими питаннями та допоможе зробити правильний вибір. Приєднуйтесь до нашої спільноти та знайдіть свій ідеальний автомобіль сьогодні на 4koleca.com!

Останні огляди

Популярні марки:

Newsletter

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit!