KIA

KIA

Kia Motors Corporation, або просто Kia абоKia Motors, є другим за величиною виробником автомобілів в Південній Кореї після Hyundai, яка також є її дочірньою компанією. Коріння Kia сягають корінням в 1944 рік, коли була заснована Kyungsung Precision Industry. У той час компанія виробляла сталеві труби і деталі для велосипедів, що в 1951 році призвело до розробки першого вітчизняного велосипеда в Кореї, названого Samchully. Рік по тому Kyungsung Precision Industry змінила назву на Kia Industries і почала виробляти мотоцикли з ліцензією Honda, а також вантажівки та автомобілі з ліцензією Mazda.

Центральний офіс Kia розташований в районі Каннамгу в Сеулі. У 1992 році Kia ступила на землю США, і перші автомобілі під брендом Kia, які були продані в США, досягли клієнтів через чотири дилерські центри в Портленді, штат Орегон, починаючи з лютого 1994 року. До 1995 року Kia керувала більш ніж 100 дилерськими центрами в США, і змогла продати 24 740 автомобілів. З 2005 року компанія приділяє особливу увагу дизайну та двигуну для майбутнього зростання. У зв'язку з цим Kia найняла Пітера Шрейера, який придумав дизайн передньої решітки Tiger Nose.

Автомобільний портал 4Колеса

4Колеса – найбільший автомобільний портал країн СНД та відмінний сайт для автолюбителів. Автосайт висвітлює різні напрямки автомобільної індустрії – новинки, огляди, тест-драйви та багато іншого. Автоблог стане для вас вірним другом та надійним помічником з вибору автомобіля та догляду за ним. Сайт постійно поповнюється цікавою корисною інформацією та авторськими статтями. Тут ви знайдете огляди від справжніх експертів та рекомендації професіоналів. Тепер вибрати, відремонтувати або просто вивчити автомобіль стало набагато простіше – наші статті зацікавлять навіть найсуворіших скептиків.

Останні огляди

Популярні марки:

Newsletter

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit!