Volvo

Volvo

Volvo працює в автомобілебудуванні вже 92 роки. Компанія відома тим, що робить значний внесок у забезпечення безпеки в автомобілі. Фактично, триточковий ремінь безпеки, який використовується у кожному побудованому сьогодні автомобілі, був винайдений Volvo. Шведський автовиробник має всі риси та особливості всіх своїх автомобілів, які зробили б їх бестселерами, але він з якоїсь причини все ще відстає від лідерів.

Компанія має потужні силові агрегати у своїх моделях, але вони дуже цінуються, можливо, через їх нестандартні характеристики. Навіть у важких позашляховиках Volvo пропонує крихітні 2,0-літрові чотирициліндрові двигуни. Volvo також була предметом великої співпраці, і зараз вона належить китайській Geely Holding Group. Тим не менш, автомобілі Volvo – чудові машини, якими приємно керувати.

Автомобільний портал 4Колеса

4koleca.com - найкраща онлайн-десктоп-платформа про автомобілі в Україні. Ми пропонуємо широкий оглаяд та асортимент автомобілів різних марок та моделей, від бюджетних до преміум-класу, від електрокарів до концеткарів. З 4koleca.com ви можете знайти свій ідеальний автомобіль у зручний для вас час. Наша команда експертів завжди готова допомогти вам з будь-якими питаннями та допоможе зробити правильний вибір. Приєднуйтесь до нашої спільноти та знайдіть свій ідеальний автомобіль сьогодні на 4koleca.com!

Останні огляди

Популярні марки:

Newsletter

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit!