Volvo

Volvo

Volvo працює в автомобілебудуванні вже 92 роки. Компанія відома тим, що робить значний внесок у забезпечення безпеки в автомобілі. Фактично, триточковий ремінь безпеки, який використовується у кожному побудованому сьогодні автомобілі, був винайдений Volvo. Шведський автовиробник має всі риси та особливості всіх своїх автомобілів, які зробили б їх бестселерами, але він з якоїсь причини все ще відстає від лідерів.

Компанія має потужні силові агрегати у своїх моделях, але вони дуже цінуються, можливо, через їх нестандартні характеристики. Навіть у важких позашляховиках Volvo пропонує крихітні 2,0-літрові чотирициліндрові двигуни. Volvo також була предметом великої співпраці, і зараз вона належить китайській Geely Holding Group. Тим не менш, автомобілі Volvo – чудові машини, якими приємно керувати.

Автомобільний портал 4Колеса

4Колеса – найбільший автомобільний портал країн СНД та відмінний сайт для автолюбителів. Автосайт висвітлює різні напрямки автомобільної індустрії – новинки, огляди, тест-драйви та багато іншого. Автоблог стане для вас вірним другом та надійним помічником з вибору автомобіля та догляду за ним. Сайт постійно поповнюється цікавою корисною інформацією та авторськими статтями. Тут ви знайдете огляди від справжніх експертів та рекомендації професіоналів. Тепер вибрати, відремонтувати або просто вивчити автомобіль стало набагато простіше – наші статті зацікавлять навіть найсуворіших скептиків.

Останні огляди

Популярні марки:

Newsletter

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit!