Citroen

Citroen

Якщо ви живете в Північній Америці або Південній Азії, то ім'я Citroen для вас далеко не загальне, і ви, ймовірно, навіть не замислюєтеся про цей бренд. Однак ви, ймовірно, повинні це зробити, тому що Citroen був в авангарді автомобільної промисловості протягом 100 років, його коріння сягає березня 1919 року, коли компанія була заснована Андрієм Сітроен. Андре Сітроен дав компанії та світу багато інноваційних технологій, і саме завдяки йому був створений Traction Avant - перший у світі серійний передньопривідний автомобіль. Цей автомобіль також був першим, хто мав унітарну конструкцію, яка схожа на несучу конструкцію більшості сучасних автомобілів, в якій не було шасі, що підтримує будь-які механічні компоненти під кузовом.

У 1954 році Citroen розробив першу у світі гідропневматичну підвіску, що самовирівнюється, а всього через рік Citroen DS став першим серійним автомобілем у світі, оснащеним дисковими гальмами в тому вигляді, в якому ми їх знаємо сьогодні. О, і ви знаєте ці круті фари на вашому Мерседесі, які регулюються на поворотах та поворотах для кращої видимості? Що ж, вам краще подякувати Citroen за це – компанія представила цю технологію на кількох своїх моделях ще у 1967 році. Citroen і досі тримає голову високо, знаючи, що це єдиний автовиробник, який виграв три різні чемпіонати Міжнародної автомобільної асоціації (IAF). Він надрив дупу на чемпіонаті світу з ралі-рейдів, чемпіонаті світу з ралі та чемпіонаті світу серед гоночних автомобілів, тому вони також має сильну історію в автоспорті. Досі не думаєте, що про Citroen варто знати? Сьогодні у Citroen є великий глобальний модельний ряд, який включає ряд моделей хетчбеків, позашляховиків і фургонів з цінами від трохи більше 10 000 євро до трохи більше 34 000 євро. У компанії навіть є кілька пропозицій фургонів та електромобіль, відомий як C-Zero.

Автомобільний портал 4Колеса

4koleca.com - найкраща онлайн-десктоп-платформа про автомобілі в Україні. Ми пропонуємо широкий оглаяд та асортимент автомобілів різних марок та моделей, від бюджетних до преміум-класу, від електрокарів до концеткарів. З 4koleca.com ви можете знайти свій ідеальний автомобіль у зручний для вас час. Наша команда експертів завжди готова допомогти вам з будь-якими питаннями та допоможе зробити правильний вибір. Приєднуйтесь до нашої спільноти та знайдіть свій ідеальний автомобіль сьогодні на 4koleca.com!

Останні огляди

Популярні марки:

Newsletter

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit!