Citroen

Citroen

Якщо ви живете в Північній Америці або Південній Азії, то ім'я Citroen для вас далеко не загальне, і ви, ймовірно, навіть не замислюєтеся про цей бренд. Однак ви, ймовірно, повинні це зробити, тому що Citroen був в авангарді автомобільної промисловості протягом 100 років, його коріння сягає березня 1919 року, коли компанія була заснована Андрієм Сітроен. Андре Сітроен дав компанії та світу багато інноваційних технологій, і саме завдяки йому був створений Traction Avant - перший у світі серійний передньопривідний автомобіль. Цей автомобіль також був першим, хто мав унітарну конструкцію, яка схожа на несучу конструкцію більшості сучасних автомобілів, в якій не було шасі, що підтримує будь-які механічні компоненти під кузовом.

У 1954 році Citroen розробив першу у світі гідропневматичну підвіску, що самовирівнюється, а всього через рік Citroen DS став першим серійним автомобілем у світі, оснащеним дисковими гальмами в тому вигляді, в якому ми їх знаємо сьогодні. О, і ви знаєте ці круті фари на вашому Мерседесі, які регулюються на поворотах та поворотах для кращої видимості? Що ж, вам краще подякувати Citroen за це – компанія представила цю технологію на кількох своїх моделях ще у 1967 році. Citroen і досі тримає голову високо, знаючи, що це єдиний автовиробник, який виграв три різні чемпіонати Міжнародної автомобільної асоціації (IAF). Він надрив дупу на чемпіонаті світу з ралі-рейдів, чемпіонаті світу з ралі та чемпіонаті світу серед гоночних автомобілів, тому вони також має сильну історію в автоспорті. Досі не думаєте, що про Citroen варто знати? Сьогодні у Citroen є великий глобальний модельний ряд, який включає ряд моделей хетчбеків, позашляховиків і фургонів з цінами від трохи більше 10 000 євро до трохи більше 34 000 євро. У компанії навіть є кілька пропозицій фургонів та електромобіль, відомий як C-Zero.

Автомобільний портал 4Колеса

4Колеса – найбільший автомобільний портал країн СНД та відмінний сайт для автолюбителів. Автосайт висвітлює різні напрямки автомобільної індустрії – новинки, огляди, тест-драйви та багато іншого. Автоблог стане для вас вірним другом та надійним помічником з вибору автомобіля та догляду за ним. Сайт постійно поповнюється цікавою корисною інформацією та авторськими статтями. Тут ви знайдете огляди від справжніх експертів та рекомендації професіоналів. Тепер вибрати, відремонтувати або просто вивчити автомобіль стало набагато простіше – наші статті зацікавлять навіть найсуворіших скептиків.

Останні огляди

Популярні марки:

Newsletter

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit!