Огляд Citroen C4 та електричного ë-C4 2021 року

П
ісля успішних наступу позашляховиків на ринок із запуском позашляховиків C3 Aircross та позашляховиків C5 Aircross — з 300 000 і 200 000 продажів відповідно — Citroën готовий до наступного етапу розгортання своєї продуктової стратегії продажів, твердо зосереджуючись на ринку хетчбеків. У 2019 році в Європі було продано понад 1 700 000 автомобілів – майже 11% від загального обсягу продажів легкових автомобілів – сегмент компактних хетчбеків є значним на європейському ринку.

Новий ë-C4 і новий C4 представляють компактний хетчбек нового покоління Citroën, натхненний клієнтами. Новий ë-C4 і новий C4, які працюють на 100% електричному, бензиновому або дизельному двигуні, перевершують очікування сегменту, водночас пропонуючи сучасну концепцію, повну характеру, мають усі якості, необхідні для того, щоб похитнути стандарти в сегменті, який вже є в сегменті.

Лінія компактних автомобілів Citroën є історією успіху протягом 92 років, охоплюючи десять поколінь, починаючи з самого першого C4 у 1928 році. Історія, яка включає в себе GS, визнаний європейським автомобілем року в 1971 році, який цього року святкує своє 50-річчя. Серія моделей, що налічує майже 12,5 мільйонів продажів, кожна з яких визнана своїм характером, комфортом і сумісністю протягом десятиліть: C4 (1928), Ami 6/Ami 8, GS/GSA, BX, ZX, Xsara, C4 (2004 і 2010) і C4 Cactus.

Завдяки унікальній і сміливій ідентичності, New ë-C4 і New C4 представляють нову концепцію в центрі сегменту компактних хетчбеків. Нова форма кузова поєднує в собі елегантність і динамічність хетчбека, водночас тонко переймаючи певні форми дизайну SUV. Аеродинамічний і плавний дизайн має нові світлодіодні V-подібні передні та задні фари, а також нове вираження стилю, яке є більш напористим, мускулистим та динамічним. Теплі кольори та високотехнологічність інтер’єру виражають комфорт і сучасність. Кожен клієнт зможе налаштувати свій автомобіль відповідно до своїх уподобань, маючи 31 комбінацію кольорів екстер’єру та шість інтер’єрів салону.

КУЗОВ

Типово для Citroën, дизайн нового ë-C4 і нового C4 виділяється поєднанням:

 • Елегантність, плавність і динамічність компактного хетчбека з вишуканими лініями та фірмовими деталями.
 • Характер і міцність позашляховика присутні в С4 завдяки великим колесам, широким і мускулистим формам і захисту кузова на 360°.

Короткі передній і задній звиси в поєднанні з колесами великого діаметру та дорожнім просвітом 156 мм (більше, ніж у конкурентів) надають автомобілю унікальну, наполегливу та впевнену піднесену поставу – і «готовий до стрибка». Завдяки довгій колісній базі (2670 мм) ці автомобілі є центром сегменту компактних хетчбеків за розмірами: 4360 мм у довжину, 1800 мм у ширину, 1525 мм у висоту. Завдяки високому зросту хетчбек має вищу «точку зору», ніж у конкурентів (1,22 м), забезпечуючи кращу видимість під час водіння.

Передня частина з V-подібним фірмовим освітленням поєднує в собі новий естетичний дизайн Citroën, який був представлений на концепті CXperience, Ami One і 19_19, а також на новому C3, представленому на початку 2020 року. Стиль є природним розвитком попереднього Citroën. Передня частина з подвійними фарами та хромованими шевронами, розтягнутими по всій ширині автомобіля. У цій новій унікальній ітерації шеврони поширюються на денні ходові вогні вгорі, а тепер і на фари внизу. Це підкреслює 100% світлодіодну технологію освітлення Citroën LED Vision зі світлодіодними денними ходовими вогнями та фарами з трьома світлодіодними модулями. Світлодіодні протитуманні фари в поєднанні з кольоровим оздобленням завершують цю інноваційну та високотехнологічну передню частину.

Високий і горизонтальний капот має таку ж увігнуту форму, що й позашляховик C5 Aircross, що забезпечує енергійність, міцність кузова. Передній бампер має матову чорну нижній обвіс для міцності у разі незначних ударів. На решітках повітрозабірника використовується візерунок «макрошеврон», подібний до того, що використовується на концептах Ami One і 19_19, що свідчить про увагу до деталей у цих нових моделях.

Аеродинамічний профіль, підкреслені м’язистими лініями, створюючи враження потужності, міцності та характеру. Великі колісні диски та шини діаметром 690 мм особливо виділяються завдяки продуманому дизайну 18-дюймових легкосплавних дисків, які є основою асортименту. Матові чорні колісні арки, з’єднані з порогами переднього та заднього бамперів, і декоративна накладка Airbump® із кольоровими вставками – підкреслюють форму кузова та дають захист та міцність. Хромовані накладки на вікна та нові дзеркала з сучасним та елегантним дизайном додають вишуканості хетчбеку.

Унікальна лінія даху та похиле заднє скло чітко виражають аеродинаміку автомобіля, а також спойлер, який підкреслює форми кузова. Цей похилий дах є натяком на культовий Citroën GS.

Задня частина виражає силу та динамічність. Конструкція задньої частини надає автомобілю динамічності, водночас додаючи не поганий об’єм багажника (380 літрів). З похилим заднім вікном і спойлером задня частина автомобіля черпає натхнення з моделі C4 Coupé 2004 року з оригінальним двокомпонентним заднім вікном, увінчаним аеродинамічним спойлером.

Знову ж таки, у задній частині New ë-C4 і New C4 створено фірмове V-подібне світлодіодне освітлення, яке було реалізовано на концептах Ami One і 19_19, забезпечуючи справжню узгодженість із передньою частиною.

Обвіс бампера – матово-чорного кольору – має хромовані вихлопні труби для бензинової та дизельної версій або унікальні вставки для версій BEV, що підкреслюють дизайн хетчбека. Два зовнішні повітрозабірники на задньому бампері переймають дизайн з C5 Aircross SUV.

Зовнішні налаштування, які пропонуються на новому ë-C4 та новому C4, дозволяють створити 31 різну комбінацію, поєднуючи:

Сім кольорів кузова: Polar White, Obsidian Black, Steel Grey, Platinum Grey, Elixir Red, Caramel Brown, Iceland Blue.

Пакети п’яти кольорів: глянсовий чорний, металевий пісок, текстурований сірий, анодований темно-червоний, анодований синій. Анодований синій є ексклюзивним для нового ë-C4 та ідентичний тому, що пропонується на C5 Aircross SUV Hybrid. Ці кольорові пакети складаються з кольорових вставок навколо передніх протитуманних фар і на панелях Airbump®. Кожен вибір кольору дозволяє створювати стримані, вишукані або більш динамічні комбінації.

Щоб ще більше підвищити індивідуальність, новий ë-C4 і новий C4 мають широкий вибір унікальних легкосплавних дисків і декоративних накладок, які підкреслюють колеса великого діаметру (690 мм):

 • 16-дюймові ковпаки "Spring"
 • 16-дюймові диски "Steel & Style"
 • 17-дюймові легкосплавні диски з діамантовою огранкою "Upstream" - лише для міжнародного ринку
 • 18-дюймові ковпаки "Aerotech"
 • 18-дюймові легкосплавні диски Aeroblade з діамантовою огранкою, ексклюзивні для нового C4
 • 18-дюймові легкосплавні диски "Aeroblade Dark", ексклюзивні для нового C4
 • 18-дюймові легкосплавні диски «Crosslight» з діамантовою огранкою, ексклюзивні для нового ë-C4 – 100% електричні

ПІДВІСКА

Новий ë-C4 і новий C4 у стандартній комплектації оснащені інноваційною системою підвіски бренду Citroën із прогресивними гідравлічними подушками®, яка вперше була представлена ​​на C4 Cactus і C5 Aircross SUV. Налаштування підвіски забезпечує водієві та пасажирам неперевершений комфорт і ефект «поїздки на чарівному килимі».

Це головне нововведення — ексклюзивне для Citroën — спрямоване на оптимізацію якості їзди, яка так дорога для потенційного покупця.

На розробку цієї системи підвіски було подано двадцять патентів. Принцип його дії простий. У той час як звичайні системи підвіски мають амортизатор, пружину та механічні відбійники на кожному куті, система Citroën Progressive Hydraulic Cushions® додає два гідравлічні упори: один для стиснення, інший для декомпресії. Підвіска працює в два етапи залежно від прикладених навантажень:

Однак наявність гідравлічних упорів означає, що підвіска має більшу свободу налаштування, щоб досягти легендарного ефекту «поїздки на чарівному килимі» тобто супер мяка підвіска.

Під час сильних ударів пружина й амортизатор працюють разом із гідравлічними обмежувачами стиснення чи декомпресії, які поступово сповільнюють відкид амортизатору, щоб уникнути поштовхів у кінці роботи діапазону підвіски. На відміну від традиційного механічного упору, який поглинає енергію, але потім повертає її частину у вигляді удару, гідравлічний упор поглинає та розсіює цю енергію.

САЛОН

З першого погляду інтер’єр вселяє довіру на якість і сучасність. Citroën Advanced Comfort® пропонує комфорт завдяки своїй чистій сучасній панелі приладів, панелям дверей м’якої форми, численним відділенням для речей, м’яким матеріалам і сидінням, які запрошують пасажирів розслабитися в салоні. Широка горизонтальна панель приладів створює відчуття простору та об’єму, водночас пропонуючи численні відділення для речей, вбудовані в дизайн. Про інтелектуальне правильне оформлення свідчать панель приладів, підтримка Smart Pad Citroën™. Приладова панель, що природним чином переходить у дверні панелі, створює ефект обгортання, який посилює враження захищеності та спокою в салоні, а висока та широка центральна консоль підкреслює статус цього компактного хетчбека.

Пасажири занурюються в комфортну та затишну атмосферу: на приладовій панелі з’явився новий візерунок із зернистим шевроном, нові візерунки на сидіннях Advanced Comfort, а кольорові схеми інтер’єру узгоджують сидіння з новими дверними панелями. Матеріали додають цінності та є м’якими на дотик у зонах контакту: зокрема формована верхня частина приладової панелі, загорнуті смуги панелі передніх дверей та м’яка обшивка підлокітників. Матові хромовані або глянцеві чорні акценти на вентиляційних отворах, кермі, приладовій панелі, елементах керування кондиціонером та інформаційно-розважальною системою, центральній консолі та панелі приладів додають вишуканості салону та служать для визначення корисних функцій.

Кермо має широку нижню спицю, яка містить елементи керування ліворуч допоміжними елементами для водія і елементи керування інформаційно-розважальною системою праворуч. Нові глянцеві чорні підрульові пелюстки автоматичної коробки передач інтегровані в кермо для миттєвого перемикання передач незалежно від кута керма.

HMI (людино-машинні інтерфейси) привносять технології та сучасність у салон. Безкаркасна цифрова приладова панель високої чіткості має оригінальну та зрозумілу ідентифікаційну графіку Citroën. Підсвічується білим декоративним освітленням. Великий кольоровий проекційний дисплей простий у використанні та дозволяє водієві зосередитися на дорозі попереду, відображаючи важливу інформацію про водіння в розбірливій та інтуїтивно зрозумілій формі. У центрі, у верхній частині приладової панелі, ультратонкий 10-дюймовий сенсорний екран без полів є нервовим центром елементів керування. Приладова панель має глянцеве чорне покриття та механічний хромований циферблат.

ë-C4 і C4 мають новий елегантний металевий важіль автоматичної коробки передач. Він має три звичайні положення (R, N і D), які підсвічуються для чіткості. Також є дві кнопки з підсвічуванням: P для активації режиму паркування, M для активації ручного режиму водіння (для звичайних версій двигуна) або B для активації режиму рекуперації енергії «Гальмування» для електричної версії. Консоль також містить електричне стоянкове гальмо та селектор режимів водіння, який має три налаштування на версіях з автоматичною коробкою передач: Eco, Normal, Sport.

Шість оригінальних і вишуканих колірних рішень інтер'єру. Завдяки теплим, м’яким на дотик матеріалам у простих або більш яскравих тонах колірні схеми інтер’єру, які пропонуються в усьому асортименті легкових автомобілів, стали фірмовими знаками салонів Citroën. Оббивка та шви на сидіннях Advanced Comfort у нових автомобілях повторюють ті, що були раніше представлені на новому C3. Контрастна кольорова смуга у верхній частині спинок повторює кольорові вставки на дверних панелях і підсилює відчуття простору в салоні.

Доступно шість різних інтер’єрів:

 • Стандартна атмосфера: проста з чорною тканиною в поєднанні з сірою смугою.
 • Urban Grey із сидіннями Advanced Comfort: комфорт м’якої сірої тканини «Chevrons» у поєднанні з чорної шкіри та з графічним трафаретним візерунком «шеврон».
 • Metropolitan Grey із сидіннями Advanced Comfort: шикарне й модне поєднання м’якої тканини з ефектом чорної шкіри, сірої тканини та сірої тканинної стрічки з графічним трафаретним візерунком.
 • Metropolitan Blue із сидіннями Advanced Comfort: вишуканість і оригінальність колірної гами, що поєднує м’яку тканину з ефектом шкіри «Saphyr», синю тканину та металеву сріблясту тканинну стрічку.
 • Hype Black із сидіннями Advanced Comfort: універсальна відмінність м’якої чорної зернистої шкіри «Siena» в поєднанні з тканиною з ефектом чорної шкіри та сірою тканинною смугою з графічним візерунком.
 • Hype Red із сидіннями Advanced Comfort: м’яка червона зерниста шкіра «Siena» в поєднанні з чорною шкіряною тканиною на сидіннях і дверних панелях. Сірі смуги з алькантари на спинках сидінь і сіра плівкова прикраса з візерунком шеврон на дверях поєднується з унікальною вишивкою.

Широкі та затишні сидіння в новому ë-C4 та новому C4 запрошують пасажирів залізти всередину. Вони створюють приємне відчуття комфорту, завдяки підвищеній висоті дорожнього просвіту - усі пасажири можуть бачити далі та спокійно дивитися на дорогу.

Ще одна інновація — також ексклюзивна для Citroën — сидіння Advanced Comfort доступні в усьому асортименті. Вони були представлені в лінійці Citroën на C4 Cactus і C5 Aircross SUV. Вони доступні на новому ë-C4 та новому C4 як частина інтер’єрів Urban Grey, Metropolitan Grey, Metropolitan Blue, Hype Black та Hype Red.

Щоб підвищити відчуття комфорту в салоні, передні сидіння можуть мати підігрів і функцію масажу.Смуги на передніх і задніх дверних панелях можна замінити в новому ë-C4 - на розсуд клієнта - на синьо-зелену плівкову прикрасу з шевронним графічним мотивом.

Запускаючи нову лінійку електрифікованих автомобілів, Citroën підтримує водія, пропонуючи чіткі та інтуїтивно зрозумілі інтерфейси керування, які легко читати, легко зрозуміти та використовувати. Мета проста: зміцнити зв’язок між водієм і його автомобілем. На цифровій приладовій панелі стан батареї або діапазону ходу, а також вибір з трьох режимів: індикатор потужності (потужність), витрата енергії або споживання тепла. Останнє дає змогу побачити вплив обігріву в салоні та температурного комфорту на використання енергії.

Доступні безпосередньо за допомогою кнопки на центральній консолі, певні сторінки на сенсорному екрані відображають робочий стан системи або налаштування для відкладеного заряджання акумулятора. Коли автомобіль заряджається, на екрані може відображатися час, що залишився до досягнення повної зарядки (у годинах і хвилинах), відновлений запас ходу (у милях/км) або відновлений заряд акумулятора у відсотках.

Особливу увагу приділено сховищам в салоні автомобіля. Конструкція автомобіля збільшила місця для зберігання. Не менше 16 відкритих або закритих відділень для зберігання забезпечують загальний об’єм 39 літрів відділень для більшої практичності. Це інноваційні та практичні місця для зберігання відповідає постійно зростаючим очікуванням пасажирів, як передніх, так і задніх.

Унікальне сховище та обладнання для переднього пасажира:

 • Підтримка Smart Pad Citroën™ — це світова прем’єра нових ë-C4 і нового C4. Це висувна система, призначена для розміщення планшетного комп’ютера. Він міцний, функціональний і вбудований безпосередньо в панель приладів. Це дозволяє передньому пасажиру максимально використати час, проведений у салоні.
 • Лоток приладової панелі — це велика висувна шухляда з м’яким механізмом, розташована перед переднім пасажиром. Він має спеціальну протиковзку поверхню для безпечного зберігання особистих речей або планшета.
 • Висока і широка центральна консоль була розроблена, щоб забезпечити максимальний простір для зберігання
 • Велика зона зберігання перед консоллю має протиковзку роздільну кришку, щоб деякі предмети були приховані, а інші могли бути легкодосяжними на верхній частині кришки.
 • Відкрита зона бездротової зарядки для смартфонів поєднується з двома роз’ємами USB, один з яких типу C.
 • Слот для зберігання різних дрібниць перед важелем коробки передач.
 • Велике центральне відділення для зберігання з розсувною застібкою, що приховує два підстаканники.
 • Достатній простір для зберігання під переднім центральним розсувним підлокітником.

Для задніх пасажирів:

Підстаканники та місце для зберігання таких предметів, як ручки, у складному підлокітнику заднього сидіння.

Кишені для карт на спинці передніх сидінь.

Усі пасажири також отримають перевагу від широких і глибоких ящиків для передніх і задніх дверей.

Компактний хетчбек має бути багатоцільовим автомобілем, здатним на все. Новий ë-C4 і новий C4 пропонують як компактні зовнішні розміри для збереження маневреності, так і щедрий внутрішній простір, зокрема завдяки колісній базі розміром 2670 мм – одній із найдовших у сегменті – що підкріплює простір для колін «Найкращий у своєму класі» ззаду на 198 мм. Зовнішня ширина 1800 мм дозволяє легко розмістити трьох людей ззаду, забезпечуючи 1380 мм ширини в плечах і 1440 мм в ліктях.

Завдяки просторому багажнику об’ємом 380 літрів і низькому плоскому борту багажника (715 мм) нові ë-C4 і нові C4 можуть бути адаптовані відповідно до індивідуальних потреб. Для додаткової зручності двопозиційна підлога дозволяє розділити багажник на відділення та забезпечує рівну підлогу, коли задні сидіння складено. Для ще більшої практичності в повсякденному житті передбачені гачки для підвішування сумок, а лижний люк дозволяє запихнути в салон особливо довгі предмети.

Особливу увагу було приділено акустичній ізоляції з акцентом на шум від руху та аеродинамічний шум, забезпечуючи пасажирам виняткову звукоізоляцію. Особливу увагу приділено ізоляції навколо блоку двигуна. Усередині нового ë-C4 виняткова тиша, без вібрації, яка б порушувала спокій і тишу в салоні.

18-дюймові легкосплавні диски «Crosslight» з алмазним огранюванням на новому ë-C4 були спеціально розроблені для підвищення комфорту від вібрації.

На додаток до цифрової обробки звуку Arkamys, New ë-C4 і New C4 також пропонують систему Hi-Fi з вісьмома динаміками. Один динамік у верхній частині панелі приладів, низькочастотні динаміки в передніх і задніх дверях, високочастотні динаміки в стійках лобового скла та сабвуфер під підлогою багажника — це дозволяє любителям музики насолоджуватися музикою.

Бортове освітлення є одним із стовпів програми Citroën Advanced Comfort®. Пасажири занурюються в спокійну та позитивну атмосферу завдяки великій площі скла 4,3 м² і теплим матеріалам. Світла обшивка даху та внутрішня обробка стійок забезпечують прозорість і тепло, тоді як деякі інтер’єри мають яскравіші відтінки, які є незвичайними для автомобільного середовища, наприклад, Metropolitan Blue або Hype Red.

На додаток до бічних вікон і фар, нові ë-C4 і новий C4 також мають великий панорамний люк з електроприводом, який заливає салон світлом. Його конструкція зберігає вільний простір для голови ззаду та поставляється в комплекті з сонцезахисною шторкою для регулювання освітлення в салоні.

Вночі атмосфера приємна та заспокійлива, зокрема завдяки світлодіодному фоновому освітленню цифрової приладової панелі, яке поєднується з білим підсвічуванням функцій водіння та бортового комфорту, а також передніх і задніх ліхтарів.

Забезпечуючи комфортну температуру навіть у найекстремальніших умовах, нові ë-C4 і нові C4 пропонують:

 • Підігрів вітрового скла та керма - для окремих ринків, новинка в асортименті Citroën
 • Підігрів передніх і задніх сидінь
 • Двозонна автоматична система клімат-контролю з подвійними елементами керування для зручності використання: фізичним керуванням на центральній передній панелі та цифровим керуванням на сенсорному екрані
 • Вентиляційні отвори в задній центральній консолі для задніх пасажирів

БЕЗПЕКА

Новий ë-C4 і новий C4 оснащені системами допомоги водієві – загалом не менше 20 технологій останнього покоління. Це стільки ж, скільки на позашляховику C5 Aircross, який є еталоном систем допомоги водінню в Citroën.

Активне гальмування: ця система автоматично гальмує транспортний засіб, якщо існує ризик зіткнення, виявляючи та аналізуючи перешкоди, нерухомі чи рухомі, пішоходів, велосипедистів або транспортні засоби, зокрема вночі.

Попередження про ризик зіткнення: попереджає водія про небезпеку зіткнення з транспортним засобом, що їде попереду, починаючи зі швидкості 30 км/год (19 миль/год). Гальмо безпеки після зіткнення активується автоматично, щоб уникнути подальшого руху.

Система моніторингу сліпих зон: підсвічування зовнішніх дзеркал попереджає водія, якщо в сліпій зоні є автомобіль.

Активна система попередження про виїзд зі смуги руху: система попереджає водія та коригує траєкторію автомобіля, щойно виявляє ризик ненавмисного виїзду зі смуги без вказівки водія. Водій може запобігти цій корекції, якщо він міцно тримає кермо.

Адаптивний круїз-контроль із функцією Stop & Go: система адаптується до швидкості автомобіля попереду, автоматично підтримуючи безпечну дистанцію, попередньо вибрану водієм. У разі необхідності система також має можливість зупинити автомобіль і знову запустити його автоматично, не торкаючись водієві гальма або газу.

Highway Driver Assist: цей напівавтономний пристрій другого рівня поєднує в собі адаптивний круїз-контроль із функцією Stop & Go і активним попередженням про виїзд зі смуги руху. Водій може частково делегувати керування транспортним засобом, єдиним обмеженням є зосередження на дорозі, тримаючи руки водія на кермі.

Попередження про перерву на каву: індикатор на приладовій панелі попереджає водія про те, що треба зробити перерву після двогодинної їзди на швидкості вище 43 миль/год (70 км/год).

Попередження про увагу водія: система оцінює стан пильності водія, визначаючи відхилення траєкторії від дорожньої розмітки, і попереджає його, якщо рівень його пильності знижується.

Розширене розпізнавання дорожніх знаків і рекомендації: Ця система відображає обмеження швидкості на панелі приладів, а також деякі інші дорожні знаки (зупинка, вулиця з одностороннім рухом тощо). Бажана швидкість встановлюється однією дією водія.

Інтелектуальне світло фар: пристрій дозволяє автоматично перемикатися з дальнього на ближнє світло (і навпаки).

Безключовий доступ і запуск без ключа: просто візьміть із собою ключ, щоб відімкнути автомобіль, коли наближаєтеся до нього, а потім завести його та знову замкнути.

Кольоровий проекційний дисплей: основна інформація про водіння (швидкість, навігація тощо) проектується в кольорі в прямому полі зору водія, дозволяючи йому зосередитися на дорозі попереду.

Автоматичне електричне стоянкове гальмо: ця система автоматично вмикає стоянкове гальмо, коли двигун вимикається, і відпускає його, щойно автомобіль починає рух. Водій може будь-коли втрутитися, щоб застосувати або відпустити стоянкове гальмо за допомогою елемента керування на центральній консолі.

Датчики бокового паркування: ця система надає інформацію про близькість перешкод з боків автомобіля, що маневрує, запам’ятовуючи дані, зібрані датчиками, розташованими на передньому та задньому бамперах, пов’язаних із траєкторією автомобіля.

Камера заднього виду з верхнім заднім оглядом: щойно вибрано передачу заднього ходу, камера відображає задній вид автомобіля на сенсорному екрані з кольоровими позначками відповідно до близькості будь-яких перешкод. Відображається 180° зображення області позаду транспортного засобу, якщо дивитися зверху.

Огляд 360°: ця функція активується автоматично, коли автомобіль включено на задній передачі або вручну водієм, забезпечує відеодопомогу під час усіх маневрів на низькій швидкості, забезпечуючи огляд на 360° з верхньої частини автомобіля та навколо нього. Подання оновлюється в міру руху автомобіля.

Park Assist: Ця система є активним допоміжним при паркуванні для паралельного паркування (в’їзд і виїзд) або паркувальних місць (в’їзд), що робить маневри плавнішими, легшими та безпечнішими.

Допомога при рушанні на підйомі: система запобігає небажаному руху автомобіля, допомагаючи рушати з місця під час підйому, коли педаль гальма відпущена. Ця функція діє на схилах понад 3%, стабілізуючи автомобіль протягом двох секунд.

Функція статичного поворотного освітлення: правий або лівий протитуманний ліхтар вмикається на додаток до дальнього світла фар, щоб освітлювати до 75° правого або лівого кута автомобіля, залежно від кута повороту керма.

Контроль стійкості причепа: це стабілізатор причепа на транспортних засобах, обладнаних заводським додатковим пристроєм для буксирування. Він виявляє причіп, щойно його електричний роз’єм під’єднується до автомобіля, і зменшує розгойдування за допомогою окремих і поперемінних гальмівних дій на кожному колесі передньої осі. У разі значного руху причепа система зменшує крутний момент двигуна та гальмує автомобіль усіма чотирма колесами, щоб якнайшвидше скорегувати швидкість.

ConnectedCAM Citroën® — це незалежна система камер, вбудована в основу дзеркала заднього виду. Він використовує технології Full HD і GPS. Камера дозволяє робити фото або відео зовнішньої сцени перед вашим автомобілем із збереженням відповідних даних на вбудованій карті пам’яті на 16 ГБ. Завдяки з’єднанню Wi-Fi дані, записані камерою, можна передавати на смартфон для обміну електронною поштою чи соціальними мережами. ConnectedCAM Citroën® постійно знімає дорогу перед лобовим склом і автоматично зберігає записи в разі аварії. Ця система призначена як для розваги, так і для безпеки. Ця система, як правило, для Citroën, уже доступна на нових позашляховиках C3 та C5 Aircross.

Connect Assist, безкоштовна цілодобова служба екстреного виклику та допомоги без передплати, що залежить від місця розташування, яка дозволяє надіслати відповідну допомогу клієнту або автоматично, або натиснувши кнопки екстреної допомоги. Існує також електронна система дистанційного керування транспортним засобом на відстані за допомогою програми MyCitroën (новий ë-C4 пропонує програмування, заряджання та попереднє нагрівання або попереднє охолодження для оптимізації електричної автономності, перевірку ємності акумулятора та залишкового запасу ходу, пробігу і місцезнаходження автомобіля).

Connect Nav — це тривимірна підключена навігаційна система останнього покоління, яка поєднується з підключеними службами, такими як TomTom Traffic, для отримання інформації про дорожній рух у реальному часі, розташування та ціни на автозаправних станціях і автостоянках, інформації про погоду та місцевого пошуку визначних місць. Користувачі також оцінять сповіщення про небезпечну зону. У новому ë-C4 ця система ще більше вдосконалена завдяки POI, що включає зони електричної зарядки на додаток до заправних станцій і графіку, що показує радіус дії відповідно до рівня заряду акумулятора.

Connect Play за допомогою функції Mirror Screen, сумісної з Android Auto та Apple CarPlay™, дозволяє пасажирам у повній безпеці користуватися програмами з вашого смартфона на сенсорному екрані. Новий ë-C4 і новий C4 мають чотири USB-роз’єми, які дозволяють кожному заряджати свої смартфони: два роз’єми внизу центральної консолі (один USB типу A та один USB типу C) і два в задній частині центральної консолі (один USB типу A та один USB типу C).

ДВИГУН

Новий ë-C4 втілює в собі високотехнологічну та сучасну електричну мобільність – новий ë-Comfort клас. Після C5 Aircross SUV Hybrid, Ami, ë-Dispatch і ë-SpaceTourer, новий ë-C4 дозволяє вам щодня їздити в режимі, ідеально ізольований від дороги та зовнішнього світу, у тихій, схожій на кокон обстановці - тому всі зовнішні стреси відфільтровані. Завдяки електро двигуну, всіх пасажирів огортає аура спокою. Безшумна робота, плавність руху автомобіля, задоволення від водіння, м'яка підвіска, м'які сидіння Advanced Comfort, усунення вібрації на борту, ергономіка та простота використання інтерфейсів і спеціалізованих сервісів - все сприяє підвищений комфорт для всіх пасажирів.

Новий ë-C4 має ефективну електричну силову установку з нульовими викидами CO2 і запас ходу WLTP 217 миль (350 км). На додаток до задоволення від водіння на 100% електриці, без викидів CO2 і реальної ефективності в повсякденному використанні, новий ë-C4 також дає доступ до зон руху з низьким рівнем викидів у деяких містах, куди дедалі більше забороняється проїзд звичайних транспортних засобів.

100% електричний двигун потужний і енергійний незалежно від обставин. Він має 136 к.с., 260 Нм крутного моменту, який доступний миттєво, час 0-62 милі/год за 9,7 секунди в спортивному режимі та максимальну швидкість 93 милі/год (150 км/год). Акумуляторна батарея ємністю 50 кВт/год розрахована як високовольтна літій-іонна батарея 400 В.

Новий ë-C4 має функцію «Гальмування», щоб посилити уповільнення автомобіля без натискання педалі гальма. Система дозволяє рекуперувати енергію під час уповільнення автомобіля, на відміну від звичайних бензинових і дизельних версій. Ця дія дозволяє водієві частково зарядити акумулятор і збільшити запас ходу.

Доступно кілька режимів водіння, які активуються селектором режимів на центральній консолі: Eco, Normal або Sport. Система дозволяє водієві вибирати між продуктивністю та оптимальним екологічним водінням.

Гарантія на акумулятор становить вісім років або 100 000 миль при 70% зарядженої ємності.

Оптимізовано час зарядки:

У режимі 4 на громадській зарядній станції за допомогою зарядного пристрою потужністю 100 кВт акумулятор заряджається зі швидкістю приблизно 6,2 милі/хв (10 км/хв), що є найкращим показником у сегменті. 80% заряду здійснюється за 30 хвилин.

У режимі 3, вдома за допомогою Wallbox на 32 А, підзарядка займає лише 7,5 годин з однофазним джерелом живлення або навіть 5 годин з трифазним джерелом живлення та додатковим вбудованим зарядним пристроєм на 11 кВт.

У режимі 2, вдома і для епізодичних потреб, батарею можна заряджати за допомогою звичайної побутової розетки.

Щоб спростити життя клієнтів і надати їм змогу щодня насолоджуватися електромобілем завдяки швидшій зарядці, Citroën піклується про все та пропонує рішення «єдиного вікна» для встановлення Wallbox вдома.

Зарядка проста і може бути запрограмована заздалегідь або відкладена, щоб скористатися більш вигідними цінами на електроенергію в період непікової навантаження. Клієнти можуть попередньо встановити час заряджання за допомогою сенсорного планшета в салоні автомобіля або за допомогою програми MyCitroën. Заряджати легко завдяки ергономіці зарядного порту та доступності кабелю(ів), які зберігаються під підлогою багажника. Зарядний порт має кольоровий індикатор, щоб користувач міг контролювати процес заряджання. За зарядкою також можна стежити в додатку MyCitroën.

Новий ë-C4 і новий C4 разом пропонують повний асортимент ефективних і високопродуктивних силових агрегатів, які відповідають потребам кожного:

Новий ë-C4

 • 100% ëelectric: Один 100% електричний двигун: 136 к.с. (100 кВт) - Акумулятор 50 кВт/год.

Новий C4:

 • П'ять бензинових двигунів Euro 6d: PureTech 100 S&S 6-ступінчаста механіка, PureTech 130 S&S 6-ступінчаста механіка
 • PureTech 130 S&S EAT8 Auto, PureTech 155 S&S EAT8 Auto та PureTech 155 EAT8 Auto - лише міжнародні ринки
 • Два дизельних двигуна Euro 6d: BlueHDi 110 S&S 6-ступінчаста механіка та BlueHDi 130 S&S EAT8 Auto.

Якщо Вам сподобався пост чи сам сайт поділіться будь-ласка в соц.мережах для нас це важливо. СЛАВА ЗСУ - УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ

,

Поделиться

АВТОР

Валентин Шостак

Контент-менеджер - автомобільний експерт з електроавтомобілів

Автомобільний портал 4Колеса

4koleca.com - найкраща онлайн-десктоп-платформа про автомобілі в Україні. Ми пропонуємо широкий оглаяд та асортимент автомобілів різних марок та моделей, від бюджетних до преміум-класу, від електрокарів до концеткарів. З 4koleca.com ви можете знайти свій ідеальний автомобіль у зручний для вас час. Наша команда експертів завжди готова допомогти вам з будь-якими питаннями та допоможе зробити правильний вибір. Приєднуйтесь до нашої спільноти та знайдіть свій ідеальний автомобіль сьогодні на 4koleca.com!

Останні огляди

Популярні марки:

Newsletter

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit!