- Великолепный стиль и роскошь для базовой модели
- По-прежнему в моде, хотя это не QV.
Крім моделі Quadrifoglio, Giulia доступна у двох інших варіантах: модель стандартного рівня та Giulia Ti. Що стосується версій без Quadrifoglio, ви отримуєте 2,0-літровий чотирициліндровий двигун з турбонаддувом, який забезпечує потужність 280 кінських сил і 206 Нм крутного моменту. Інші стандартні функції включають семидюймову інформаційно-розважальну систему, світлодіодне зовнішнє освітлення, подвійну вихлопну систему та можуть бути встановлені з повним приводом за невелику плату.
Рід Бігланд, голова Alfa Romeo, сказав: “Цілком нова Giulia – результат нашої 105-річної пристрасті до італійського стилю, майстерності та продуктивності. Лінія Giulia, створена в Італії, встановлює абсолютно новий стандарт для сегменту найшвидшого серійного чотиридверного седана у світі з найкращими у своєму класі двигунами, абсолютно новою ексклюзивною архітектурою, приголомшливим дизайном та новітніми технологіями.”
І він абсолютно правий. Це одна з тих машин, яка виправдовує ажіотаж, створений за останні кілька років. Це доступний стильний автомобіль. Але перш ніж ми забігаємо надто далеко вперед, краще поглянемо на нову Alfa Romeo Giulia.
Дивлячись на зовнішній вигляд, ми бачимо багато тих же дизайнерських елементів, які ми бачили на QV.
Попереду у автомобіля такі ж трикутні центральні грати з хромованим контуром. Великі кутові вентиляційні отвори переносяться на базову модель, але не виглядають такими високими. Маленькі отвори вентиляції у верхньому, зовнішньому куті кожного великого вентиляційного отвору були виключені з базової моделі. Ви також помітите, що передня панель плоска унизу, оскільки Alfa не перенесла передній спойлер з QV на базову модель. Капот та фари зовні ідентичні моделі QV.
З обох боків базова модель Giulia не сильно відрізняється від QV. Альфа навіть використовувала ті ж самі колеса від QV на базовій моделі. Єдина різниця в тому, що Alfa не мала маленького вентиляційного отвору на крилі. Позаду ми бачимо ті самі задні ліхтарі від QV, але на кришці багажника немає невеликого спойлера, який ми бачили на QV. Задній дифузор був значно пом'якшений, і цей новий, більш гладкий блок поступається місцем одному хромованому випускному отвору на кожному куті з відбивачами, розташованими над ними.
Загалом, Alfa непогано впоралася із зовнішнім виглядом нової базової моделі Giulia. Чесно кажучи, я очікував, що це буде набагато гірше, ніж насправді. Отже, зовні Giulia тримається досить добре, але як щодо внутрішньої частини?
Габаритні розміри | Alfa-Romeo Giulia |
---|---|
Кількість місць | 5 м |
Довжина | 4 643 мм |
Ширина | 2 024 мм |
Висота | 1 438 мм |
Колісна база | 2 820 мм |
Передня колія | 1 559 мм |
Задня колія | 1 629 мм |
Споряджена маса | 1 605 кг |
Повна маса | 2 105 кг |
Об'єм багажника | 480 л |
Об'єм бака | 58 л |
Усередині кабіна була обладнана тим, що Alfa називає "людино-машинним інтерфейсом".
Всі основні елементи керування, включаючи кнопку запуску, вбудовані в кермо. Потім на консолі є дві ручки, що використовуються для керування Alfa DNA або 8,8-дюймової інформаційно-розважальної системи Connect 3D Nav. Ця інформаційно-розважальна система оснащена голосовою активацією та пропонує можливість підключення до мобільних пристроїв під керуванням Apple iOS або Android. У системі використовувалися 3D-карти високої роздільної здатності та технологія Dead Reckoning – система, яка може провести за маршрутом вас навіть без сигналу GPS.
За кермовим колесом знаходиться комбінація приладів з 3,5-дюймовим або семидюймовим дисплеєм, залежно від моделі. Інформація, що відображається на комбінації приладів, залежить від того, який режим обраний, включає показання прискорення, показання витрати палива і передбачувані точки перемикання передач.
Система Harmon Kardon South Theater входить у стандартну комплектацію та пропонує потужність до 900 Вт від 12-канального підсилювача класу D. У салоні розміщено 14 динаміків, що значною мірою перетворює Alfa на концертний зал на колесах.
Як видно на зображеннях, салон витончено обтягнутий чудовою шкірою. Панель гладка, з круглими вентиляційними отворами HVAC на кожному куті та двома прямокутними вентиляційними отворами під дисплеєм інформаційно-розважальної системи. Є як мінімум два варіанти інтер'єру на вибір. Варіант чорний: чорні шкіряні сидіння та чорна шкіра скрізь із чорними вставками, розташованими тут і там. Інший варіант – жовто-коричневий та чорний зі вставками під дерево. У цій конфігурації верх кожної дверної панелі чорний, як і верх панелі приладів. Вставки під дерево встановлені навколо підлокітників дверей, під верхньою панеллю приладів та на центральній консолі. Решта салону, включаючи килим, центральну консоль та сидіння, пофарбована в коричневий колір.
Giulia поставляється з рядом функцій безпеки як стандартне обладнання, залежно від рівня модельної комплектації, що розглядається. Такі речі, як векторизація моменту, що крутить, активний аеродинамічний спліттер і управління областю шасі, доступні тільки на Giulia QV. Giulia стандартної комплектації поставляються із вбудованою інтелектуальною гальмівною системою. Ця система поєднує в собі контроль стійкості та традиційну гальмівну систему. Миттєве спрацювання гальм забезпечує рекордно малий гальмівний шлях: Giulia зупиняється на швидкості 100 км/год всього за 35 м. Попередження про лобове зіткнення, автоматичне екстрене гальмування з виявленням пішоходів та попередження про виїзд зі смуги руху також входять до стандарту. Додаткові функції включають адаптивний круїз-контроль та моніторинг сліпих зон.
Як і очікувалось, 2,9-літровий бітурбований двигун потужністю 505 л. був зарезервований лише для Giulia Quadrifoglio. Моделі без Quadrifoglio пропонуються в Європі з бензиновим двигуном та двома варіантами дизельного двигуна. Першим іде алюмінієвий 2,0-літровий чотирициліндровий двигун. Завдяки використанню електрогідравлічного приводу клапана MultiAir, системи наддуву 2-в-1 та прямого впорскування 2,0-літровий двигун видає 197 к.с. і 329 Нм крутного моменту. У цьому двигуні потужність передається на задні колеса через нову восьмиступінчасту автоматичну коробку передач.
Дизельний варіант представлений 2,2-літровим чотирициліндровим двигуном. Залежно від конфігурації, дизель видає 180 л. і 448 Нм крутного моменту або 150 л. і 380 Нм крутного моменту. Будь-який варіант дизельного двигуна може працювати в парі з новою восьмиступінчастою автоматичною або шестиступінчастою механічною коробкою передач.
У США, однак, не-Quadrifoglio Giulia надійде лише з 2,0-літровим бензиновим двигуном. Цей чотирициліндровий двигун вироблятиме більше коней, ніж його європейський побратим, його потужність складає 280 к.с. і 415 Нм крутного моменту. Вся ця міць передаватиметься на колеса через восьмиступінчасту автоматичну коробку передач. Моделі із заднім приводом зможуть розігнатися від 0 до 100 км/год за 5,1 секунд, а максимальна швидкість складе 240 км/год. Повнопривідна система Q4, яка може передавати до 60% крутного моменту на передню вісь, буде запропонована як опція.
Альфа-Ромео Giulia оснащена ексклюзивною системою підвіски на подвійних поперечних важелях, яка має напіввіртуальну вісь кермового управління та підвіску на 4,5 важеля з можливістю регулювання сходження в задній частині. Задня поперечка зроблена з алюмінієвого композиту та пластику. Іншу економію у вазі можна знайти в карданному валу з вуглецевого волокна та алюмінієвих рам підвіски. Зайве говорити, що Alfa Romeo доклала всіх зусиль, щоб у Giulia була добре розподілена вага і відмінне співвідношення потужності та ваги. Приємно бачити, що Alfa не залишила базової моделі Giulia без легких матеріалів. Це свідчить, що він зацікавлений у продажу моделей меншого розміру так само, як і у продажу QV.
Ціни на Giulia не такі вже й погані. Модель у стандартній комплектації коштує від 37 995 $. Giulia Ti коштує всього 39995 $ плюс додаткові послуги, в той час як Quadrifoglio майже подвоюється в ціні до 72 000 $. Можна за додаткову плату можна розширити комплектацію до повнопривідної системи Alfa Q4 за додаткові 2 000$, що коштує, щоб отримати додаткову тягу.
Повинен сказати, що я дуже вражений тим, як Alfa Romeo впоралася з Giulia після того, як деякий час тому вже бачив Giulia QV. Alfa, схоже, витратила чимало часу на створення моделі, яка б відрізнялася від QV, не прибираючи при цьому всі розкішні зручності, що робили автомобіль таким бажаним. Зрештою, якщо ви шукаєте швидкий і потужний седан, вам варто вибрати QV, але якщо мова йде про більш ніж комфортний сімейний автомобіль, підходящий вибір Alfa Romeo Giulia.
Audi A4
A4 представила своє п'яте покоління, що у кращому разі викликало помірну еволюцію. У нього є більш вишукані радіаторні грати з новим зовнішнім освітленням (LED) і оновленою інформаційно-розважальною системою MMI, точкою доступу 4G LTE і, нарешті, віртуальною кабіною Audi. Він далеко не такий стильний та агресивний, як Giulia, але й не потворна машина, якщо ви не заперечуєте проти стилістичних реплік Audi. Інтер'єр стильний, але має той же німецький стиль, що і C-Class і 3 Series, включаючи інформаційно-розважальний дисплей у верхній частині панелі приладів.
Щодо вихідної потужності, ви можете отримати 2,0-літровий бензиновий агрегат, який забезпечує 252 к.с. і 370 Нм крутного моменту. Однак цього недостатньо, щоб не відставати від Giulia: розгін до 100 км/год займає 6,1 секунд, а максимальна швидкість обмежена 230 км/год. Ціна починається з 34 900 $ і піднімається до 45 900 $ у комплектації Prestige. Повний привід доступний на всіх рівнях комплектації, тому ви можете принаймні отримати приголомшливу систему Audi Quattro.
Читайте наш повний огляд Audi A4 тут.
Infiniti Q50
Q50 також є основним конкурентом у цій ніші і був також оновлений. Чесно кажучи, Q50 (зовні) схожий на дивну суміш Cadillac ATS і Mercedes C-Class з передньою частиною, яка трохи нахилена донизу. Інтер'єр чистий, але винятково округлий, що надає інтер'єру справді унікального відчуття. Доступне шкіряне та дерев'яне оздоблення, тоді як центральна консоль оснащена двома сенсорними дисплеями - наприклад, Bimmer, Merc та Alfa. Як і в деяких німецьких конкурентів, Infiniti має велику кількість рівнів обробки салону. 2,0-літровий чотирициліндровий двигун, який забезпечує 208 л.с. та економію палива, що становить 10.7 л. у місті та 8.7 л. по шосе.
Наступний двигун – 3,0-літровий V-6 потужністю 300 к.с. Витрачає 8.1 л. на шосе. Існує гібрид із потужністю 360 л.с., який має витрату 8.7 л. у місті та 7.4 л. на шосе, але найпотужніша модель - це комплектація Sport 400, яка поставляється з 400 к.с. Звичайно, економія палива не найкраща: 12.4 л. у місті та 9.0 л. на шосе. Ви можете придбати базову модель Q50 всього за 33 950 $, але якщо вам потрібен чудовий Red Sport 400, вам доведеться витратити 50 700 $.
Читайте наш повний огляд Infiniti Q50 тут.
Якщо Вам сподобався пост чи сам сайт поділіться будь-ласка в соц.мережах для нас це важливо. СЛАВА ЗСУ - УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ
,
Читайте також огляди Chevrolet Malibu
і Tesla Model 3
Олег приєднався до команди нещодавно. В даний час він є нашим експертом з седанів і приділяє особливу увагу спорт-карам.
4koleca.com - найкраща онлайн-десктоп-платформа про автомобілі в Україні. Ми пропонуємо широкий оглаяд та асортимент автомобілів різних марок та моделей, від бюджетних до преміум-класу, від електрокарів до концеткарів. З 4koleca.com ви можете знайти свій ідеальний автомобіль у зручний для вас час. Наша команда експертів завжди готова допомогти вам з будь-якими питаннями та допоможе зробити правильний вибір. Приєднуйтесь до нашої спільноти та знайдіть свій ідеальний автомобіль сьогодні на 4koleca.com!