Infiniti Q50 2018 характеристики, комплектації та ціни

Ч
ергове оновлення седана Q50

Infiniti Q50 з'явився на ринку в 2014 році, а лише через два роки Infiniti оновив його до 2016 року. Що ж, замість того, щоб відкривати нове покоління, Infiniti вирішила зробити ще одне невелике оновлення до 2018 року, яке включає трохи інший зовнішній вигляд, оновлений інтер'єр і деякі нові функції допомоги водію, які раніше не були доступні.

Варіанти двигунів включають 2,0-літровий бензиновий двигун, 2,2-літровий турбодизель, 3,5-літровий V-6 та гібридну установку, яка поєднує в собі 3,5-літровий V-6 та електродвигун потужністю 50 кВт, що дає автомобілю потужність вихідний діапазон від 168 до 400 л. У Q50 також використовується адаптивне кермо, функція, яку, за словами Infiniti, є "ключовим будівельним блоком для досягнення повністю автономного водіння". Але що важливіше, кожен рівень комплектації матиме власні автономні функції і стиль, які допоможуть седану виділитися в модельному ряду.

Роланд Крюгер, президент Infiniti, сказав: «Infiniti прагне розширити можливості наших клієнтів у їхній подорожі через їхній досвід роботи з нами - чи то наші продукти, наші технології, наші послуги чи просто пристрасть до керування автомобілем. Немає кращого автомобіля, який поєднує у собі всі елементи бренду Infiniti, ніж седан Q50».

Тепер, коли Infiniti Q5 2018 року дебютував на Женевському автосалоні 2017 року, нам є про що поговорити, тому давайте заглибимося в подробиці та розглянемо його.

КУЗОВ

Отже, оскільки Infiniti вирішила провести ще одну реконструкцію замість повної модернізації, змін на вигляд не так багато, але є деякі, про які варто говорити. По-перше, капот і фари успадковані від старої моделі – вірно; Infiniti навіть не оновила блоки фар. Але грати насправді нові, навіть якщо спочатку ви не помітите різниці. Зверніть увагу на те, як рамка решітки сягає гострої внутрішньої точки на 3 см. або близько того нижче верхньої частини решітки? Це в новинку, тому що на решітці радіатора нинішньої моделі є більш закруглена точка, розташована на 3 см або 6 см нижче.

Внизу повітрозабірник став трохи вищим і ширшим. Замість того, щоб нижня частина повітряної заслінки була інтегрована в самий передній бампер, цього разу вона є частиною бампера і огинає внутрішню частину кутових виїмок, зрештою перетворюючись на міцну лінію кузова.

Під повітряною заслінкою знаходиться вставка, яка виконує функцію передньої кромки і загинається вгору у вставку, що визначає зовнішній і верхній краї кутової виїмки. Таким чином, ці поглиблення тепер знаходяться глибше в лицьовій панелі і виглядають набагато чистішими, ніж раніше. У них така ж сітка, як у повітряних ґрат радіатора, але є невелика кругла протитуманна фара, яка тепер встановлена ​​прямо посередині. Фари ходового світла збереглися, але тепер трохи нахилені та розташовані трохи вище.

Я не помітив будь-яких помітних змін у бічному профілі, за винятком того, що обробка вікон виконана у глянсовому чорному кольорі, який відповідає поверхні дзеркал бічного огляду. Ті ж лінії кузова, бічні спідниці та дверні ручки залишилися незмінними. У задній частині кузова та ж спільна історія, але задні ліхтарі були оновлені, щоб вони виглядали більш сучасно, а дивне хромоване оздоблення під виїмкою номерного знака було залишено як у моделі 2016 року.

На задній панелі більше немає цих маленьких відбивачів по кутах, а задня вставка, що оточує вихлопні труби, тепер переважно чорного кольору з невеликою вставкою посередині, яка створює вигляд дифузора. Ймовірно, це не обмежиться моделлю Red Sport 400, тому чекайте на таке ж компонування задньої панелі на інших моделях.

САЛОН

Infiniti може похвалитися оновленим Q50 як автомобілем, який має «підвищений рівень якості салону порівняно з конкурентами». Насправді це означає, що Infiniti не дуже змінилася всередині. Фактично, ви помітите самі панелі оббивки дверей і схему вишивки, мультимедійний дисплей, комбінацію приладів і навіть ту ж центральну консоль. Але Infiniti дійсно привнесла деякі нові матеріали та трохи нового дизайну.

Модель, яку ви бачите тут, має прострочку на бічних валиках передніх сидінь. Infiniti стверджує, що для моделі 2018 використовувалися більш якісні матеріали, в тому числі тиснена шкіра на панелі приладів з подвійним простроченням. Q50, має декоративні вставки, що імітують алюміній, дерев'яне облицювання, було оброблено для надання більш автентичного зовнішнього вигляду та відчуттів.

Центральна консоль залишається в основному тією ж, але нова, ручка перемикання передач зі шкіряним чохлом, який прошитий подвійним простроченням і оточений новою хромованою обробкою. Ті ж алюмінієві педалі залишилися колишніми, але Infiniti додала нове кермо, аналогічне тому, що встановлено в спортивному купе Q60. Він має меншу центральну маточину/подушку безпеки та більш довгу і тонку нижню спицю, яка поєднується з алюмінієвою обробкою дверей та центральної консолі. Бічні пелюстки також були зменшені та оснащені більш сучасними кнопками для полегшення доступу та управління – приємний дотик.

Мультимедійна система, відома як InTouch, оснащена 8-дюймовим екраном вгорі та семидюймовим екраном внизу. Нижній екран є сенсорним дисплеєм, а верхній - базовим РК-дисплеєм/VGA-дисплеєм. На верхньому екрані відображаються програми, що найчастіше використовуються, наприклад, навігаційна система. Нижній екран забезпечує легкий доступ до решти системи. Система дозволяє налаштувати інтер'єр на свій смак і може зберігати профілі для різних водіїв.

Більше не потрібно регулювати сидіння щоразу, коли дружина водить машину. Він також включає легку систему входу і виходу, яка автоматично переміщає сидіння і рульове колесо (на основі ключа, що використовується для доступу до автомобіля), щоб спростити посадку і вихід з автомобіля.

Звукова система включає систему Bose з 16 динаміками, яка відрізняється новою архітектурою і високопродуктивними компонентами. Імовірно, він забезпечує покращене акустичне сприйняття та об'ємний звук від будь-якого джерела звуку, USB, Bluetooth, компакт-диск або радіо.

БЕЗПЕКА

Що стосується безпеки, Infiniti тепер пакує всі свої функції допомоги водієві під назвою ProPILOT Assist. Роланд Крюгер, президент Infiniti, сказав: «За останні роки Infiniti представила низку перших у світі інновацій за допомогою КУ50. Як найпопулярніша модель Infiniti, Q50 завжди втілював наше прагнення зробити технології, що розширюють можливості водіїв, доступними для великої кількості клієнтів. Нова модель дозволить клієнтам скористатися останніми досягненнями у сфері активної безпеки з нашими технологіями підтримки водія ProPILOT Assist.

Система прямого адаптивного кермового управління є «будівельним блоком для майбутнього розвитку автономних приводів», що суперечить ідеї, що Infiniti не хоче замінювати водія автопілотом. У будь-якому випадку, пакет ProPilot тепер включає пряме адаптивне рульове управління, Active Lane Control, інтелектуальний круїз-контроль, асистент управління відстанню, резервне запобігання зіткнень, попередження про сліпі зони, попередження та запобігання виїзду зі смуги руху, переднє екстрене про лобове зіткнення. Режими руху включають «Персональний», «Стандартний», «Сніговий», «Еко», «Спорт» та «Спорт+». Кожен з них відповідно регулює реакцію трансмісії, підвіски, кермового керування та двигуна.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Як і очікувалося, Infiniti нічого не зробила у відділі технічних новацій. 2,0-літровий чотирициліндровий двигун розвиває потужність 208 л.с. при 5500 об/хв і 258 Нм моменту, що крутить, доступну при дуже ранніх 1250 об/хв. Є 2,2-літровий дизель, що розвиває 168 л. при 3200 об/хв та 295 Нм при 1600 об/хв. Потім є 3,0-літровий двигун V-6 з подвійним турбонаддувом, який видає 300 л. та 295 Нм у моделях 3,0 л. налаштований на потужність 400 л.с. та 350 Нм у моделях Red Sport 400. Гібридний двигун видає загальну потужність системи 360 к.с. Функції перемикання для всіх налаштувань двигунів обробляються семиступінчастою автоматичною коробкою передач, яка є адаптивною та пропонує ручний режим.

Отже, ті самі варіанти двигунів перенесені без змін, але є деякі зміни під кузовом. По-перше, системі динамічної цифрової підвіски тепер допомагають електронні та адаптивні амортизатори, які працюють разом із системою прямого адаптивного кермового управління та системою вибору режиму водіння, щоб забезпечити оптимальну їзду в будь-якій ситуації.

Передні та задні стабілізатори поперечної стійкості також були покращені. Усі варіанти двигунів можна вибрати із заднім або повним приводом.

Двигун КПП AWD
2.0i 211 к.с. 7-авт 2WD
3.0i 405 к.с. 7-авт 2WD
2.2d 170 к.с. 6-мех 2WD
3.5h 364 к.с. 7-авт 2WD

ЦІНА

Початком лінійки є моделі Q50 2.0л. Доступний з переднім або повним приводом, ви можете отримати його у двох різних варіантах – 2,0л. Pure та 2,0л. Luxe. Вони починаються з 34 200 $ та 36 200 $. Додайте до цих цін додаткові 2000$, якщо ви хочете повний заженуть. Переходячи до 3.0л., є тільки один варіант, Luxe, і він починається з 38950 $ або 40950 $ з повним приводом. Далі йде спортивний Q50, який також поставляється із заднім приводом або AWD-виконанні і коштує від 40650$ або 42650$. Гібридний Luxe доступний із заднім приводом або з повним приводом і коштує 50 600 $ або 52 600 $. Нарешті, найкращий у своєму класі Red Sport 400 коштує від 51000 $ з повним приводом 53000 $.

ВИСНОВКИ

Отже, що ще можна сказати про "новий Q50"? Що ж, трохи прикро, що Infiniti відмовилася від впровадження нового покоління і натомість спробувала похвалитися кількома новими функціями, які здебільшого виглядають як би лінивими. Але Q50, як і раніше, є сильною пропозицією для німецьких конкурентів. Завдяки цьому м'якому оновленню Q50 залишатиметься свіжим довго, тому, якщо ви зацікавлені в ньому, вам доведеться трохи почекати, якщо ви сподіваєтесь дочекатися моделі наступного покоління. Що ви думаєте про оновлений Q50 цього разу? Дайте нам знати у коментарях нижче.

- Трохи агресивніше попереду
- Нові особливості

- Дуже мало змінилося естетично

КОНКУРЕНТИ

Cadillac ATS

Я знаю, що здається дивним порівнювати моделі Infiniti, BMW и Mercedes, але насправді ATS знаходиться прямо там за стилем та функціональністю. Cadillac ATS існує з 2013 року і зазнав незначних змін у 2015 році.

Кадиллак АТС може бути з неповним і повним приводом і поставляється з 2,0-літровим чотирициліндровим двигуном потужністю 272 к.с. або 3,6-літровим двигуном V-6 потужністю 336 л.

Ціни починаються на 2,0-літровий Turbo з 34 595 $ та на Turbo Luxury з 38 395 $. Далі слідує 3,6-літровий Premium Luxury за 43 995 $ і Premium Performance за 46 995 $.

Читайте наш повний огляд Cadillac ATS тут.

Якщо Вам сподобався пост чи сам сайт поділіться будь-ласка в соц.мережах для нас це важливо. СЛАВА ЗСУ - УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ

,

Поделиться

АВТОР

Олег Михайлюченко

Олег приєднався до команди нещодавно. В даний час він є нашим експертом з седанів і приділяє особливу увагу спорт-карам.

Media

Add comment

Security code
Refresh

Автомобільний портал 4Колеса

4koleca.com - найкраща онлайн-десктоп-платформа про автомобілі в Україні. Ми пропонуємо широкий оглаяд та асортимент автомобілів різних марок та моделей, від бюджетних до преміум-класу, від електрокарів до концеткарів. З 4koleca.com ви можете знайти свій ідеальний автомобіль у зручний для вас час. Наша команда експертів завжди готова допомогти вам з будь-якими питаннями та допоможе зробити правильний вибір. Приєднуйтесь до нашої спільноти та знайдіть свій ідеальний автомобіль сьогодні на 4koleca.com!

Останні огляди

Популярні марки:

Newsletter

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit!