Skoda Vision 7S Concept

П
редставляючи свій семимісний VISION 7S, ŠKODA AUTO вперше демонструє конкретне бачення нового дизайну бренду, яка поєднує в собі надійність, функціональність і автентичність. VISION 7S також є першою ŠKODA з матовим кольором кузова. Внутрішня атмосфера характеризується стійкими матеріалами та інтерактивними поверхнями. Концепт-кар може похвалитися запасом ходу понад 600 кілометрів за циклом WLTP завдяки акумулятору ємністю 89 кВт/год.

КУЗОВ

ŠKODA VISION 7S є першою моделлю, яка має новий, вражаючий дизайн чеського автовиробника. Передня частина автомобіля також містить знайомі елементи дизайну, такі як фірмова лінія ŠKODA. Перероблений логотип ŠKODA замінює логотип бренду та доповнюється новою смугою розсіяного світла. Вона простягається по всій ширині автомобіля у верхній частині передньої частини та має підсвітку. Так званий Tech Deck Face втілює сучасну інтерпретацію знайомої решітки радіатора ŠKODA. Незважаючи на подібні лінії, Tech-Deck Face значно плоскіший і ширший, ніж попередній стиль інших концептів данної марки. Ребра замінено темним склом, яке приховує датчики автомобіля.

Висока лінія «торнадо» відокремлює міцне днище від бічних вікон і підкреслює потужні бокові частини завдяки своєму вигину. Квадратні колісні арки під ним виступають і чітко заглиблені. Колеса мають діаметр 22 дюйми; аеродинамічно оптимізовані диски майже повністю закриті. Додаткові отвори для випуску повітря розташовані між колісними арками та над бічними порогами. Вони діють як підножки для портальних дверей, які повертаються вгору в протилежних напрямках, а також мають накривні решітки. Ці решітки направляють тепле повітря, що утворюється в результаті охолодження високовольтної батареї, назовні. Плоска лінія даху плавно спускається до задньої частини та зливається з яскраво вираженим спойлером на даху для високої аеродинамічної ефективності. Трикутна D-стійка, що тягнеться до задньої частини, має сміливий дизайн. У нижній частині концепт містить новий логотип ŠKODA, який також з’являється на дверях багажника та підсвічується так само, як і в передній частині автомобіля. Матове металеве покриття яскравого кольору Explorer Green підкреслює мінімалістичний вигляд VISION 7S. Це також перша ŠKODA з матовим кольором кузова.

Міцні бампери спереду та ззаду ŠKODA VISION 7S особливо вражають. Вони виготовлені з перероблених шин. Цей матеріал також використовується для накладок колісних арок і додає міцний візуальний вигляд. Спереду інтегровано сім вертикальних повітрозабірників, через які повітря надходить до систем охолодження та гальм. VISION 7S має дев’ять вертикальних повітрозабірників у задньому бампері. Елемент керування яскраво-помаранчевого кольору розташований у центрі спереду та ззаду. Їх можна витягнути, щоб вони служили гачками. Крім того, їх можна використовувати для безпечного відключення струму високої напруги автомобіля ззовні, якщо це необхідно.

САЛОН

Мінімалістичний інтер’єр настільки просторий, як і можна було очікувати від ŠKODA, і створює відчуття безпеки, яке ще більше посилюється завдяки поєднанню темних і світлих матеріалів. Вони не містять шкіри, здебільшого походять з перероблених матеріалів надзвичайно міцні завдяки розумним комбінаціям матеріалів. Одним із прикладів є підлога VISION 7S, яка також виготовлена ​​з перероблених матеріалів. Внутрішня обробка вся екологічна чиста. Тканини виготовлені з 100% перероблених поліефірних ниток.

Інтер’єр VISION 7S вміщює до семи пасажирів завдяки простору, типовому для ŠKODA, а також відчуття безпеки та захисту. Інтер’єр симетричний, що дає всім пасажирам однакове відчуття простору. Верхня лінія панелі приладів продовжується на дверних панелях, доповнюючи дизайн. Крім того, широка горизонтальна панель приладів простягається до дверей, підкреслюючи легкий і просторий салон.Велику увагу було приділено подальшій оптимізації зручності використання. Крім того, оптимізовано структуру меню автомобіля та інформаційно-розважальні функції, та елементи керування на центральному окремому сенсорному екрані, а також тактильні клавіші для важливих або часто використовуваних функцій є особливо інтуїтивно зрозумілими.

VISION 7S представляє подальший розвиток концепції інтер’єру ŠKODA, поєднуючи в собі просторий, захищений салон для семи пасажирів і повну реконструкцію природної взаємодії людини і машини (HMI). Основні моменти включають дві різні конфігурації салону - Driving і Relaxing - і ідеальний баланс між сенсорним і цифровим керуванням. Відчуття безпеки та захисту додає інноваційне дитяче крісло, яке встановлено перед другим рядом сидінь на центральній консолі протилежно від напрямку руху. Все це оточене міцними, стійкими матеріалами Simply Clever. Завершує дизайн інтер’єру унікальна X-подібна декоративна строчка, яка підкреслює характер SUV.

VISION 7S пропонує пасажирам дві різні конфігурації салону з центральним сенсорним екраном, що обертається, і розсувними елементами для створення ідеальної атмосфери для різних ситуацій – за кермом і для відпочинку. Під час водіння всі елементи керування знаходяться в ідеальному положенні в межах легкої досяжності для водія, а центральний 14,6-дюймовий сенсорний екран орієнтований вертикально для покращеного доступу та накопичення інформації. Під час зарядки або зупинки режим Relax можна вибрати одним натисканням кнопки на центральній консолі. Інтер'єр перетворюється одним елегантним, синхронним рухом; рульове колесо та панель приладів зсуваються назад від водія та пасажирів, створюючи додатковий простір. Сидіння першого ряду повертаються всередину та відкидаються для додаткового комфорту, а також дозволяють заднім пасажирам бачити екран. Сидіння другого ряду також відкидаються. Тоді всі пасажири зможуть насолоджуватися більш зручним положенням для сидіння та кращим оглядом екрана, який повертається в горизонтальне положення для оптимального відображення розважального контенту.

Для VISION 7S команда дизайнерів ŠKODA переосмислила HMI автомобіля з нуля, підкресливши ідеальну гармонію між тактильним (ручним) і віртуальним (на екрані) елементами керування. Все було розроблено з метою спрощення взаємодії з користувачем. Елементи управління інтуїтивно зрозумілі, що дозволяє водієві легко знайти та використовувати потрібну функцію.

У режимі Drive водій отримує переваги від вдосконаленої системи AR Head-up, яка відображає найважливіші дані про водіння, і 8,8-дюймовий цифровий приладовий дисплей для додаткової інформації.

Кермо було повністю перероблено, з двома суцільними спицями в положеннях 12 і 6 годин. Новий логотип ŠKODA розташований по центру. Обід рульового колеса сплюснутий у верхній і нижній частині, що робить 8,8-дюймовий цифровий приладовий дисплей легким для перегляду. Існують спеціальні коліщатка тактильної прокрутки для найважливіших функцій під час водіння, виділені яскраво-помаранчевими акцентами для швидкої орієнтації. У режимі Relax водій може керувати більш складними функціями за допомогою інтегрованої сенсорної панелі на нижній спиці.

У центрі інтер’єру домінує великий 14,6-дюймовий екран, що обертається, найбільший з коли-небудь встановлених в автомобілі ŠKODA. У режимі Drive дисплей орієнтований вертикально, що дозволяє ідеально розміщувати інформацію; верхня частина екрана, наприклад, присвячена важливому візуальному вмісту, такому як карта та навігаційні вказівки, тоді як нижня область легко доступна та керована. Він підтримується ергономічно розміщеною підставкою для рук на центральній консолі. Користувач може регулювати кількість інформації, просто проводячи пальцем вгору або вниз. Крім того, віджет меню можна використовувати для прокручування різних функцій. Наприклад, зображення дитячої камери можна розмістити будь-де в області, визначеній користувачем. Область, що залишилася, можна використовувати у високій роздільній здатності, наприклад, для карт. У режимі відпочинку, зокрема, якщо екран орієнтований горизонтально, встановлені користувачем програми можна використовувати для перегляду фільмів або ігор. Враховуючи більшу відстань до екрана, коли сидіння відкинуті, інформаційно-розважальною системою також можна керувати за допомогою смартфона.

Перероблена центральна консоль має шість додаткових кнопок, які надають водієві прямий доступ до інформаційно-розважальних систем, телефону, налаштувань автомобіля, навігації та меню програм; шосту кнопку можна програмувати. Нижче знаходяться три великі поворотні регулятори; два зовнішні циферблати призначені для клімат-контролю, тоді як середній контролює вміст екрана. Його можна використовувати для збільшення та зменшення масштабу карти та добавлення списків. Під ними знаходяться дві кнопки для перемикання між режимами Drive і Relax і спеціальне колесо прокрутки. Подібно до елементів керування на кермі, кнопки та диски мають яскраво-помаранчеві акценти для полегшення орієнтації.

Смартфони можна розмістити на центральній консолі. Це основні джерела інформації та налаштування для всієї системи, і їх можна використовувати як віддалений трекпад. Вони утримуються на місці за допомогою магнітів і частково закриті центральним підлокітником для захисту. У цьому положенні підлокітник можна використовувати для підтримки руки для ідеальної ергономіки в поєднанні з опорою для рук під екраном.

Пасажири другого та третього рядів можуть за допомогою магніту прикріпити свої пристрої до спинок передніх сидінь. Інтерактивні поверхні з кольоровими вогнями, що просвічують крізь тканину, вбудовані в дверні панелі; Яскраве світло Flashy Orange, наприклад, вказує на дверні замки, приховані в нижній частині панелі, тоді як синє або червоне світло візуалізує зміни температури кондиціонера. Ви також можете писати на тканині пальцем - залишати короткі записи або щоб діти створювали маленькі малюнки.

Розташування дитячого крісла також є інноваційним і встановлюється в найбезпечнішому місці автомобіля. Інтегрована у центральну консоль, яка простягається до другого ряду сидінь, протилежного напрямку руху. Це означає, що дитина оптимально захищена, а пасажири другого ряду можуть завжди стежити за дитиною. Додаткова внутрішня камера в задній частині даху також може передавати відео дитини на центральний дисплей інформаційно-розважальної системи. Це дає змогу водієві та передньому пасажиру постійно бачити дітей у салоні.

VISION 7S представляє нову серію функцій Simply Clever, якими славиться ŠKODA. Вентиляційні отвори на панелі приладів працюють у стриманому дифузному режимі, поки не знадобиться більш пряма вентиляція; одним натисканням кнопки, щоб забезпечити прямий потік повітря. Пасажири також знайдуть магнітні поверхні під плаваючою центральною консоллю, куди можна надійно прикріпити металеві пляшки з напоями. VISION 7S також включає в себе практичні рюкзаки, які магнітно кріпляться до спинок сидінь. Великий панорамний скляний дах наповнює салон VISION 7S світлом. Перед центральним екраном на панелі приладів розташований великий кристал, який різними кольорами вказує на батарею та стан зарядки VISION 7S.

Верхня частина приладової панелі та дверей оздоблені темною штучною шкірою та обрамлені непрямим розсіяним освітленням, яке підкреслює дизайн навколо. Нижні частини, такі як панель приладів і дверні підлокітники, оздоблені більш світлою штучною шкірою, яка повторює зовнішній колір кузова Explorer Green і підкреслюється прямим освітленням. У зоні, де мала б бути центральна стійка та двері, розташовані на петлях, нижня частина дверного оздоблення спрямована вгору під кутом, завершуючись кришталем як на передніх, так і на задніх дверях. Ці кристали освітлюють входи в транспортний засіб білим світлом, наприклад, або попереджають про зустрічний автомобіль або велосипедиста червоним світлом, коли двері відкриті. Центральна зона дверних панелей оббита чорною тканиною з перероблених поліефірних ниток. Перероблена тканина також використовується для внутрішньої частини сидінь і приладової панелі. Завершує дизайн інтер’єру унікальна X-подібна декоративна строчка, яка підкреслює характер SUV.

Це перший раз, коли ŠKODA замінила традиційні хромовані акценти на унікальну матову фарбу. Усі функціональні елементи, включно з органами керування, ременями безпеки та аптечкою, виділені яскравим помаранчевим кольором.

Підлога та багажник, які також повністю виготовлені з переробленого матеріалу, також дотримуються екологічності VISION 7S. Цей спеціальний матеріал стійкий до подряпин і легко чиститься, що підкреслює придатність автомобіля для подорожей на природі, а також його практичність і сімейність.

Поделиться

АВТОР

Олег Михайлюченко

Олег приєднався до команди нещодавно. В даний час він є нашим експертом з седанів і приділяє особливу увагу спорт-карам.

Media

Автомобільний портал 4Колеса

4koleca.com - найкраща онлайн-десктоп-платформа про автомобілі в Україні. Ми пропонуємо широкий оглаяд та асортимент автомобілів різних марок та моделей, від бюджетних до преміум-класу, від електрокарів до концеткарів. З 4koleca.com ви можете знайти свій ідеальний автомобіль у зручний для вас час. Наша команда експертів завжди готова допомогти вам з будь-якими питаннями та допоможе зробити правильний вибір. Приєднуйтесь до нашої спільноти та знайдіть свій ідеальний автомобіль сьогодні на 4koleca.com!

Останні огляди

Популярні марки:

Newsletter

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit!